CEVDET ÇAĞLAR HABERLERİ

Cevdet Çağlar haber, Cevdet Çağlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Çağlar

Cevdet Çağlar

Doğum Yeri Bitlis / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968

Cevdet Çağlar Kimdir ?

1968 Bitlis doğumlu Cevdet Çağlar, evli ve 5 çocuk babasıdır. Lise mezunu Çağlar, inşaat müteahhidi olarak faaliyet gösteriyor. Siyaset hayatına Demokrasi Partisi ile başladı. Antalya HADEP merkez ilçe başkanlığını yaptı. 25. dönem HDP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cevdet Çağlar - 16.04.2021
Ordu'da zabıta ekipleri ramazan denetimlerini sürdürdü
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Cevdet Çağlar, salgının ilk gününden bu zamana kadar denetimleri artırarak devam ettirdiklerini kaydetti.
Cevdet Çağlar - 03.03.2021
Son dakika haber... Ordu'da Kovid-19 denetimleri sürdürülüyor
Zabıta Daire Başkanı Cevdet Çağlar, zabıta ekiplerinin pazar yerlerinde denetimleri artırdığını vurgulayarak, Kovid-19'la mücadeleyi kazanmak için tüm vatandaşların daha duyarlı ve dikkatli olması gerektiğini kaydetti.
Cevdet Çağlar - 28.07.2020
Ordu'da hijyenik kurban kesimi için hazırlıklar tamamlandı
Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, Tarım ve Hayvancılık Hizmetleri Dairesi Başkanı Ahmet Ultav ve Zabıta Dairesi Başkanı Cevdet Çağlar ile Altınordu ilçesi Eskipazar mevkisinde bulunan hayvan pazarı ve bayramda hizmet verecek olan mobil mezbahada incelemelerde bulundu.
Cevdet Çağlar - 27.05.2018
Demirtaş'tan 'Ölürsem Tabutumu Dik Çıkarın' Vasiyeti
HDP Antalya İl Eş Başkanı Cevdet Çağlar da Gazipaşa'dan Kaş'a kadar zafere kenetlendiklerini belirterek, "Bizler olağanüstü süreçlerde, olağanüstü başarılar elde eden bir partiyiz.
Cevdet Çağlar - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cevdet Çağlar - 18.09.2015
Hdp Antalya Aday Listesi Belli Oldu
HDP Antalya'da Milletvekili adaylarını belirledi. Antalya'da 7 Haziran'da 96 bin 765 oyla 1 milletvekili çıkaran HDP'de listenin ilk sırası değişmedi. HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Saruhan Oluç'un yine listenin birinci sırasında yer alırken, ikinci sıraya eski HADEP Antalya Merkez İlçe Başkanı, 2009 seçimlerinin DTP Kepez Belediye Başkan adayı Cevdet Çağlar geldi.
Cevdet Çağlar - 18.09.2015
Hdp Milletvekili Aday Listesini Açıkladı
HDP, 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri için milletvekili aday listesini açıkladı.
Cevdet Çağlar - 25.09.2013
Ordu'da İtfaiye Ekiplerinden Kurtarma Tatbikatı
Ordu  Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar, tatbikat sonrası yaptığı konuşmada, itfaiye haftasını kutladıklarını belirterek, "Günümüzde itfaiyecinin görevi sadece yangın söndürmek değil, baca temizlemek ve sel baskınlarına müdahale etmek değildir.
Cevdet Çağlar - 27.06.2013
Balıkesir Avşa İçme Suyunu, Deniz Barajı ile Karşılıyor
İçilecek hale getirdikleri deniz suyunun her iki ayda bir Bursa'da halk sağlığı labaratuvarında analiz ettirdiklerini bu zamana kadar hiç bir sorunun çıkmadığını belirten Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, sistemin, yaşanacak olumsuzluğu otomatik olarak mesaj şeklide kendilerine ileterek uyardıklarını sözlerine ekledi.
Cevdet Çağlar - 01.04.2013
Yaralı Karaca Su Kanalına Sıkıştı
