CANAN CANDEMİR ÇELİK HABERLERİ

Canan Candemir Çelik haber, Canan Candemir Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Canan Candemir Çelik

Canan Candemir Çelik

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Canan Candemir Çelik Kimdir ?

01.01.1974 yılında Gaziantep' te doğdu. 1994 yılında Oğuzeli İmam Hatip lisesinden mezun oldu aynı yıl Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinde öğrenimine başlayan Candemir Çelik, 1998 yılında Hukuk Fakültesini bitirerek Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmaya hak kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Canan Candemir Çelik - 06.12.2020
Haftanın tarihine bakış
2013- AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, TODAİE bütçesi üzerinde yaptığı konuşmayla TBMM Genel Kurulu kürsüsünden başörtüsüyle hitap eden ilk milletvekili oldu.
Canan Candemir Çelik - 08.12.2019
Haftanın tarihine bakış
2013- AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, TODAİE bütçesi üzerinde yaptığı konuşmayla TBMM Genel Kurulu kürsüsünden başörtüsüyle hitap eden ilk milletvekili oldu.
Canan Candemir Çelik - 25.11.2018
CHP Avrupa Gençlik Kampı'nın İkincisini Fransa'da Düzenleyecek
CHP Parti Okulu, Avrupa Gençlik Kampı'nın ikincisini 1-2 Aralık'ta Fransa'da düzenlenecek.
Canan Candemir Çelik - 03.11.2018
6. Boğaziçi Film Festivali Sona Erdi
Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu "6. Boğaziçi Film Festivali"nde, Murat Düzgünoğlu'nun yönettiği "Halef" filmi "En İyi Ulusal Uzun Metraj Film", Filistinli yönetmen Bassam Jarbawi'nin "Tornavida" filmi ise "En İyi Uluslararası Uzun Metraj Film" seçildi.
Canan Candemir Çelik - 27.10.2018
1. Karadeniz Cerrahi Günleri
Giresun Üniversitesi (GRÜ) ve Karadeniz Cerrahi Derneği işbirliğinde düzenlenen 1. Karadeniz Cerrahi Günleri etkinlikleri kapsamında tiroit hastalığı tartışıldı.
Canan Candemir Çelik - 27.07.2018
Kur'an Kursu Öğrencilerine Belge Töreni
Kilis'te TOKİ Hanımeli Kadın Meslek Edindirme Merkezi bünyesinde eğitim gören 22 öğrenci için Kur'an-ı Kerim'e geçme belge töreni düzenlendi.
Canan Candemir Çelik - 25.06.2018
Artan Vekil Sayısı Gaziantep'te MHP ve İyi Parti'ye Yaradı
Liste dışında kalanlar Gaziantep'te 1 Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti'den birinci sıradan seçilen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in yanı sıra Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik aday gösterilmezken, CHP'de MHP'den birinci sıradan seçilen ve dönemin MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ ise geçtiği İYİ Parti'den İstanbul İstanbul adayı gösterildi.
Canan Candemir Çelik - 04.06.2018
TOKİ'nin Dünyaya Örnek Olacak Projesinde İlk Kuralar Çekildi
Etkinliğe, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer de Mehmet Erdoğan da katıldı.
Canan Candemir Çelik - 05.05.2018
Şimşek ve Gül Nikah Şahidi Oldu
Nikahta damat Özkeçeci'nin şahitliğini Başbakan Yardımcısı Şimşek, Adalet Bakanı Gül, Vali Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Gaziantep Milletvekilleri Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer ve Şamil Tayyar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ile eski Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Mehmet Yusuf Uncuoğlu ve Ünal Özkeçeci, gelin Şeyma Hösükoğlu'nun şahitliğini de Ali Hösükoğlu ve Ömer Gözeri yaptı.
