ÇETİN MERTOĞLU HABERLERİ

Çetin Mertoğlu haber, Çetin Mertoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Mertoğlu

Çetin Mertoğlu

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1979

Çetin Mertoğlu Kimdir ?

Çetin Mertoğlu, 1979 yılında Sorgun Eymir'de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Eymir'de tamamladı. 2000 yılında 30 ay tapu kadastro Sorgun Müdürlüğü'nde görev yaptı. 2003 ve 2008 yılları arasında aile şirketlerinde yönetim kurulu başkanı olarak ağaçlandırma ve erozyon kontrol projesi ile ilgili çalışmalar yaptı. Ayrıca maden işletmeciliğinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Çetin Mertoğlu - 18.12.2020
Sorgun Çadırözü Yaylası suya kavuşuyor
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, yaptığı açıklamada, beldede hayvancılık yapan vatandaşların yaz mevsiminde çıktıkları yaylada su sıkıntısı yaşadıklarını söyledi.
Çetin Mertoğlu - 23.10.2020
Eymir Göleti çalışmaları sürüyor
Yozgat'ın Sorgun ilçesi Eymir beldesinde yapımına başlanılan Eymir Göleti'nde çalışmalar sürüyor. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, bölgenin tarım alanında kalkınmasına katkı sağlayacak göletin tamamlanması ile 7 bin 610 dekar alanda sulu tarıma geçileceğini belirtti.
Çetin Mertoğlu - 10.08.2020
Sorgun Eymir Göleti'nde çalışmalar sürüyor
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine, DSİ tarafından yapılan Eymir Göleti'nin tamamlanmasıyla yörede sulu tarıma geçileceğini ve buna bağlı olarak hem tarımın hem de hayvancılığın gelişeceğini ifade etti.
Çetin Mertoğlu - 08.11.2019
Eymir'de içme suyu çalışması
Yozgat'ın Sorgun ilçesi Eymir beldesinin Akocak Mahallesi'nde içme suyu sıkıntısını gidermek amacıyla çalışma başlatıldı. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Akocak Mahallesi'nin yaz aylarında büyük su sıkıntısı çektiğini, bunu gidermek için 3 ayrı bölgede çalışma başlattıklarını ifade etti.
Çetin Mertoğlu - 07.10.2019
Türk Kızılayı'ndan dar gelirli öğrencilere yardım
Ateşer, devlet eliyle yapmış oldukları yardımları, vatandaşlar arasında ayrım gözetmeksizin ihtiyaç sahibi herkese ulaştırmayı hedeflediklerini belirterek, "Bu kapsamda Eymir beldemizde eğitim öğretim gören 250 öğrencimize ve ailelerine kavurma, kıyma, giyecek ve ayakkabıdan oluşan yardımda bulunduk." dedi. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu da Türk Kızılay Sorgun Şubesine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.
Çetin Mertoğlu - 09.11.2017
Sorgun İlçe Güvenlik Toplantısı Yapıldı
İlçe Güvenlik Kurulu Toplantısı, Kaymakam Mustafa Altınpınar başkanlığında yapıldı. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu'nun ev sahipliğinde yapılan toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Demir, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sapmaz ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.
Çetin Mertoğlu - 24.06.2017
Eymir Beldesine İmar ve Yol Çalışması
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Akocak Mahallesi sakinlerine verdiği sözü tuttuğunu ve bir bir yerine getirdiğini söyledi.
Çetin Mertoğlu - 17.05.2017
Çekerek Eymir Yolu, Karayolları Ağına Alındı
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eymir beldesinin yıllardır beklediği müjdenin, yapılan girişimlerle geldiğini ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Eymir, Çekerek arası yolu, karayolları ağına aldığını belirtti.
Çetin Mertoğlu - 06.04.2017
Milletvekili Soysal'dan Eymir Beldesine Ziyaret
Soysal, Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar ile Eymir beldesini ziyaret etti. Ziyaretinde Eymir Belediyesi tarafından yaptırılan Bozdağ Kültür Evi'nde incelemelerde bulunan Soysal, Eymir Belde Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu'dan kültür eviyle ilgili bilgi aldı.
Çetin Mertoğlu - 30.11.2016
Sorgunlular'dan Erzincan Valisi Arslantaş'a Ziyaret
Ziyarete, Şahbaz'ın yanı sıra Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Çiğdemli Belediye Başkanı İsmail Biçer, Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu ve eski Araplı Belediye Başkanı Osman Torun katıldı.
Çetin Mertoğlu - 03.10.2016
Eymir'de Su Boruları Yenilendi
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eski su borularının ömrünü doldurduğunu söyledi.
Çetin Mertoğlu - 07.09.2016
Eymir'de Yol Yapım Çalışmaları
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eymir merkezde bulunan yolların kilit parke yapımının tamamlanmasının ardından, Akocak Mahallesi'ndeki yolların yapımına başladıklarını söyledi.
Çetin Mertoğlu - 28.08.2016
Sorgun'da Yol Yapım Çalışmaları
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şebek ve Gezbel'in yazın vatandaşların büyük rağbet gösterdiği mesire alanları olduğunu söyledi.
Çetin Mertoğlu - 07.08.2016
