Cübbeli Ahmet: Bakire Kızla Evlenmek Ömrü Uzatır - Haberler
Haberi Paylaş

Cübbeli Ahmet: Bakire Kızla Evlenmek Ömrü Uzatır

Haberler.Com - Haberler | Yaşam
Cübbeli Ahmet: Bakire Kızla Evlenmek Ömrü Uzatır

Vahdet gazetesinde yazan Cübbeli Ahmet, Hz.Ali'nin ömrü uzatan 4 şey olarak sıraladığı maddeleri yazdı.

Haberi Kaydet

Verdiği sohbetlerle dikkat çeken Cübbeli Ahmet, Vahdet gazetesi için yazdığı yazısında ilginç bir konuya değindi.

"BAKİREYLE EVLENMEK ÖMRÜ UZATIR"

Hz.Ali'nin ömrü uzatan 4 şey ile ilgili söylediklerine yer veren Cübbeli, şunları söyledi;

"Haz­re­ti Ali Efen­di­miz 4 şey ömür art­ı­rır bu­yu­ru­yor. Bun­lar öğ­le vak­tin­de el­ma ye­mek, ba­ki­rey­le ev­len­mek, akan su­da yı­kan­mak, so­la doğ­ru uyu­mak­tır. Çün­kü so­la doğ­ru ya­tın­ca kalp ra­hat­la­dı­ğı için ömür uzar. "Ho­ca Efen­di sen bi­zi ça­buk mu gö­tür­mek is­ti­yor­sun da sa­ğa ya­tın di­yor­su­n" di­yen­le­re ce­va­ben; za­ten az yer, sa­ğa ya­tar­sa­nız so­run yok, uzun ya­şar­sı­nız."

Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (541)
Adınızı Yazın:hocam yatacak yerin yok allah razı olsun sen onun için uzun ömürlüsün sen devam et
KalbimmobilWeb@haberler.com:İnanmıyoooom... tövbe tövbe.. Can dediklerin gerçekten de doğruymuş. Bu adam deli mi ya... Demin izledim videoyu ve inanamadım. Böyle bi hoca olamaz ya. Kim inanır bu kabir azabı çektirmeyen kefen bezine.. Ya resmen delirmiş bu adam. Bizi yoldan çıkartacak deli midir nedir ya. Allah bu adamı islah etsin. Hayret birşey. Hem bu bakireyle evlenmek ömür uzatır da ne demek... Ben bir kız olarak bakireyim, ama adamın ömrü uzasın diye gidip başka kızla mı evlensin ya.. Bu adamın kafasında kontaklık var herhalde. E bu benim için de geçerliyse, ama o zaman evleneceğim adam beni istemez bakire değilim diye. Bu nasıl bi saçmalık böyle ya. Milleti kazıklayıp durma orda. Bir de hoca olacakmış.
-xxxmobilWeb@haberler.com:Ya Ben hani bakire demesini ozendirme amaciyla dediyini anlasam sol tarafa yatmayi anliyamadim cunku kalbin ustine yatip sikistiriyorsun durma tehlikesi var doktorlara sorun
500
title