Cihat Burak Haberleri

Cihat Burak haber, Cihat Burak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihat Burak - 30.05.2020
Artam Antik AŞ, sağlık çalışanları yararına müzayede düzenledi
Müzayedede satışa sunulan eserler arasında Adnan Çoker, Ali Atmaca, Balkan Naci İslimyeli, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Burhan Doğançay, Canan Tolon, Cihat Burak, Eren Eyüboğlu, Ertuğrul Ateş, Gülçin Anıl, Kezban Arca Batıbeki, Mehmet Gün, Memduh Kuzay, Mustafa Ayaz ve Nedim Günsür imzalı çalışmalar da yer aldı.
Cihat Burak - 01.11.2017
AK Parti İl Başkanı Yanar'a Tebrik Ziyaretleri
Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Cihat Burak Korkmaz da Yanar'ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Cihat Burak - 30.08.2017
MHP İl Başkanlığı Bayramın İkinci Gününde Bayramlaşacak
Bayramın ikinci günü 13.00 - 15.00 saatleri arasında düzenlenecek olan bayramlaşma programına ayrıca Ülkü Ocakları Başkanı Cihat Burak Korkmaz'ın yanı sıra Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları, İl genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri ile Ülkücü gençler de katılacak.
Cihat Burak - 19.07.2017
Mustafa Yıldızdoğan'dan Nevşehir'de Konser
NEVŞEHİR'de konser veren Mustafa Yıldızdoğan, Türkiye'nin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşarak bir mucizeye imza atacağına inandığını söyledi. Nevşehir'in 20 Temmuz 1954 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla il statüsüne alınmasının 63'üncü yıldönümü nedeniyle belediye tarafından düzenlenen etkinlikler başladı. Bu kapsamda ilk olarak Mustafa Yıldızdoğan, Diriliş Meydanı'nda halkla bir araya gelerek sevilen şarkılarını söyledi. Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Cihat Burak Korkmaz, belediye başkanları, daire müdürleri ve binlerce kişinin katıldığı konserde ilk olarak ' Ölürüm Türkiyem' şarkısını söyleyen Yıldızdoğan, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Cihat Burak - 19.07.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Ülkü Ocakları Nevşehir İl  Başkanı Cihat Burak Korkmaz, belediye başkanları, daire müdürleri ve binlerce vatandaşın katıldığı konserde ilk olarak ' Ölürüm Türkiyem' şarkısını seslendiren sanatçı Mustafa Yıldızdoğan,  birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Cihat Burak - 05.04.2017
Nevşehir Ülkü Ocaklarından İdlib Açıklaması
Ülkü Ocakları Nevşehir Başkanı Cihat Burak Korkmaz, Esed rejimi tarafından İdlib’te yapılan kimyasal saldırı sonrasında açıklamada bulundu.
Cihat Burak - 06.12.2016
Türk Resminin Önemli Eserleri Satışa Çıkacak
Hale Asaf, Hamit Görele, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cevat Dereli, Ali Çelebi, Orhan Peker, Cihat Burak, Mustafa Esirkuş ve Nuri İyem'in ilk kez satışa sunulacak eserlerinin de bulunduğu müzayedede, 200 eser satışa sunulacak.
Cihat Burak - 09.09.2016
Bayramda İstanbul Modern'de sanat zamanı
Bayram tatilini İstanbul'da geçirecek olanlar, İstanbul Modern'in koleksiyon sergisi "Sanatçı ve Zamanı" ile sanat dolu bir yolculuğa çıkabilir.
Cihat Burak - 27.04.2016
Sakarya'da İmoga Koleksiyon Sergisi
Sergide, Türk resim sanatına yön veren Abidin Dino, Avni Arbaş, Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Burhan Doğançay, Burhan Uygur, Cihat Burak, Elif Naci, Eren Eyüpoğlu, Ercüment Kalmık, Erol Akyavaş, Ferruh Başağa, Gül Derman, İlhami Ercivan, Kadri Özayten, Mehmet Pesen, Nail Payza, Nedim Günsür, Neşet Günal, Nurullah Berk, Özer Kabaş, Sabri Berkel, Semih Balcıoğlu, Turhan Selçuk, Zekai Ormancı ve Zühtü Müridoğlu'nun ölümsüz eserlerinden bir seçki sunuluyor.
Cihat Burak - 29.02.2016
Haftanın Tarihine Bakış
1994- Ressam Cihat Burak, 79 yaşında öldü.
