Cemil Serhadlı Haberleri

Cemil Serhadlı haber, Cemil Serhadlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemil Serhadlı - 24.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-8
Diyarbakır'da 24 Ocak 2001'de uğradığı saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit düşen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, memleketi Hendek'te mezarı başında anıldı. Törene, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın eşi Zerrin Okkan, kızı Sezin Okkan Çalışkan, ablası Sabahat Arslan ve yakınlarının yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı ve çok sayıda protokol üyesi ve vatandaş katıldı.
Cemil Serhadlı - 13.04.2019
Dha Yurt Bülteni -17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------- Binadan görüntü Bina sakinlerinin taşınması Bedrettin Korkmaz konuşma Genel ve Detay görüntü Haber- Kamera: Doğan ÇİZMECİ / TURGUTLU (Manisa), ================ DİYARBAKIR'DA AMATÖR MAÇTA OLAY: 1 YARALI   DİYARBAKIR Deplasmanlı 1'inci Amatör Küme Ligi, Play-Off grubunda mücadele eden Çüngüş Gençlikspor ve Licespor arasında oynanan maçta çıkan kavgada 1 taraftar yaralandı.  Diyarbakır Vali Ahmet Cemil Serhadlı Spor Kompleksi'ndeki Beyaz Tebeşir Stadı'nda 1'inci Amatör Ligi, Play-Off Grubu'nda mücadele eden Çüngüş Gençlikspor ve Licespor karşılaşması olaylı geçti.
Cemil Serhadlı - 13.04.2019
Diyarbakır'da Amatör Maçta Olay: 1 Yaralı
DİYARBAKIR Deplasmanlı 1'inci Amatör Küme Ligi, Play-Off grubunda mücadele eden Çüngüş Gençlikspor ve Licespor arasında oynanan maçta çıkan kavgada 1 taraftar yaralandı.  Diyarbakır Vali Ahmet Cemil Serhadlı Spor Kompleksi'ndeki Beyaz Tebeşir Stadı'nda 1'inci Amatör Ligi, Play-Off Grubu'nda mücadele eden Çüngüş Gençlikspor ve Licespor karşılaşması olaylı geçti.
Cemil Serhadlı - 24.01.2018
Gaffar Okkan Mezarı Başında Anıldı
Şehidin Hendek ilçesindeki kabri başında düzenlenen törene, eşi Zerrin Okkan, kızı Sezin Okkan Çalışkan, yakınları ile Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı, askeri erkan, polisler ve vatandaşlar katıldı.
Cemil Serhadlı - 24.10.2017
Diyarbakır, Milli Yıldız Adaylarını Arıyor
Diyarbakır'da milli takım futbolcu seçmeleri heyecanı yaşandı. Beyaz Tebeşir Vali Ahmet Cemil Serhadlı tesislerinde yapılan seçmelere, bölgedeki kulüplerin alt yapısında yer alan çocuklar katıldı.
Cemil Serhadlı - 24.01.2016
Gaffar Okkan Şehit Edilişinin 15'inci Yılında Anıldı
Törene, dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı'nın yanı sıra Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Okkan'ın görev yaptığı dönemdeki emniyet personeli, protokol üyeleri ve yakınları katıldı.
Cemil Serhadlı - 24.01.2016
Gaffar Okkan Şehit Edilişinin 15'inci Yılında Anıldı
Törene, dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı'nın yanı sıra Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Okkan'ın görev yaptığı dönemdeki emniyet personeli, protokol üyeleri ve yakınları katıldı.
Cemil Serhadlı - 24.01.2015
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı
Törene dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı'nın yanı sıra Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Okkan'ın görev yaptığı dönemdeki emniyet personeli, çeşitli illerden gelen emniyet müdürleri, protokol üyeleri ve yakınları katıldı.
Cemil Serhadlı - 24.01.2013
Gaffar Okkan Hendek İlçesi'ndeki Mezarı Başında Anıldı
Törene katılan dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı ise gazetecilere yaptığı açıklamada, Okkan'ın hem insanlık, hem de polis olarak büyük bir örnek olduğunu belirterek, "Aynı dönemde Diyarbakır'da görev yaptık.
Cemil Serhadlı - 24.01.2013
Emniyet Müdürü Okkan'ın Şehit Edilişinin 12. Yılı
-"Ülkemiz için çok önemli bir insandı"- Dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Okkan'ın hem insanlık hem de polis olarak büyük bir örnek olduğunu söyledi.
Cemil Serhadlı - 24.01.2013
Okkan'ın Şehit Edilişinin 12. Yılı
-"Ülkemiz için çok önemli bir insandı"- Dönemin Diyarbakır Valisi Cemil Serhadlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Okkan'ın hem insanlık hem de polis olarak büyük bir örnek olduğunu söyledi.
Cemil Serhadlı - 20.05.2012
Ankara'dan Diyarbakır'a Kardeşlik Köprüsü
Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu, Diyarbakır'a kardeşlik köprüsü kuruyor. Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu, Diyarbakır Merkez Bağlar Mahallesi Vali Ahmet Cemil Serhadlı İlköğretim Okulu ile kardeş okul oldu.
