CİHAN KARAMAN HABERLERİ

Cihan Karaman haber, Cihan Karaman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihan Karaman

Cihan Karaman

Doğum Yeri Türkiye

Cihan Karaman Kimdir ?

Cihan Karaman, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde HDP'den Hakkari, Merkez Belediyesi Eş Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cihan Karaman 17.2.2020
HDP'li eski Hakkari Belediye Başkanı Karaman'ın tutukluluk halinin devamına karar verildi
Hakkari'de hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklanan ve görevden alınan eski Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman'ın yargılanmasına başlandı.
Cihan Karaman 18.1.2020
HDP'li belediye başkanın "çöp" vurgununu görevlendirilen Başkan Vekili ortaya çıkardı
Görevden alınan HDP'li Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman'ın belediyeyi haksız zarara uğratan "çöp" vurgunu yapılan incelemeler sonrası ortaya çıktı.
Cihan Karaman 21.11.2019
Hakkari yeni projelerle daha yaşanabilir hale gelecek
Hakkari'de, terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP'li Belediye Başkanı Cihan Karaman'nın yerine İçişleri Bakanlığınca "Belediye Başkan Vekili" olarak görevlendirilen Vali İdris Akbıyık, kentin daha yaşanılabilir hale getirilmesine yönelik projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
Cihan Karaman 19.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Havalimanında bekleyen kalabalıktan görüntü -Yıldırım'ın inişi ve karşılanması -Üniversite akademik yıl açılışı salondan görüntü -Binali Yıldırım'ın konuşması Haber-Kamera: Coşkun MENEK / ERZİNCAN, =================================== HDP'li başkanları tutuklanan Hakkari ve Yüksekova belediyelerine görevlendirme VALİ AKBIYIK: TERÖRLE BAĞLANTISI OLMAYAN PERSONELLE HAKKARİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ Tutuklanan Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman'ın yerine İçişleri Bakanlığı'nca atanan  ve görevine başlayan Vali İdris Akbıyık, Hakkari'ye hizmet etmenin şeref ve onuru içinde olacağını belirterek, "Dün itibari ile 'terör örgütü üyesi olmak', 'terör örgütü propagandası yapmak', 'devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozmak' suçları kapsamına adli ve idari soruşturmalar kapsamında Hakkari ve Yüksekova Belediye Başkanları İçişleri Başkanlığı tarafından görevlerinden uzaklaştırılmışlardır.
Cihan Karaman 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ziyaretten görüntü -Orgeneral Çetin'in konuşması -Baba Bozbıyık'ın konuşması -Dua edilmesi -Detay Haber-Kamera: Hasan AKYILDIZ/KIRIKKALE, ================ HDP'li başkanları tutuklanan Hakkari ve Yüksekova belediyelerine görevlendirme (3) 'TERÖRLE BAĞLANTISI OLMAYAN PERSONELLE HAKKARİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ' Tutuklanan Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman'ın yerine İçişleri Bakanlığı'nca atanan  ve görevine başlayan Vali İdris Akbıyık, Hakkari'ye hizmet etmenin şeref ve onuru içinde olacağını belirterek, "Dün itibari ile 'terör örgütü üyesi olmak', 'terör örgütü propagandası yapmak', 'devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozmak' suçları kapsamına adli ve idari soruşturmalar kapsamında Hakkari ve Yüksekova Belediye Başkanları İçişleri Başkanlığı tarafından görevlerinden uzaklaştırılmışlardır.
Cihan Karaman 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Görüntü Dökümü ------------ Gece Resulayn'da yaşanan çatışmalar Ceylanpınar'da yankılanması Gündüz sessizliğin hakim olduğu Resulayn'dan genel görüntü Genel ve detay görüntüler Haber: Hasan KIRMIZITAŞ-Ali LEYLAK-Kamera: Şafak SAĞ-ŞANLIURFA-DHA) ===================== HDP'Lİ BAŞKANLARI TUTUKLANAN HAKKARİ VE YÜKSEKOVA BELEDİYELERİNE GÖREVLENDİRME(2) HAKKARİ BELEDİYESİ'NE, VALİ AKBIYIK GÖREVLENDİRİLDİ Tutuklanan Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman'ın yerine İçişleri Bakanlığı'nca Vali İdris Akbıyık görevlendirildi.
Cihan Karaman: Hakkari Belediyesi'ne kayyum atandıCihan Karaman 18.10.2019
Cihan Karaman 18.10.2019
Hakkari Belediyesi için Vali Akbıyık görevlendirildi
Hakkari'de terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP'li Belediye Başkanı Cihan Karaman'nın yerine İçişleri Bakanlığı'nca Vali İdris Akbıyık "Belediye Başkan Vekili" olarak görevlendirildi.
Cihan Karaman: Hakkari Belediyesine kayyum atandıCihan Karaman 18.10.2019
Cihan Karaman 18.10.2019
HDP'li başkanları tutuklanan Hakkari ve Yüksekova belediyelerine görevlendirme
HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman, Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li Remziye Yaşar ve Belediye Meclis üyesi İrfan Sarı'nın dün çıkarıldıkları mahkemece 'silahlı terör örgütü üyeliği' ve 'örgüt propagandası' suçlarından tutukanmasının ardından, bu sabah her iki belediye binası...
