Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir bebeğe altın taktı
Haberler » Güncel » Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir bebeğe altın taktı - Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir bebeğe altın taktı

Erdoğan, 2 sene önceki Berlin ziyaretinde kendisine pasta ikram eden çifte, "En kısa zamanda sizden bebek bekliyorum" demişti. Libya konferansına katılmak için Berlin'de bulunan Erdoğan'ın 2 yıl önceki isteğini yerine getiren çift, kucaklarındaki bebekleriyle Erdoğan'la tekrar görüştüler. Erdoğan bebeğe altın taktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir bebeğe altın taktı

'a 2 sene önceki ziyaretinde Adlon Otel'de pasta hediye eden Burak Şahin, bu defa Erdoğan'ı bebeğiyle karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bebeğe altın taktı.

ERDOĞAN, "EN KISA ZAMANDA BEBEK BEKLİYORUM" DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 yıl önceki Berlin ziyareti kapsamında bulunduğu Adlon Otel'de Erdoğan'a pasta hediye eden Burak Şahin, bu defa Cumhurbaşkanı'nı bebeği ile karşıladı. Berlin'de 2 yıl önce yaşanan karşılaşmada Cumhurbaşkanı'nın Burak Şahin'e "En kısa zamanda sizden bebek bekliyorum" demesinin ardından Burak Şahin ve eşi Aylin Şahin, 2 sene sonraki Berlin ziyaretinde Erdoğan'ı minik yavrularıyla karşıladı.

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Otel girişinde karşılaştığı Şahin ailesiyle bir müddet sohbet eden Erdoğan, 2 aylık Mahir Ahmet Şahin'i kucağına alarak sevdi ve ona bir tam Cumhuriyet altını taktı. Şahin ailesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf da çektirdi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir bebeğe altın taktı

Manşet

Haberler