"Cebimdeki Yabancı" Filminden Eğlenceli Klip

"Cebimdeki Yabancı" Filminden Eğlenceli Klip

'Cebimdeki Yabancı' Filminden Eğlenceli Klip
Bültenler - Haberler | Güncel

"Cebimdeki Yabancı"nın film sahneleri ve kamera arkası görüntülerden oluşan eğlenceli klibi yayınlandı.

Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in bu kez BKM ve İmaj ile ortak yapımcı olduğu, usta oyuncu Serra Yılmaz'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Türkiye'nin başarılı oyuncularından Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız'ın kadrosunda yer aldığı "Cebimdeki Yabancı" filmi vizyona girdiği ilk hafta sonu büyük beğeniyle karşılandı. Tüm filmler arasında hafta sonu en çok izlenen film olan "Cebimdeki Yabancı"nın filmin sahnelerinden ve kamera arkası görüntülerinden oluşan klibi yayınlandı.

FİLMİN BÜYÜK SES GETİREN MÜZİKLERİ MİTHAT CAN ÖZER'E ŞARKISI İSE SEZEN AKSU'YA AİT

Yapımcısından yönetmenine, oyuncu kadrosundan konusuna kadar her şeyiyle merak uyandıran "Cebimdeki Yabancı" filminin büyük ses getiren müzikleri yetenekli müzisyen Mithat Can Özer'e aitken filmde kullanılan "İhtimal ki" şarkısını usta sanatçı Sezen Aksu bu film için besteledi.

Yıldız oyuncu kadrosuna sahip ve hayatın içinden konusu, sürprizli anlatım diliyle izleyicileri güldürürken aynı zamanda gerecek olan 'Cebimdeki Yabancı' sinemalarda…

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title