Canan Candemir Çelik - 07.04.2018
Adıyaman Komisyon Üzüm Üreticilerinin Sorunları Dinledi
Gölbaşı Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen İstişare Toplantısında konuşan Komisyonun Başkanı AK Partı Manisa Milletvekili İsmail Bilen, çayı önceden üzümle içtiklerini belirterek Dünya'da şekerden bir kaçışın olduğunu söyledi. Bilen, konuşmasında şunları kaydetti 'Beyaz şeker dediğimiz kamıştan veya pancardan üretilen o şekerden kaçış var. Üzüm doğal tabi şeker. Besin değeri çok yüksek. Enerjisi çok yüksek. Demir eksikliğine faydalı. Doktor arkadaşımız buradayken benim bunları söylemem abes ama onlardan benim duyduğum, bildiğim, araştırmacılardan sorduğumuz anti oksidan, kansere karşı diş çürümelerine karşı önleyici. Çikolata yediriyorsun çocuğun dişi çürüyor, dökülüyor böyle bir ürünü bizim tanıtmamız ve pazarlamamız lazım. Sosyal hayatın gelişmesiyle birlikte ihtiyaçların ve masrafların arttığını bu nedenle beklentilerin yükseldiğini belirterek 3- 5 dönümle geçinme devri bittiğini, ya o 3 - 5 dönümü çok kıymetli hale getireceğiz ya doğal olacak, organik olacak veya piyasa arzı olacak tüketim artacak, dedi. 'Hazırlanacak olan raporun Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına ve ilgili bakanlıklara sunulacağını ifade eden Bilen, Akademisyen ve uzman 10 arkadaşla buradayız. Bu da konuya verdiğimiz önemi gösteriyor. Sektörün içinde bulunduğu durumu, alınması gereken tedbirleri ve varsa önerileri, arkadaşlarımızdan alıp raporlayacağız. dedi. Komisyon Üyesi AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fıratö T.B.M.M çatısı altında Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu olarak 8-9 toplantı gerçekleştirdik, sonra da bölgeleri bizzat gezerek üzümün ve bağcılığın sorunları nelerdir araştırarak bunları komisyonda dile getirmeye çalıştık, dedi. öSoru ' cevap şeklinde devam eden istişare toplantısında söz alan Belören Beldesi Belediye Başkanı Mahmut Turan ise peygamber üzümünün % 60'nın beldesinde yetiştiğini belirterek üzüm üreticilerine destek istedi. Adıyaman Odalar Birliği Başkanı Salih şahan ise konuşmasında ilimizde 124 Bin dekar alanda bağcılık yapıldığını,yaklaşık 73 Bin ton ürün elde edildiğini, Türkiye sıralamasında bağcılıkta 11.ci,üzüm üretiminde ise 10. Sırada olduğunu söyledi. Düzenlenen toplantıya Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Tokat Milletvekili Doktor Celil Göçer, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Adıyaman Valisi Nurullah Kalkancı, Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, Adıyaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, Adıyaman Ziraat Odaları Birliği başkanı Salih Şahan, Ziraat Odası Gölbaşı İlçe Başkanı Doğan Güven, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Canan Candemir Çelik - 07.04.2018
TBMM Araştırma Komisyonu Gaziantep'te
AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ise İslahiye'nin kırmızıbiber ve üzüm üretiminde söz sahibi olduğunu vurgulayarak, üzüm üretiminde geleneksel yapıdan modern üretime geçilmesinin önemine işaret etti.