Bacağından yaralanan karacayı kurtarmak için olay yerine Ordu Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri ve Milli Parklar Müdürlüğü personeli ve çok sayıda veteriner gönderildi. Su kanalında yaralı halde ilerlemeye çalışan karacaya ilk müdahale, veteriner hekimler tarafından yapıldı. Tabanca ile uyuşturucu iğne yapılarak sakinleştirilmeye çalışılan karaca, kanalın içinde kaçmaya devam etti ve bu sefer ekiplerin yoğun çalışması başlamış oldu. Olay yerine gelen iş makineleri ile yol kazıldı ve kanala yukarıdan iniş yapıldı. Ordu Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar, yaklaşık 500 metrelik alanda beş kazı yaptıklarını ve umutlarının tam tükendiği anda karacaya ulaştıklarını söyledi.
Cevdet Çağlar - 09.01.2013
Mahsur Kalan Kediler İtfaiyecileri Çok Yoruyor
Ordu Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar, AA muhabirine, vatandaşlardan özellikle hayvan kurtarma olaylarında kendilerine anlayış göstermelerini istedi.
Cevdet Çağlar - 08.01.2013
Ordu'da Baca Yangını
Ordu Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar ise, "Baca bakım ve temizliklerinin sezon sonunda yapılması gerekmektedir.
Cevdet Çağlar - 08.01.2013
Yangınların Çoğu Sigara ve Kibrit Kaynaklı
Ordu Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar, AA muhabirine, 2012'de bir önceki yıla oranla daha az yangına müdahalede bulunduklarını belirtti.
Cevdet Çağlar - 03.12.2012
Avşa Adası Susuzluktan Kurtuldu
'BAŞKAN, SİSTEMİ KUVEYT'TE GÖRMÜŞ' Başkan Yardımcısı Dursun Kıvrak, bütün geliri turizm olan Avşa Adası'nın içme sularının karşılandığı yer altı sularının, azalmayla birlikte zamanla tuzlanarak kirlendiğini söyledi. Lağım koktuğunu vurgulayarak, "Sağolsun devletimiz yardım elini uzattı. Gelecek nesil, bu proje sayesinde kurtuldu. Eğer bu sistem olmasaydı hem ada hem de turizm biterdi. Proje, Amerikan ve Türk firmalarının ortaklığıyla yapıldı. Adaya anakaradan su gelmesi çok zordu, çünkü en yakın mesafe 20 deniz miliydi. Belediye Başkanımız Cevdet Çağlar, 2003 yılında yurtdışı gezisi için gittiği Kuveyt'te deniz suyu arıtma tesislerini incelemiş.
Cevdet Çağlar - 23.10.2012
Avşa'da 150 Ev ve İşyeri Yağmurdan Hasar Gördü
Erdek' TEN MARMARA İLÇESİ VE AVŞA' YA İŞ MAKİNASI GÖNDERİLDİ Aşırı yağışların neden olduğu sel felaketi, Balıkesir'in Marmara ilçesinin yanı sıra Avşa Beldesi'nde de etkili oldu. Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar pazar ve pazartesi geceleri devam eden yağışlar nedeniyle belde merkezinde 150'ye yakın ev ve işyerinin sular altında kaldığını yolları ise kullanılamayacak durama gelidğini açıkladı.
Cevdet Çağlar - 09.10.2012
Edincik Belediye Başkanı Yağcı Açıklaması
Avşa beldesinin Belediye Başkanı Cevdet Çağlar da yaz aylarında nüfusu 80 bini bulan turistik bir ada olduklarını ifade etti.
Cevdet Çağlar - 06.10.2012
Avşa Belediyesi'nden Okul Öncesi Eğitime Destek
Daha önceki yıllarda belediye hizmet binası olarak kullanılan binanın başkanlık makamı ve sekreterlik bölümünün restorasyonu yapılarak okul öncesi minik öğrencilere verildi. Öğrenci velileri böyle bir dersliğin Marmara bölgesinde çok nadir olacağını dile getirerek Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar'a teşekkür etti.
Cevdet Çağlar - 03.10.2012
Çanakkale Avşa, Çanakkale'ye Göz Kırptı
Avşa Adası'nın AK Partili Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, Balıkesir'in büyükşehir belediye olması sonrasında Çanakkale'ye bağlanabileceklerini söyledi.
Cevdet Çağlar - 03.10.2012
Avşa, Çanakkale'ye Göz Kırptı
Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna ve İl Genel Meclisi üyelerinin ziyaret ettiği Avşa Adası Belediye Başkanı Ak Partili Cevdet Çağlar, Balıkesir'in büyükşehir belediyesi olması halinde, belediyelerinin kapanmaması için Çanakkale'ye...
