Cengiz Ceylan Haberleri

Cengiz Ceylan haber, Cengiz Ceylan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Ceylan - 3.6.2020
ÖSYM Başkan Yardımcısı Ceylan'dan 'YKS' ve 'MSÜ' sınav başvurusu açıklaması
ÖSYM Başkan Yardımcısı Cengiz Ceylan, TBMM Dilekçe Alt Komisyonu'nda, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavı başvurusunda sorun yaşayanlar ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu sabah itibarıyla bir çözüm yolu bulduk.
Cengiz Ceylan - 3.6.2020
YKS ve MSÜ sınavına bir günlük ek başvuru hakkı
Daha sonra söz alan ÖSYM Başkan Yardımcısı Cengiz Ceylan, bazı adayların ödeme aşamasında işlemi gerçekleştirdikten sonra olumlu ya da olumsuz şekilde gelen uyarıyı görmeden sistemi kapattıklarını söyledi.
Cengiz Ceylan - 23.1.2020
Diyarbakır'da "göçer hayvancılığı"nın sorunları tartışıldı
Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ceylan ise dünyada hayvansal gıdaya talebin son yıllarda artığını belirtti.
Cengiz Ceylan - 19.12.2019
Erzincan'da "Bölgesel Hayvancılık Değerlendirme Toplantısı" başladı
Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ceylan, Türkiye'de tarımsal ve hayvansal manada ciddi bir üretime sahip olduklarını belirterek, "2019 verilerine göre büyükbaş hayvan sayımız, 18 milyonu bularak 2002 yılına göre yüzde 81 artış sağlamıştır.
Cengiz Ceylan - 23.9.2019
Dha yurt bülteni-4
Festivale Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Kaymakam Fatih Ahmet Kurt, Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ceylan, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca, Antalya İl Tarım ve Orman Müdür vekili Gökhan Karaca, komşu ilçe belediye başkanları, il müdür yardımcıları, şube ve ilçe müdürleri, Ziraat Odası başkanları, birlik başkanları, muhtarlar, STK temsilcileri, çobanlar ve çok sayıda çiftçi katıldı.
Cengiz Ceylan - 10.7.2019
"Kurbanlıkların yüzde 100'ü yerli olacak"
Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ceylan, bu yıl kurbanlık için hayvan ithal edilmeyeceğini bildirdi.
Cengiz Ceylan - 9.7.2019
Kayseri'de kurbanlık sıkıntısı çekilmeyecek
Bu yıl Kurban Bayramı'nda yeterli sayıda kurbanlık olduğunu belirten Bağlamış, şunları kaydetti: "Büyükbaş hayvan için canlı kilogram fiyatı 22 lira, küçükbaşta 25 lira olacak. Geçtiğimiz yıl büyükbaş hisseleri bin 500-2 bin lira arasındaydı. Bu yıl yine bin 500 ile iki bin lira arasında olacak. Küçükbaşta da geçen yıl bin lira ile bin 500 lira arasındaydı bu yıl da aynı fiyatlarda olacak. Üreticilerimiz kurbanlık vasfı taşımayan hayvanları satmamaya özen gösterecek. İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz bu konuda gerekli çalışmaları yapıyor. Vatandaşlarımız da kurban alırken dikkat etmeli. Geçen yıllara göre büyükbaş hayvanda, yüzde 68 fazlalık var." Toplantıya Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ceylan, İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Kayseri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras ve Kayseri'de faaliyet gösteren besiciler katıldı.
Cengiz Ceylan - 8.12.2016
AK Parti İl Yönetimi Çobanlar'da Toplandı
AK Parti Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ve Belediye Başkanı Salih Alaka'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven başkanlığında yapıldı.
Cengiz Ceylan - 11.9.2016
Avcılar'da Araçları Kundaklanan Mahalle Sakinleri O Anları Anlattı
Olayı yaşayan sokak sakinlerinden Cengiz Ceylan, o anları anlatarak, "Kovalarla su getirdik döktük.
Cengiz Ceylan - 13.5.2016
Küçükbaş Hayvanlar "Çipli Küpe" ile Kayıt Altında
Tek bir işlemle verilere ulaşılabiliyor İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Cengiz Ceylan da bu uygulamanın hem sektörde işleri kolaylaştıracağını hem de hastalıklarla mücadelede etkin bir rol oynayacağını belirterek, "Şu an bu uygulama Türkiye genelinde başladı.
