Canan Tan Haberleri

Canan Tan haber, Canan Tan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Canan Tan - 25.03.2020
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde test kuyruğu
Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye gelen 40 yaşındaki Murat Kaya, çevresinde kimseye koronavirüs teşhisi konulmadığını belirterek, şunları anlattı: "Son 2 haftalık süreçte hijyen kurallarına dikkat ettim ve dengeli beslenmeye çalıştım. Sürekli kolonya kullanıyorum. Evden çok önemli bir ihtiyaç yoksa çıkmıyorum. Sadece benim değil sevdiklerimin de sağlığı söz konusu. Dün akşam ateşimin yüksek olduğunu hissettim ve kontrole geldim. Tedirgin değilim. Koronavirüs teşhisi konulsa bile atlatacağıma inanıyorum." Öksürük şikayetiyle hastaneye gelerek test yaptırmak istediğini belirten Canan Tan da bir haftadır evden çıkmadığını belirterek, "Açıkçası endişeliyim, 1 haftadır evden çıkmıyorum ama dün akşam öksürük başladı.
Canan Tan - 06.03.2020
Bursa 18. Kitap fuarı yarın açılıyor
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmakta.
Canan Tan - 28.02.2020
Bursa 18. Kitap fuarı etkinlik programı açıklandı
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmaktadır.
Canan Tan - 25.10.2019
Yazar Canan Tan, kitapseverlerle buluştu
Yazar Canan Tan, Kırıkkale'de kitapseverlerle bir araya geldi.
Canan Tan - 24.10.2019
Sivas ve Kayseri'de kültür sanat
Kırıkkale Öte yandan Kırıkkale'de İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce düzenlenecek etkinlikte, yazar Canan Tan kitapseverlerle bir araya gelecek.
Canan Tan - 17.10.2019
Kayseri Kitap Fuarı yoğun ilgi görüyor
Fuar, 18, 19 ve 20 Ekim tarihlerinde de Hayati İnanç, Şermin Yaşar, Canan Karatay, Canan Tan, Sevil Atasoy, Sinan Yağmur ve Ahmet Şimşirgil'in de aralarında bulunduğu önemli yazarları okuyucularla buluşturacak.
Canan Tan - 30.09.2019
Her ay bir tiyatro, bir konser
Türk Dünyası Müzik Topluluğu'nun 35 kişilik kadrosuyla Cumhuriyet Bayramı coşkusu için sadece Kırıkkale'de konser vereceği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Valimiz Yunus Sezer'in destekleriyle daha çok hemşehrimizin seyredebilmesi için Başpınar Spor Salonu'nda konser vermesi planlandı. Konser, 28 Ekim saat 19.00'da gerçekleşecek. Ekim ayı içerisinde yazar Canan Tan, söyleşi için Kırıkkale'de olacak.
Canan Tan - 18.08.2019
Güzelbahçe'de renkli bardacık festivali
'İZMİR TARIMIN BAŞKENTİ' CHP İzmir Milletvekili Kani Beko da açılışta yaptığı konuşmada 17 yıl İzmir dışında çalıştığını belirterek Ankara ve İstanbul'un köylerini dolaştığını ve gözlemler yaptığını anlattı. Beko, İzmir'de tarımsal üretime ayrı bir önem verildiğinin altını çizdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu da Payamlı'da bir hikaye yazıldığını belirterek şöyle konuştu: "Burada yaşayanlar bardacığı yetiştirip İzmir'e satıyor ve buradan köylerine artı değer katıyorlar. Bu kıymetli çabanın önünde saygıyla eğilinir. Hedeflerimiz doğrultusunda İzmir tarımın başkenti olacak." JÜRİ EN LEZZETLİSİNİ SEÇTİ Konuşmaların ardından festivale katılanlar hep birlikte anı kütüğüne plaket çaktı. Güzelbahçe Belediyesi Çocuk Tiyatro Grubu'nun şiirler okuduğu festival kapsamında en iyi bardacığın seçilip ödüllendirileceği 'En İyi Bardacık' yarışması düzenlendi. Neptün Soyer ve yazar Canan Tan'ın da aralarında bulunduğu jüri üyeleri, yarışmaya katılan incirlerin tadına baktı.
Canan Tan - 17.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
'İZMİR TARIMIN BAŞKENTİ' CHP İzmir Milletvekili Kani Beko da açılışta yaptığı konuşmada 17 yıl İzmir dışında çalıştığını belirterek Ankara ve İstanbul'un köylerini dolaştığını ve gözlemler yaptığını anlattı. Beko, İzmir'de tarımsal üretime ayrı bir önem verildiğinin altını çizdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu da Payamlı'da bir hikaye yazıldığını belirterek şunları söyledi: "Burada yaşayanlar bardacığı yetiştirip İzmir'e satıyor ve buradan köylerine artı değer katıyorlar. Bu kıymetli çabanın önünde saygıyla eğilinir. Hedeflerimiz doğrultusunda İzmir tarımın başkenti olacak." JÜRİ EN LEZZETLİSİNİ SEÇTİ Konuşmaların ardından festivale katılanlar hep birlikte anı kütüğüne plaket çaktı. Güzelbahçe Belediyesi Çocuk Tiyatro Grubu'nun şiirler okuduğu festival kapsamında en iyi bardacığın seçilip ödüllendirileceği 'En İyi Bardacık' yarışması düzenlendi. 31 üreticinin katıldığı yarışma kapsamında birinciye tam, ikinciye yarım, üçüncüye çeyrek altın ödülü verileceği belirtildi. Neptün Soyer ve yazar Canan Tan'ın da aralarında bulunduğu jüri üyeleri, yarışmaya katılan incirlerin tadına baktı.