Cihan Karaman 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------ Eğitim araştırma hastanesi dış plan görüntü Ameliyathaneden  görüntü Organ nakil merkezi dış plan görüntü DHA Muhabiri Selma Kunar ANONS RÖP 1: Doç. DR. Tuğrul Çakır RÖP 2: Doç. Dr. Ayca İnci RÖP 3: Birgül Yaşar RÖP 4: Hasan Çağıl Hastaların doktorları alkışlamaları HABER: Selma KUNAR-KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ============================ HDP'Lİ BAŞKANLARI TUTUKLANAN HAKKARİ VE YÜKSEKOVA BELEDİYELERİNE GÖREVLENDİRME   HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman, Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li Remziye Yaşar ve Belediye Meclis üyesi İrfan Sarı'nın dün çıkarıldıkları mahkemece 'silahlı terör örgütü üyeliği' ve 'örgüt propagandası' suçlarından tutukanmasının ardından, bu sabah her iki belediye binası  önünde polis geniş güvenlik önlemi aldı.
Cihan Karaman 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'BATMAN MERCİMEK ÜRETİMİNDE 4'ÜNCÜ SIRADA' Bakan Pakdemirli, bölgede tarım potansiyelinin önemini de değinerek, mercimek üretiminde Batman'ın 4'üncü sırada olduğunu söyledi. Bakan Pakdemirli, yerli ve milli traktörün test çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, şunları söyledi: "Batman'da çiftçilerimize son 17 yılda 1.3 milyar lira tarımsal destek verdik. Yüzölçümü bakımından Batmanımız 4500 kilometrekare ile ülke sıralamasında 69'uncu il olmasına rağmen ülkemizin tarım ve hayvancılığına katkısı çok büyük. En önemli örneği ise küçükbaş hayvan varlığında 19'uncu, mercimek üretiminde 4'üncü, çilek üretiminde ise 9'uncu sırada olmasıdır. Fuarda güzel traktörler var ama mazot cep yakıyor. Bu nedenle enerji ile çalışacak yerli ve milli traktörü test aşamasındayız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Fuarından görnütü Bakan Pakdemirli'nin karşılanması Bakan Bekir Pakdemirli'nin konuşması Fuar açılışı Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Arif ARSLAN - Reşat YİĞİZ / BATMAN, ================================= HDP'Lİ HAKKARİ BELEDİYE BAŞKANI KARAMAN TUTUKLANDI HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman, 'silahlı terör örgütü üyeliği' ve 'örgüt propagandası' suçlarından tutukandı.
Cihan Karaman 17.10.2019
HDP'li Yüksekova Belediye Başkanı ve meclis üyesi tutuklandı
Aynı soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman da "silahlı terör örgütüne olmak" suçundan tutuklanmıştı.
Cihan Karaman 17.10.2019
HDP'li Hakkari Belediye Başkanı Karaman tutuklandı
HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman, 'silahlı terör örgütü üyeliği' ve 'örgüt propagandası' suçlarından tutukandı.
Cihan Karaman 17.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
HDP'li Hakkari Belediye Başkanı Karaman tutuklandıHAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman, 'silahlı terör örgütü üyeliği' ve 'örgüt propagandası' suçlarından tutukandı.
Cihan Karaman 17.10.2019
HDP'li Hakkari Belediye Başkanı tutuklandı
Hakkari'de yürütülen terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP'li Belediye Başkanı Cihan Karaman tutuklandı.
Cihan Karaman 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 5
Hakkari ve Yüksekova'nın HDP'li belediye başkanları gözaltında (YENİDEN)HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman ile Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li Remziye Yaşar ve başkan yardımcısı İrfan Sarı, gözaltına alındı.
Cihan Karaman 15.10.2019
HDP'li iki belediye başkanına terör soruşturmasında gözaltı
HDP'li Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman, Yüksekova Belediye Başkanı Remziye Yaşar ve Belediye Meclis Üyesi İrfan Sarı, haklarında yürütülen terör soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
Cihan Karaman 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 3
Hakkari ve Yüksekova'nın HDP'li belediye başkanları gözaltında (Görüntü ekiyle)Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman ile Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li İrfan Sarı, polisin sabaha karşı düzenlediği operasyonla gözaltına alındı.
Cihan Karaman 15.10.2019
Hakkari ve yüksekova'nın hdp'li belediye başkanları gözaltında
HAKKARİ Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman ile Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li İrfan Sarı, polisin sabaha karşı düzenlediği operasyonla gözaltına alındı.
Cihan Karaman 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 2
Görüntü Dökümü ---------- -Belediye binasından görüntü -Gözaltına alınan Çetin'den görüntü HABER: VAN ======================= Hakkari ve Yüksekova'nın HDP'li belediye başkanları gözaltında   Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman ile Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li İrfan Sarı, polisin sabaha karşı düzenlediği operasyonla gözaltına alındı.
Cihan Karaman 15.10.2019
Hakkari ve yüksekova'nın hdp'li belediye başkanları gözaltında
Hakkari Belediye Başkanı HDP'li Cihan Karaman ile Yüksekova Belediye Başkanı HDP'li İrfan Sarı, polisin sabaha karşı düzenlediği operasyonla gözaltına alındı.
123
Şu an buradasınız: Cihan Karaman Haberleri | Cihan Karaman Kimdir - Haberler - Cihan Karaman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cihan Karaman kimdir, hayatı ve biyografisi. Hakkari'de HDP'li eski başkanın tahliye istemine ret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 20:43:13. #1.15#
title