Cebindeki 68 bin euroyu polise vermek istemeyen şüpheli denize atladı
BBC

Cebindeki 68 bin euroyu polise vermek istemeyen şüpheli denize atladı

Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis tarafından çevrilen bir şüpheli, cebindeki 68 bin euroyu vermemek için denize atladı. Polisin peşinden denize atladığı şahıs yakalanırken, ıslak banknotlar polis merkezinde bir odaya serilerek kurutuldu.

Hollanda'da polis tarafından durdurulan bir şüpheli cebindeki 68 bin euroyu vermemek için denize atladı. Yüzerek uzaklaşmaya çalışan şüpheli, peşinden denize atlayan polisler tarafından yakalandı.

Rotterdam polisi, Prens Hendrik Rıhtımı çevresinde şüpheli davranışlarda bulunan bir erkeği durdurdu. Ancak şüpheli polise kimliğini göstermek yerine, kaçarak denize atladı. Şüphelinin, cebindeki 68 bin euroyu polise vermemek için denize atlayarak kaçmaya çalıştığı belirlendi.

ISLAK PARALAR POLİS MERKEZİNDEKİ ODADA KURUTULDU

Islanan, 50'lik banknotlar halindeki 68 bin Euro'ya polis tarafından el kondu. Islak banknotlar, polis merkezinde bir odaya serilerek kurutuldu.

KAYNAĞINI AÇIKLAMAZSA 68 BİN EURO HAZİNEYE DEVREDİLECEK

Polis, para kurutma görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı. Gözaltına alınan şüpheli, mahkemede kaynağını açıklayamazsa, 68 bin Euro hazineye devredilecek.

BBC
YORUMLAR (5)

  • NECO:
    kaynagini aciklasin aciklamasin polis ne eder ne yapar o sahsi morartir 68 bin euroya elkoyar birde adama 10 sene ceza verir 2 aydada serbes birakir pesinede yussuz bir sekilde tesekkur bekler holladalilar eskiden deniz korsai idi simdi kara korsai oldular vatandaslarini soyuyolar yani hollandalilar boef yani criemenel bir ulke unicefe duyrulur
  • YAZAR:
    bizde bu kadar para yok ki , baksana asgari ücret alanlar ha bire yükleniyor. Yav adamın 30 yıllık taminatına bile göz dikiyor devletimiz. Tüm şirketler devlet hastanesi ihalesine girmek bile istemiyor. Ödeme süresi en az 8 ay . . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.