Cemil Serhadlı - 24.03.2012
Dü Diş Sağlığı Kulübü, Kadınları Sağlık Taramasından Geçirdi
Huzurevleri Mahallesi Vali Ahmet Cemil Serhadlı İlköğretim Okulu'nda kadınlara yönelik gerçekleştirilen taramada kadınların çoğunda dişetlerinde problem olduğunun belirlendiğini belirten DÜ Dicle Diş Sağlığı Kulübü Başkanı Askeri Ulaş, bu problemlerin de diş fırçalama alışkanlığının olmamasından kaynaklandığını ifade etti.
Cemil Serhadlı - 24.03.2012
Diyarbakır'da Kadın Velileri Ağız ve Diş Taramasından Geçirdiler
Kadın Sorunlarını Araştırma Merkezi (DÜKSAM) ve Dicle Üniversitesi Sosyal ve Kültürel Değerleri Tanıtıma Kulübü'nün işbirliğiyle Diyarbakır'daki Huzurevleri Mahallesi'nde bulunan Vali Ahmet Cemil Serhadlı İlköğretim Okulu'nda kadınlara yönelik tarama yapıldı.
Cemil Serhadlı - 25.01.2012
Son Kez O Objektife Gülümsemişti
O dönemde Sabah Gazetesi'nin Güneydoğu temsilciliğini yaptığını ifade eden Korkmaz, "O tarihte Sabah gazetesinde röportajları yayımlanan Nuriye Akman, Emniyet Müdürü Okkan, Vali Ahmet Cemil Serhadlı ve diğer yöneticilerle röportajlar yapmak üzere Diyarbakır'a gelmişti.
Cemil Serhadlı - 25.01.2012
Samanyolu Ülkü Ulusoy'dan Diyarbakır'a Kardeşlik Köprüsü
Özel Samanyolu Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu öğrencileri "Gelin Kardeş Olalım" projesi kapsamında hazırladıkları hediyeleri Diyarbakır'daki Vali Ahmet Cemil Serhadli İlköğretim Okulu öğrencilere ulaştırdı."Gelin Kardeş Olalım" projesinde görev...
Cemil Serhadlı - 18.01.2012
Lefter Diyarbakır'da 4 Yıl Oynadığı Ayspor'da Anıldı
Diyarbakır'da, 1930 yılında kurulan Ayspor, eski futbolcusu ünlü futbolcu Lefter Küçükandonyadis'i unutmadı. Diyarbakır'ın en eski takımı olan amatör ligi kulübü Ayspor, bugüne dek yetiştirdiği en ünlü futbolcu olan merhum Lefter Küçükandonyadis için bugün saat 10.00'da Vali Ahmet Cemil Serhadlı Tesisleri'nde karşılaştığı Hançepekspor maçına siyah bantla çıktı.
Cemil Serhadlı - 06.06.2011
Diyarbakır'daki MHP Mitingi Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)'nin 16 yıl aradan sonra Diyarbakır'da yapacağı miting öncesi yoğun güvenlik önlemleri alındı. Otobüslerle Osmaniye, Elazığ, Gaziantep, Mersin ve Erzurum'dan mitinge destek için gelen MHP'lileri Diyarbakır'ın girişinde polis karşılıyor. Diyarbakır polisi olası provokasyonlara karşı tedbiri elden bırakmıyor ve MHP'lileri mitingin yapılacağı alana götürülüyor. MHP, Diyarbakır'da 16 yıl aradan sonra bugün miting yapıyor. Bahçeli'nin halka sesleneceği İstasyon Meydanı'nda tüm hazırlıklar tamamlandı. Devlet Bahçeli'nin Diyarbakır mitingini provoke edecekleri gerekçesiyle İstanbul'da 11 kişinin tutuklanmasının ardından Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü olağanüstü güvenlik tedbirleri aldı. Olası saldırılara karşı polis, Bahçeli'yi tıpkı Başbakan Erdoğan gibi korumak için geniş kapsamlı bir çalışma yaptı. Bahçeli'nin gideceği yerler önceden bomba uzmanları tarafından kontrolden geçirilip geçiş güzergahları üzerinde 100 metrede bir polis memuru yerleştirilmeye başlandı. MHP'nin merhum lideri Alparslan Türkeş, Diyarbakır'a terörün yoğun olduğu 1995 yılında olağanüstü güvenlik önlemleri ile gelmişti. Türkeş, Dağkapı Meydanı'nda bir kamyon kasasının üzerine çıkarak kısa bir konuşma yapıp şehirden ayrılmıştı. DSP-MHP-ANAP koalisyon hükümetinde Başbakan Yardımcılığını yapan Devlet Bahçeli, 2000 yılında Diyarbakır'a gelmişti. Özel İdare İl Müdürlüğü Salonu'nda bölgesel kalkınmayla ilgili düzenlenen toplantıya katılırken, o tarihte HADEP'ten Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olan Feridun Çelik'i dinlemiş ve yaptığı konuşmadan dolayı onu alkışlamıştı. Feridun Çelik, konuşmasından sonra Diyarbakır'ın sorunlarını yansıtan dosyayı Devlet Bahçeli'ye vermiş, MHP lideri de kendisine teşekkür ederek onunla tokalaşmıştı. Diyarbakır Valiliği'ni ziyaret eden Devlet Bahçeli'ye Vali Cemil Serhadlı 36 kilo ağırlığında Diyarbakır karpuzunu hediye etmişti.