Canan Candemir Çelik - 07.04.2018
Komisyon Üzüm Üreticilerinin Sorunları Dinledi
Gölbaşı Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen İstişare Toplantısında konuşan Komisyonun Başkanı AK Partı Manisa Milletvekili İsmail Bilen, çayı önceden üzümle içtiklerini belirterek Dünya'da şekerden bir kaçışın olduğunu söyledi. Bilen, konuşmasında şunları kaydetti 'Beyaz şeker dediğimiz kamıştan veya pancardan üretilen o şekerden kaçış var. Üzüm doğal tabi şeker. Besin değeri çok yüksek. Enerjisi çok yüksek. Demir eksikliğine faydalı. Doktor arkadaşımız buradayken benim bunları söylemem abes ama onlardan benim duyduğum, bildiğim, araştırmacılardan sorduğumuz anti oksidan, kansere karşı diş çürümelerine karşı önleyici. Çikolata yediriyorsun çocuğun dişi çürüyor, dökülüyor böyle bir ürünü bizim tanıtmamız ve pazarlamamız lazım. Sosyal hayatın gelişmesiyle birlikte ihtiyaçların ve masrafların arttığını bu nedenle beklentilerin yükseldiğini belirterek 3- 5 dönümle geçinme devri bittiğini, ya o 3 - 5 dönümü çok kıymetli hale getireceğiz ya doğal olacak, organik olacak veya piyasa arzı olacak tüketim artacak, dedi. 'Hazırlanacak olan raporun Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına ve ilgili bakanlıklara sunulacağını ifade eden Bilen, Akademisyen ve uzman 10 arkadaşla buradayız. Bu da konuya verdiğimiz önemi gösteriyor. Sektörün içinde bulunduğu durumu, alınması gereken tedbirleri ve varsa önerileri, arkadaşlarımızdan alıp raporlayacağız. dedi. Komisyon Üyesi AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fıratö T.B.M.M çatısı altında Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu olarak 8-9 toplantı gerçekleştirdik, sonra da bölgeleri bizzat gezerek üzümün ve bağcılığın sorunları nelerdir araştırarak bunları komisyonda dile getirmeye çalıştık, dedi. Soru cevap şeklinde devam eden istişare toplantısında söz alan Belören Beldesi Belediye Başkanı Mahmut Turan ise peygamber üzümünün % 60'nın beldesinde yetiştiğini belirterek üzüm üreticilerine destek istedi. Adıyaman Odalar Birliği Başkanı Salih Şahan ise konuşmasında ilimizde 124 Bin dekar alanda bağcılık yapıldığını,yaklaşık 73 Bin ton ürün elde edildiğini, Türkiye sıralamasında bağcılıkta 11.ci,üzüm üretiminde ise 10. Sırada olduğunu söyledi. Düzenlenen toplantıya Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Tokat Milletvekili Doktor Celil Göçer, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Adıyaman Valisi Nurullah Kalkancı, Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, Adıyaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, Adıyaman Ziraat Odaları Birliği başkanı Salih Şahan, Ziraat Odası Gölbaşı İlçe Başkanı Doğan Güven, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Canan Candemir Çelik - 07.04.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Gölbaşı Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen İstişare Toplantısında konuşan Komisyonun Başkanı  AK Partı Manisa Milletvekili İsmail Bilen, çayı önceden üzümle içtiklerini belirterek Dünya'da şekerden bir kaçışın olduğunu söyledi. Bilen, konuşmasında şunları kaydetti: "Beyaz şeker dediğimiz kamıştan veya pancardan üretilen o şekerden kaçış var. Üzüm doğal tabi şeker. Besin değeri çok yüksek. Enerjisi çok yüksek. Demir eksikliğine faydalı. Doktor arkadaşımız buradayken benim bunları söylemem abes ama onlardan benim duyduğum, bildiğim, araştırmacılardan sorduğumuz anti oksidan, kansere karşı diş çürümelerine karşı önleyici. Çikolata yediriyorsun çocuğun dişi çürüyor, dökülüyor böyle bir ürünü bizim tanıtmamız ve pazarlamamız lazım. Sosyal hayatın gelişmesiyle birlikte ihtiyaçların ve masrafların arttığını bu nedenle beklentilerin yükseldiğini belirterek 3- 5 dönümle geçinme devri bittiğini, ya o 3 - 5 dönümü çok kıymetli hale getireceğiz ya doğal olacak, organik olacak veya piyasa arzı olacak tüketim artacak, dedi. "Hazırlanacak olan raporun Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına ve ilgili bakanlıklara sunulacağını ifade eden Bilen, "Akademisyen ve uzman 10 arkadaşla buradayız. Bu da konuya verdiğimiz önemi gösteriyor. Sektörün içinde bulunduğu durumu, alınması gereken tedbirleri ve varsa önerileri, arkadaşlarımızdan alıp raporlayacağız." dedi. Komisyon Üyesi AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat: ö T.B.M.M çatısı altında Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu olarak  8-9 toplantı gerçekleştirdik, sonra da bölgeleri bizzat gezerek üzümün ve bağcılığın sorunları nelerdir araştırarak bunları komisyonda dile getirmeye çalıştık, dedi. öSoru – cevap şeklinde devam eden istişare toplantısında söz alan Belören Beldesi Belediye Başkanı Mahmut Turan ise peygamber üzümünün % 60'nın beldesinde yetiştiğini belirterek üzüm üreticilerine destek istedi. Adıyaman Odalar Birliği Başkanı Salih şahan ise konuşmasında  ilimizde 124 Bin dekar alanda bağcılık yapıldığını,yaklaşık 73 Bin ton ürün elde edildiğini, Türkiye sıralamasında bağcılıkta  11.ci,üzüm üretiminde ise 10. Sırada olduğunu söyledi. Düzenlenen toplantıya Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Tokat Milletvekili Doktor Celil Göçer, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Adıyaman Valisi Nurullah Kalkancı, Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy, Adıyaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, Adıyaman Ziraat Odaları Birliği başkanı Salih Şahan, Ziraat Odası Gölbaşı İlçe Başkanı Doğan Güven, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Canan Candemir Çelik - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Toplantıda Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane'den Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay'dan ise Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk ve Orhan Karasayar hazır bulundu.
Canan Candemir Çelik - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Canan Candemir Çelik - 07.03.2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Sani Konukoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Canan Candemir Çelik - 24.02.2018
Bakan Soylu, Müşterek Görev Merkezi'nde
Soylu, Zeytin Dalı Harekatı'na katılacak jandarma ve polis özel harekat ile güvenlik korucularının görev yaptığı merkeze gelişinde Vali Ali Yerlikaya, AK Parti milletvekilleri Ahmet Uzer, Canan Candemir Çelik, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer ve Şamil Tayyar ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.
Canan Candemir Çelik - 11.02.2018
Adalet Bakanı Gül, Gaziantep'te
Gül'e, Avrupa Birliği Bakan yardımcısı Ali Şahin, Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Uysal, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci eşlik etti.
Canan Candemir Çelik - 08.02.2018
İnsan Hakları" İstişare Toplantısı
Toplantıya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın yanı sıra TBMM Katip Üyesi Sema Kırcı, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mihrimah Belma Satır, Ak Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcıları Hüsnüye Erdoğan ile Emine Yavuz Gözgeç, Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, İstanbul Milletvekilleri Fatma Benli, Tülay Kaynarca, Serap Yaşar, Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta katıldı.
Canan Candemir Çelik - 04.02.2018
Gaziantep'te "Down Kafe" Açılışı
Açılışa AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci de katıldı.
Canan Candemir Çelik - 04.02.2018
AK Parti Sosyal Politikalarda Gönül Adımları Programı"
Toplantıya, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzel, Canan Candemir Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeçi, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Canan Candemir Çelik - 18.01.2018
Üzüm Üreticilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Toplandı
AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, sağlıklı bir nesilin yetişmesi için üzümün gündeme getirilmesinin önemli olduğunu ifade etti.
Canan Candemir Çelik - 13.01.2018
Meclis Araştırma Komisyonuna Üye Seçimi
Üyeler ise AK Parti milletvekilleri Şahin Tin (Denizli), Canan Candemir Çelik (Gaziantep), Ahmet Tan (Kütahya), Erdoğan Özegen (Niğde) ve Celil Göçer (Tokat), CHP milletvekilleri Orhan Sarıbal (Bursa), Okan Gaytancıoğlu (Edirne), Kamil Okyay Sındır (İzmir) ve Mazlum Nurlu (Manisa), HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan ve MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu'dan oluşuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Canan Candemir Çelik Haberleri | Canan Candemir Çelik Kimdir - Haberler - Canan Candemir Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Canan Candemir Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık kampüsüne dönüştürülecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:24:25. #1.16#

title