Çocuk Parkında Eski Eşini Bıçaklayan Saldırgana Devriye Gezen Askerler Engel Oldu! O Anlar Kameraya Yansıdı

Çocuk Parkında Eski Eşini Bıçaklayan Saldırgana Devriye Gezen Askerler Engel Oldu! O Anlar Kameraya Yansıdı

Çocuklarını görmek için gittiği parkta tartıştığı eski eşini bıçaklayan Özgür Dağlı'ya olay yerinden geçen askerler engel oldu. Bir iş yerinin kameralarının ise olayı kaydettiği ortaya çıktı.

Çocuk Parkında Eski Eşini Bıçaklayan Saldırgana Devriye Gezen Askerler Engel Oldu! O Anlar Kameraya Yansıdı

Denizli'de çocuklarını görmek için gittiği parkta tartıştığı eski eşi Yasemin Gencer'i bıçaklayan Özgür Dağlı'ya devriye gezen askerler engel oldu. Olay anının bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendiği ortaya çıktı.

Pamukale'nin Karşıyaka Mahallesi'nde yaşayan Özgür Dağlı, iki çocuğunun annesi Yasemin Gencer'den 2 yıl önce boşandı. Mahkeme, çocukların velayetini annelerine verdi. Özgür Dağlı, dün saat 18.00 sıralarında, anneleri tarafından mahalledeki Denizli Büyükşehidr Belediyesi Nikah Sarayı arkasındaki parka götürülen çocuklarını görmek istedi. Ancak boşandığı eşi buna izin vermedi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın uzaması üzerine Özgür Dağlı yanında taşıdığı bıçakla Gencer'i kalçasının 3 yerinden yaraladı.

GENÇ KADININ HAYATINI DEVRİYE GEZEN ASKERLER KURTARDI

Bu sırada olay yerinde devriye gezen Pamukkale Jandarma Karakol Komutanlığı'nda görevli 2 astsubay ile 1 uzman çavuş, olaya müdahale etti. Etkisiz hale getirilen Özgür Dağlı'ya kelepçe takıldı. Dağlı, daha sonra polise teslim edildi. Olay yerine çağrılan 11 Acil Servis ambulansı ile Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yasemin Gencer, tedaviye alındı. Gencer'in sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

İŞYERİNİN KAMERALARI KAYDETTİ

Olay anının bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Görüntülerde, Özgür Dağlı'nın tartışma sırasında yaşanan itiş kakışta yere düşen boşandığı eşini bıçaklaması ve bu sırada olay yerinden geçen devriye aracındaki jandarmaların inip, müdahale etmesi yer aldı. Görüntülerde, çevredeki çocukları uzaklaştıran jandarmaların Özgür Dağlı'yı üzerine atlayıp, etkisiz hale getirdiği görüldü. Öte yandan götürüldüğü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün adliyeye sevk edilen Dağlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İşte olay anından kareler

Kaynak: DHA

VİDEO: Çocuk Parkında Eski Eşini Bıçaklayan Saldırgana Devriye Gezen Askerler Engel Oldu! O Anlar Kameraya Yansıdı