Damat Takımı' 20 Ekim'de Vizyonda Olacak - Haberler
Haberi Paylaş

Damat Takımı" 20 Ekim'de Vizyonda Olacak

AA - Haberler | Kültür Sanat
Damat Takımı

Yönetmenliğini ve senaristliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği "Damat Takımı" adlı film, 20 Ekim'de sinemaseverlerle buluşacak.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği "Damat Takımı" adlı film, 20 Ekim'de sinemaseverlerle buluşacak.

Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci yer alıyor.

Çekimleri İstanbul'da tamamlanan filmin yapımcılığını Asteros Film gerçekleşti.

Filmin konusu şöyle:

"Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından bu yana hiç ayrılmamış 5 arkadaştır. Kendilerini hala çocuk olarak gören grup, Yiğit'in evlenme kararı almasıyla gençliklerinin bittiğini fark eder. Geçmişi anma ve Yiğit'e veda etme amaçlı lise anılarını 5 gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim'le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır."

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500