Eymir Beldesine Yeni Park Yapıldı
Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Eymir beldesine yeni park yapıldı. Belde Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eymirli vatandaşların güzel havalarda oturup dinleneceği ve sohbet edebileceği mekana ihtiyaçları bulunduğunu belirtti.
Çetin Mertoğlu - 03.07.2016
Eymir'de 40 Bin Metrekare Kilit Parke Yol Yapıldı
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eymir'in Sorgun'un en eski kasabalarından biri olduğunu ve özellikle yazın piknikçilerin uğrak yeri konumunda bulunduğunu söyledi.
Çetin Mertoğlu - 18.06.2016
Eymir-Aydıncık Yolu Karayolları Ağına Alındı
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eymir beldesi ve Aydıncık ilçesinin ortak kullandıkları Şebek mesireliğini bu yol üzerinde bulunduğunu belirterek, yoldaki yoğun trafiğin tehlike oluşturduğunu söyledi.
Çetin Mertoğlu - 14.06.2016
Eymir'e "Taziye ve Kültür Evi"
Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Eymir Belediyesi tarafından beldeye "Bozdağ Taziye ve Kültür Evi" yapılıyor. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldede bir taziye ve kültür evinin bulunmamasının sıkıntı oluşturduğunu, özellikle kış mevsiminde yaşanan cenaze törenleri sonrasında bu sıkıntının daha çok hissedildiğini söyledi.
Çetin Mertoğlu - 11.06.2016
Eymir'de Asbestli Su Boruları Değiştiriliyor
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yıllar önce beldenin içme suyu ihtiyacını karşılamak için döşenen bu boruların sağlık açısından zararlı olması nedeniyle değiştirildiğini söyledi.
Çetin Mertoğlu - 11.02.2016
Spor Toto Genel Müdürlüğünden Yozgat'a Halı Saha
Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldenin Sorgun'un en eski yerleşim birimlerinden biri olduğunu ve gençlerin zaman geçirecek yer bulmakta sıkıntılar çektiğini söyledi.
Çetin Mertoğlu - 09.02.2016
Dokuma Kilim ve Halılar Kadınların Elinde Hayat Buluyor
Vali Yazıcı, Eymir'in başını çektiği kursla ilk kez bu kadar ciddi anlamda katılımın görüldüğü kilim ve halı dokumacılığının gelişeceğine inandığını sözlerine ekledi. Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu ise, kursları başarı ile tamamlayanların bu mesleği geliştirmeleri için yeni tezgahlar kurulacağına işaret ederek,Eymir'de kilim ve halıcılığın bir meslek haline getirileceğini kaydetti.
Çetin Mertoğlu - 01.02.2016
Kilim Dokuma ve Halıcılık Kursuna Yoğun İlgi
Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldelerinde açılan kurstan son derece memnun olduklarını dile getirerek, kilim ve halıların ev hanımlarının geçim kaynağı haline geldiğini söyledi.
Çetin Mertoğlu - 01.06.2014
İlçe ve Beldelerde Yenilenen Seçimlerde En Çok Ak Partili Adaylar Kazandı
Yozgat'ın Sorgun İlçesi'ne bağlı Eymir Beldesi'nde bugün yapılan belediye başkanlığı seçimini AK Parti adayı Çetin Mertoğlu kazandı.
Çetin Mertoğlu - 01.06.2014
Seçimlerin Yenilendiği 14 Noktadan 11'inde Sonuçlar Belli Oldu
Beldelerde yenilenen seçimin sonuçlarına göre ise Çorum'un Ortaköy ilçesine bağlı Aştavul beldesinde CHP adayı Dursun Uzunca, Erzincan'ın Tercan ilçesine bağlı Çadırkaya beldesinde Saadet Partisi adayı İshak Birol, Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Eymir beldesinde AK Parti adayı Çetin Mertoğlu belediye başkanı seçildi.
Çetin Mertoğlu - 01.06.2014
Eymir Beldesi'nde Seçim Günü
Eymir'de 9 sandıkta 1710 seçmen yeniden sandık başına giderken, jandarma ekipleri Eymir İlköğretim Okulu bahçesi ve koridorlarında geniş önlem aldı. Saat 08.00 itibariyle oy kullananlar, seçimin beldeleri için hayırlı olması dileklerinde bulundu. AK Parti Belediye Başkan Adayı Çetin Mertoğlu, önceki seçimi kendilerinin kazandığını ancak, iptal edildiğini belirterek, "Bugün tekrar seçime gidiyoruz, hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Çetin Mertoğlu - 31.05.2014
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Yozgat'ta
Seçimlerin iptal edilmesinin bazı yerleşim yerleri için büyük bir şans olduğunu belirten Gökçek, "30 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimlerde Eymir'in seçimleri iptal edildi. Seçimlerin iptal edilmesi, bazı ilçe ve beldelerde kısmete dönüşür. Bütün siyasi partiler, oradaki seçimi almak için gövde gösterisi yapar, ellerinden gelen gayreti sarf eder. Onun için bu ara seçimi, Eymir için de bir nimet olarak değerlendirin. Allah'ın izniyle, inşallah Çetin Mertoğlu kardeşimi belediye başkanı yapacaksınız.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çetin Mertoğlu Haberleri | Çetin Mertoğlu Kimdir - Haberler - Çetin Mertoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Mertoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sorgun Çadırözü Yaylası suya kavuşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 22:14:12. #1.16#

title