Danla Bilic'in Eski Hali Takipçilerini Şaşırttı!

Danla Bilic'in Eski Hali Takipçilerini Şaşırttı!

YouTube üzerinden yayınladığı makyaj videoları ile ünlenen Danla Bilic, mide küçültme ameliyatının ardından verdiği kiloları eski halini paylaşarak takipçilerine gösterdi.

04.01.2019 23:41 | Son Güncelleme: 04.01.2019 23:41

Danla Bilic, geçtiğimiz aylarda mide küçültme ameliyatı geçirmişti. Kısa sürede kilolarından kurtulan Bilic'in eski halinden eser kalmadı.

"SENİ SEVİYORUM DANİELA"

Sosyal medya hesabından eski ve yeni halini paylaşan Danla Bilic paylaşımına "Ne diyebilirim ki seni hep seviyorum Daniela..." notunu ekledi. Bilic'in bu paylaşımı yorum yağmuruna tutulurken kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya'da dünyaya geldi. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir'dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini topladı. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başladı.

Danla Bilic'in Eski Hali Takipçilerini Şaşırttı!
Haber Yorumları (23)
YORUM: Danla Dangalakoviç !!!!
DANLA BİLİC: Namlı piliç
KUZEYY: dudagım uçukladı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title