Cengiz Ceylan - 11.4.2016
Beş Bin Nüfuslu İlçenin Gururu Oldular
İşleyen, 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için çok ciddi yatırımların yapıldığını ve bunun, takımları sayesinde boşa çıkmadığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Bu salonların açık kalmasının yegane sebebi yine Narmanspor Buz Hokeyi ve Curling takımlarımız. Ben buradan bu sporu desteklemek ve yaşatmak adına bütün yetkilileri veya Erzurumlu iş adamlarını desteklemeye ve sponsor olmaya davet ediyorum. Narman Belediyesi olarak şahsım, ilçe halkımız ve perde arkasında çok gizli kahramanlarımız var. Erzurum'un tamamının buna katılımını istirham ediyorum." Buz sporlarıyla gelen başarı Narmanspor Kulübü Basın Sözcüsü Cengiz Ceylan da kulüplerinin 1986 yılında kurulduğunu ve başlangıçta futbol ve voleybol gibi branşlarda faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti.
Cengiz Ceylan - 10.9.2015
Hayrabolu'da Yangın
Edinilen bilgiye göre, Kahya Mahallesi Orta Mezarlık Sokak'ta Cengiz Ceylan'a ait 2 katlı apartmanın çatısında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Cengiz Ceylan - 6.6.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, üniversite bünyesinde düzenlenen tören, açılış, sergi, konferans, sempozyum, kongre ve çalıştay gibi bilimsel ve kültürel faaliyetlerinin yer aldığı bültenin yayınlandığı bildirildi   KLÜ öğretim üyesi Ceylan, TRT yönetim kurulu üyeliğine Atandı    Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) öğretim üyesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cengiz Ceylan, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) yönetim kurulu üyeliğine atandı.
Cengiz Ceylan - 29.5.2015
Atama Kararı
Cengiz Ceylan'ın Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) Yönetim Kurulu üyeliğine atanmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cengiz Ceylan - 4.5.2015
Genel Seçimlere Doğru
"Gücümüzü milletten alıyoruz" diyen Beder, şunları kaydetti: "2023 hedeflerine giderken yolumuzu sizlerle birlikte çizeceğiz ve yolumuzdan şaşmayacağız. Daha önceleri hükümetler yasama sürelerini doldurabilmek için vaat veremezken, biz 2023, 2053 ve 2071 hedefleri koyabiliyoruz. İşte biz bu hedefleri koyarken gücümüzü milletimizden alıyoruz. 7 Haziran seçimlerinde sizlerle beraber mücadele edeceğiz. Sizlerle beraber olmak bana her zaman huzur veriyor. Allah yar ve yardımcımız olsun" Ziyaretlerde, AK Parti Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan, İlçe Belediye Başkanı Salih Alaka, İl Genel Meclis üyesi Ali Altuntaş, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer eşlik etti.
Cengiz Ceylan - 18.3.2015
Rtük, TRT Yönetim Kurulu Adaylarını Belirledi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), TRT Yönetim Kurulu için Bakanlar Kurulu’na Prof. Dr. Mehmet Barca ile Dr. Cengiz Ceylan’ın teklif edileceğini bildirdi.
Cengiz Ceylan - 18.3.2015
TRT Yönetim Kurulu Adayları Belirlendi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), TRT yönetim kurulu üyeliği için Bakanlar Kuruluna teklif edilmek üzere, Prof. Dr. Mehmet Barca ile Dr. Cengiz Ceylan'ın aday gösterilmesine karar verdi.
Cengiz Ceylan - 3.3.2015
TRT Yönetim Kurulu Üyeliği İçin 19 Aday Başvurdu
Söz konusu adaylık için başvuran isimler şöyle: "Mustafa Musa Beydoğan, Ali Sağırkaya, Mehmet Salih Ayaz, Umut Çavuş, Yasin Ağar, Salih Şahin, Dr. Memduh Aslan, Doç. Dr. Mehmet Durkaya, Abdülkadir Büyükaksakal, Dr. Cengiz Ceylan, Tamer Kaplan, Ali Hasetci, Hasan Altundağ, Turgay Önder, Dr.
Cengiz Ceylan - 5.1.2015
AK Parti Çobanlar İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi
Konuşmaların ardından tek liste halinde gidilen seçimde Cengiz Ceylan, ilçe başkanlığı görevine getirildi.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cengiz Ceylan Haberleri | Cengiz Ceylan Kimdir - Haberler - Cengiz Ceylan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Ceylan kimdir, hayatı ve biyografisi. ATO, Kurban Bayramı'nda Covid-19 salgınına karşı alınacak tedbirler için harekete geçt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 03:29:34. #1.14#
title