Cemil Serhadlı - 05.06.2011
MHP Türkeş'ten Tam 16 Yıl Sonra...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır'da 16 yıl aradan sonra yarın düzenlenecek mitingine katılıp, İstasyon Meydanı'nda halka seslenecek. MHP'nin merhum lideri Alpaslan Türkeş'in Diyarbakır'a ilk ziyaretini 1975'te "Küçük Moskova'ya gidiyorum" diye yaptığı belirtilirken kentteki sol örgütler, bu ziyareti engellemek için yoğun çalışma içine girmişti. Kentte çıkan olaylar üzerine Türkeş'in kente giremeden döndüğü hatırlatıldı. MHP'nin merhum lideri Alpaslan Türkeş, Diyarbakır'a terörün yoğun olduğu 1995 yılında olağanüstü güvenlik önlemleri ve Kalaşnikof tüfekli özel harekat timlerinin sıkı koruması ile gelirken, Orduevi karşısında bulunan Dağkapı Meydanı'nda platform kurulmadığı için alana getirilen bir kamyon kasasının üzerine çıkarak kısa bir konuşma yapıp kentten ayrılmıştı. DSP-MHP-ANAP koalisyon hükümetinde Başbakan Yardımcılığını yapan Bahçeli, 2000 yılında kente yaptığı ziyarette, Özel İdare İl Müdürlüğü Salonu'nda bölgesel kalkınmayla ilgili düzenlenen toplantıya katılırken, o tarihte HADEP'ten Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olan Feridun Çelik'i dinlemiş ve yaptığı konuşmadan dolayı onu alkışlamıştı. Çelik, konuşmasından sonra Diyarbakır'ın sorunlarını yansıtan dosyayı Bahçeli'ye vermiş, MHP lideri de kendisine teşekkür ederek onunla tokalaşmıştı. Diyarbakır Valiliği'ni ziyaret eden Devlet Bahçeli'ye Vali Cemil Serhadlı 36 kilo ağırlığında Diyarbakır karpuzunu hediye etmişti.
Cemil Serhadlı - 05.06.2011
16 Yıl Önce MHP'nin Diyarbakır Mitingi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yarın miting düzenleyeceği Diyarbakır'da partinin eski lideri merhum Alpaslan Türkeş, en son 1995 yılında mitinge katılmıştı. Türkeş, Dağkapı Meydanı'nda bir kamyon kasası üzerinde halka seslenirken, yüzlerce özel harekat timi polis, Kalaşnikof tüfekli koruma görevi yapmıştı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır'da 16 yıl aradan sonra yarın düzenlenecek mitingine katılıp, İstasyon Meydanı'nda halka seslenecek. MHP'nin merhum lideri Alpaslan Türkeş'in Diyarbakır'a ilk ziyaretini 1975'te "Küçük Moskova'ya gidiyorum" diyen yaptığı belirtilirken kentteki sol örgütler, bu ziyareti engellemek için yoğun çalışma içine girmişti. Kentte çıkan olaylar üzerine Türkeş'in kente giremeden döndüğü hatırlatıldı. MHP'nin merhum lideri Alpaslan Türkeş, Diyarbakır'a terörün yoğun olduğu 1995 yılında olağanüstü güvenlik önlemleri ve Kalaşnikof tüfekli özel harekat timlerinin sıkı koruması ile gelirken, Orduevi karşısında bulunan Dağkapı Meydanı'nda platform kurulmadığı için alana getirilen bir kamyon kasasının üzerine çıkarak kısa bir konuşma yapıp kentten ayrılmıştı. DSP-MHP-ANAP koalisyon hükümetinde Başbakan Yardımcılığını yapan Bahçeli, 2000 yılında kente yaptığı ziyarette, Özel İdare İl Müdürlüğü Salonu'nda bölgesel kalkınmayla ilgili düzenlenen toplantıya katılırken, o tarihte HADEP'ten Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olan Feridun Çelik'i dinlemiş ve yaptığı konuşmadan dolayı onu alkışlamıştı. Çelik, konuşmasından sonra Diyarbakır'ın sorunlarını yansıtan dosyayı Bahçeli'ye vermiş, MHP lideri de kendisine teşekkür ederek onunla tokalaşmıştı. Diyarbakır Valiliği'ni ziyaret eden Devlet Bahçeli'ye Vali Cemil Serhadlı 36 kilo ağırlığında Diyarbakır karpuzunu hediye etmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cemil Serhadlı Haberleri | Cemil Serhadlı Kimdir - Haberler - Cemil Serhadlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemil Serhadlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Silvan Aslanspor Play-Off'u garantiledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 20:23:07. #1.15#

title