Canan Tan - 24.05.2019
Aydın'da kitap fuarı kapılarını açtı
Aydın'da kitap fuarı kapılarını açtı Aydın'da bu yıl 2'ncisi gerçekleştirilen Kitap Fuarı, yoğun bir katılımla açıldı. 24 Mayıs- 1 Haziran arasında açık olacak fuara Nurullah Genç, İlber Ortaylı ve Canan Tan'ın da aralarında bulunduğu 100'e yakın yazar katılacak.
Canan Tan - 05.01.2019
Adana Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
500 YAZAR KATILIYOR 13 Ocak tarihine kadar açık kalacak fuarda, imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 70 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Yağışlı havaya rağmen kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Canan Tan - 26.12.2018
Çukurova 12. Kitap Fuarı'na Doğru
Çukurova Kitap Fuarı'nın konukları arasında, Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur gibi birçok yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Canan Tan - 18.11.2018
Ünlü Yazarlar Tüyap'ta Kitaplarını İmzaladı
İmza salonlarında ayrıca Sunay Akın, Hakan Günday, Hasan Ali Toptaş, Burak Aksak, emekli orgeneral ve yazar İlker Başbuğ, Canan Tan, Hatice Kübra Tongar, Talha Uğurluel, Kahraman Tazeoğlu, oyuncu Caner Cindoruk, Banu Avar ve Yekta Kopan, okurları için eserlerini imzalayarak, fotoğraf çekildi.
Canan Tan - 31.10.2018
Hepsiburada'da Ekim Ayında Kitap Talebi Yüzde 156 Arttı
Ekim ayında en çok satan kitapların ise yeni çıkan kitaplar olduğu belirtilen açıklamada, Yılmaz Özdil'in Mustafa Kemal kitabı listenin başında yer alırken diğer çok satan kitaplar Yuval Noah Harari'nin 21. Yüzyıl için 21 Ders kitabı, Şermin Yaşar'ın Göçüp Gidenler Koleksiyoncusu kitabı, Canan Tan'ın Sızı ve Murat Menteş'in Antika Titanik kitapları oldu.
Canan Tan - 31.10.2018
Gaziantep Kitap Günleri"Ne 129 Bin Ziyaretçi
Mehpare Şayan Kileci, Nesime Açılmış, Hüseyin Söylemez, Canan Tan, Büşra Sanay, Levent Gültekin, Mina Sota, Saadettin Saran, Bilal Özbay, Kemal Hamamcıoğlu, Ahmet Özkök, Bilge Kazaz, Gülhan Ertilav, Hasan Yelken, Hüseyin Sönmezler, Mehmet Kara, Fatih Kurt, Neşe Cömert, Özden Sabuncuoğlu, Yıldırım Katrancı ile diğer birçok yazar imza günlerinde okuyucularıyla buluştu.
Canan Tan - 20.04.2018
Hatay 2. Kitap Fuarı Açıldı
20-29 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan fuarda, Ayşe Kulin, Canan Tan, Pia, İrfan Değirmenci ve Emre Kongar gibi çok sayıda yazar da imza günü düzenleyecek.
Canan Tan - 09.04.2018
Denizli 2. Kitap Fuarı'nın Ardından
Fuarda yüzlerce yazar ve yayınevinin 10 gün boyunca Denizlililerle buluştuğu dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "150 yazar ve 220 yayınevinin katıldığı Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı'nı 300 bin kişi ziyaret etti. Her gün onlarca farklı yazarın imza günleri ve söyleşi düzenlediği fuarda onur konuğu Mustafa Tatcı oldu. Tarihçi ve akademisyen Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın yanı sıra Kahraman Tazeoğlu, Sinan Akyüz, Ali Lidar, Canan Tan, Leyla İpekçi, Saba Tümer, Sinan Yağmur, Abdurrahman Dilipak ve Yalçın Akdoğan gibi Türkiye'nin en ünlü yazarları da okurlarıyla buluştu.
Canan Tan - 30.03.2018
Kitap Türk İnsanının İhtiyaç Listesinde 235'inci Sırada"
İSTANBUL Gelişim Üniversitesi Rektörü (İGÜ) Prof. Dr. Burhan Aykaç, kitap okumayı teşvik etmek amacıyla 54. Kütüphane Haftası kapsamında üniversite kütüphanesinden en çok ödül alan öğrencileri ödüllendirdi. Rektör Aykaç, okuma alışkanlığının artması için çalışmalar yaptıklarını belirtti ve 2017 yılında en çok kitap okuyan Belgin Arslan, Eyüp Güler ve İpek Sezgin'i kutlayarak başarılar diledi. İGÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı A. Şenol Armağan ise TÜİK verilerine göre kitabın Türk insanının ihtiyaç listesinde 235'inci sırada bulunduğunu belirtti.  26 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında 54. kez kutlanan Kütüphane Haftası'nda Türk Kütüphaneciler Derneği, üniversite kütüphanelerinden en çok ödünç alınan 5 kitabı açıklarken Türkiye'de en çok okunan kitaplar hakkında da fikir verdi. En çok okunan eserlerden biri Oğuz Atay'ın Tutunamayanlar'ı olurken, onu Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna'sı, George Orwell'ın 1984'ü, Kahraman Tazeoğlu'nun Bukre'si ve Canan Tan'ın Hasret'i izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Canan Tan Haberleri | Canan Tan Kimdir - Haberler - Canan Tan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Canan Tan kimdir, hayatı ve biyografisi. 300 kız çocuğuna eğitim bursu sağlanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 00:46:00. #1.15#

title