Cevdet Çağlar - 03.10.2012
Avşa Adası, Çanakkale'ye Bağlanmak İstiyor
Conkbayırı Deniz Otobüsü ile gerçekleşen Adalar turunda ilk ziyaret Avşa Adası'na yapıldı. Vali Tuna ve beraberindekiler, burada Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar tarafından iskelede karşılandı.
Cevdet Çağlar - 03.10.2012
Avşa Adası Çanakkale'ye Bağlanmak İstiyor
Vali Tuna ve meclis üyeleri, İl Özel İdaresi'ne bağlı Gestaş feribotlarının sefer yaptığı Marmara ve Avşa adalarına inceleme gezisi düzenledi. Deniz otobüsüyle giden misafirlerini iskelede karşılayan Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, çevreyi gezdirerek ada hakkında bilgi verdi.
Cevdet Çağlar - 28.09.2012
Deniz Suyunu Arıtıp Şebekeye Veren Avşa Belediyesi'ne Altın Karınca Ödülü
Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, "Adaya ana karadan su gelmesi çok zordu.
Cevdet Çağlar - 29.06.2012
Avşaspor'un Hedefi Şampiyonluk
Balıkesir'in Marmara ilçesine bağlı Avşa adası sakinleri ve yerel yönetim Avşaspor'un başarısına kilitlendi. Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, 2011-2012 futbol sezonunda 2.
Cevdet Çağlar - 01.03.2012
Baca Yangınları Arttı
"Son günlerde baca yangınlarındaki artış bizleri tedirgin ediyor" dedi.
Cevdet Çağlar - 20.10.2011
Baca Temizliği, Hayat Kurtarıyor
Bu yıl erken gelen kış, vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Vatandaş, bir yandan kış yakacağını tedarik etmeye çalışırken diğer yandan da tıkanan bacalarını açtırıyor. Ordu Belediyesi İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar, "Baca temizliği deyip geçmeyin her yıl onlarca vatandaşımız tıkanan bacalar sebebiyle zehirlenerek hayatını kaybediyor.
Cevdet Çağlar - 26.09.2011
İtfaiye Haftası Kutlanıyor
Belediye İtfaiye Müdürlüğü, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan "Yangından Korunma Haftası" nedeni ile Atatürk Anıtına çelenk koydu. Ardından İtfaiye Müdürü Cevdet Çağlar başkanlığında itfaiye personelleri ile birlikte Vali Orhan Düzgün ve Belediye Başkanı Seyit Torun'u makamında ziyaret eden İtfaiye Müdürlüğü ekipleri daha sonra itfaiye araçlarıyla şehir turu gerçekleştirdi.
Cevdet Çağlar - 30.07.2011
Hadise Avşa'da Konser Verdi
Ünlü şarkıcı Hadise, Balıkesir'de konser verdi. Marmara ilçesine bağlı Avşa beldesinde bir diskonun açılışına katılan Hadise'nin konserini 5 bin civarında kişi takip etti. Hadise, söylediği birbirinden hareketli şarkılarla dinleyenleri coşturdu. Diskonun açılışında konuşan Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, Güney Marmara'nın önemli deniz turizm merkezlerinden olan beldelerinin, açılan yeni tesislerle birlikte eğlence sektörünün de merkezi halinde geldiğini belirtti.
Cevdet Çağlar - 26.07.2011
Avşa Belediyesinde Toplu Sözleşme Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı
Avşa Belediye Başkanlığı ile Genel İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmelerinde uzlaşmaya varıldı. Avşa Belediye Başkanı Cevdet Çağlar, toplu sözleşme görüşmelerinin masada bitmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye bünyesinde çalışan işçilerin yaşam standartlarını yükselttiklerini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Çağlar Haberleri | Cevdet Çağlar Kimdir - Haberler - Cevdet Çağlar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Çağlar kimdir, hayatı ve biyografisi. İZMİR UZMAN ÇAVUŞLAR SÖZLEŞMELİ PERSONEL OLMAKTAN ÇIKMAK İSTİYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 10:30:42. #1.13#

title