Çocuklar Parkta Dehşet Saçtı! Kendilerini Uyaran Kadına Saldırdılar

Çocuklar Parkta Dehşet Saçtı! Kendilerini Uyaran Kadına Saldırdılar

Kanada'da bir grup çocuk, parktan geçen bir adama taş ve sopalarla saldırmaları üzerine kendilerini uyaran kadını tekme tokat dövdü.

Kanada'nın Saskatoon kentinde yer alan Pleasant Hill Parkı'nda bulunan bir grup çocuk, buzdolabı taşıyan bir adama sözlü hakarette bulunmaları; adama 'taş ve sopa' atmaları üzerine kendilerini ikaz eden kadını darp etti. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, çocukların, kadının üstüne koşarak tekme ve yumruk attıkları görüldü.

"TAŞ VESOPA ATIYORLARDI"

Yerel medya, darp edilen Bonnie Halcrow'un, "Adama taş ve sopalar atıyorlardı. Onlara durmalarını, bunun kabul edilemez olduğunu söyledim. Bana saldırdılar. Kaçabilirdim, ancak kızım onlardan daha hızlı koşamazdı. O anlarda tek düşünebildiğim; 'Umarım kızım iyidir' oldu" dediği belirtildi. Ayrıca, kadının vücudundaki birçok bölgede kesikler ve morluklar olduğu duyuruldu. Polisin olaya dair inceleme başlattığı belirtildi.

"BİRBİRLERİNİ ÖRNEK ALIYORLAR"

Toronto'da bulunan York Üniversitesi'nde araştırma yapan Prof. Debra Repler'in, "Bir çocuk saldırgan bir eylemde bulunduğunda, diğerleri de onu örnek alarak takip ediyor. Bu da ilk saldıran çocuğun daha saldırgan ve heyecanlı olmasını sağlıyor. Ancak, grupça hareket ettikleri için 'mantık dışı' davranışlar sergileyebiliyorlar" dediği belirtildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.