Cihat Burak - 05.02.2016
Sanat Gezgini
Limitli baskı çalışmalarında en geniş portföye sahip tek yer Limitli baskı konusunda da en geniş portföyün bir arada görülebileceği tek adres olan online galeri, pek çok farklı kategoride ve tarzda sanat eserine de ev sahipliği yapıyor. Çağdaş Türk sanatını toplumun geniş kesimleriyle buluşturmak amacıyla kurulan ve Türkiye'nin ilk online galerisi olan Sanat Gezgini, 2009 yılından bu yana 300'e yakın sanatçı ve 9000'den fazla sanatseveri bir araya getirerek, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi. Pek çok farklı kategoride, tarzda ve bütçelerde işlerin yer aldığı Sanat Gezgini'nde Elif Naci, Nurullah Berk, Eren Eyüboğlu, Ferruh Başağa, Cihat Burak, Turhan Selçuk, Neşet Günal, Mehmet Pesen, Nedim Günsür, Adnan Turani, Adnan Çoker, Ali Teoman Germaner, Mehmet Güleryüz, Güngör Taner, Ergin İnan, Mustafa Pilevneli, Hayati Misman, Devrim Erbil, Balkan Naci İslimyeli gibi baskı sanatçılarının eseleri sanatseverlerle buluşurken resim, heykel, fotoğraf, enstalasyon ve seramik&çini gibi farklı disiplinlerde çalışmalar yapan çağdaş Türk sanatının usta ve genç isimleri de bir arada takip edilebiliyor.
Cihat Burak - 03.02.2016
Limitli Baskı Çalışmalarında En Geniş Portföye Sahip Tek Yer
Sanat Gezgini… Limitli baskı konusunda da en geniş portföyün bir arada görülebileceği tek adres olan online galeri, pek çok farklı kategoride ve tarzda sanat eserine de ev sahipliği yapıyor. Çağdaş Türk sanatını toplumun geniş kesimleriyle buluşturmak amacıyla kurulan ve Türkiye'nin ilk online galerisi olan Sanat Gezgini, 2009 yılından bu yana 300'e yakın sanatçı ve 9000'den fazla sanatseveri bir araya getirerek, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi. Pek çok farklı kategoride, tarzda ve bütçelerde işlerin yer aldığı Sanat Gezgini'nde Elif Naci, Nurullah Berk, Eren Eyüboğlu, Ferruh Başağa, Cihat Burak, Turhan Selçuk, Neşet Günal, Mehmet Pesen, Nedim Günsür, Adnan Turani, Adnan Çoker, Ali Teoman Germaner, Mehmet Güleryüz, Güngör Taner, Ergin İnan, Mustafa Pilevneli, Hayati Misman, Devrim Erbil, Balkan Naci İslimyeli gibi baskı sanatçılarının eseleri sanatseverlerle buluşurken resim, heykel, fotoğraf, enstalasyon ve seramik&çini gibi farklı disiplinlerde çalışmalar yapan çağdaş Türk sanatının usta ve genç isimleri de bir arada takip edilebiliyor.
Cihat Burak - 04.05.2015
Ünlü Türk Ressamların Eserleri Müzayedede Satılacak
Müzayedede ayrıca Bedri Rahmi Eyüboğlu, Abidin Dino, Avni Arbaş, Komet, Adnan Varınca, Nedim Günsur, Cihat Burak, Güngör Taner, Zekai Ormancı, Ergin İnan, Fevzi Karakoç gibi değerli sanatçıların eserleri de sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
Cihat Burak - 02.03.2015
Haftanın Tarihine Bakış
1994- Ressam Cihat Burak, 79 yaşında öldü.
Cihat Burak - 28.01.2015
"Küçük Yüzler, Büyük Bedenler" Sergisi
Nuri İyem, Cihat Burak, Bedri Baykam, Burhan Doğançay'ın da eserlerinin yer aldığı sergi, 13 Mart'a kadar Elgiz Müzesinde görülebilecek.
Cihat Burak - 08.10.2013
"Modern Türk Resminde Cumhuriyet İmgesi" Sergisi
Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi'nin cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü anısına gerçekleştirdiği sergi yarın açılacak Avni Arbaş, Nuri İyem, Abidin Dino, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cihat Burak, Turan Erol ve Nedim Günsür Yüksel Arslan gibi sanatçıların eserlerinin yer aldığı sergi, 10 Kasım'a kadar ziyaret edilebilecek
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cihat Burak Haberleri | Cihat Burak Kimdir - Haberler - Cihat Burak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihat Burak kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 13 Mart tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olayla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 00:04:42. #1.16#

title