ÇAKALLARLA DANS 5 HABERLERİ

Çakallarla Dans 5 Haberleri

Çakallarla Dans 5 haber, Çakallarla Dans 5 son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çakallarla Dans 5 - 11.11.2020
Tivibu'da ekimde en çok animasyon izlendi
Seç İzle klasörünün öne çıkan diğer yapımları ise "Aquaman", "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'in Suçları", "Akıllı Balık", "Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde", "Venom: Zehirli Öfke", "Çakallarla Dans 5", "Genç Titanlar Filmi", "Alfa Kurt", "Kaptan Phillips" olarak kaydedildi.
Çakallarla Dans 5 - 6.11.2020
TV+ kasımda yeni yayınlarla televizyonseverleri ekranlara toplayacak
Kasım ayında TV+'a yeni eklenen filmler arasında Aquaman, Çakallarla Dans 5, Instant Family, Three Colors serisi, Djam ve Fast Food Nation yer alıyor.
Çakallarla Dans 5 - 7.10.2020
Sinema heyecanı ekimde Tivibu'da
-Gişe rekortmeni yapımlar Seç İzle'de Öne çıkanlar arasında bulunan yapımlardan "Kaptan Phillips" ve "Küçük Ayak" Seç İzle klasöründe yer alıyor. Klasörde ayrıca şartlı tahliye ile salınan kafadarların kurtarma operasyonunu anlatan "Çakallarla Dans 5" bulunuyor.
Çakallarla Dans 5 - 25.11.2019
Bakü'de "5. Türk Filmleri Haftası" başladı
29 Kasım'a kadar sürecek hafta boyunca Bakülüler "Locman"ın yanı sıra "Çakallarla Dans 5", "Kapan", "Annem" ve "Rafadan Tayfa" filmlerini ücretsiz izleyebilecek.
Çakallarla Dans 5 - 24.11.2019
"5. Türk Filmleri Haftası" yarın Bakü'de başlayacak
"Çakallarla Dans 5", "Kapan", "Annem" ve "Rafadan Tayfa" filmlerinin ücretsiz olarak izlenebileceği etkinlikte ayrıca Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi ile Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesinde, Türk sineması söyleşileri düzenlenecek.
Çakallarla Dans 5 - 24.9.2019
9. Bodrum Türk Filmleri Haftası
Cinemarine Sineması'nda, gösterimi yapılan "Çakallarla Dans 5" filminin yönetmeni Murat Şeker, izleyicilerin de yer aldığı söyleşiye katıldı.
Çakallarla Dans 5 - 22.4.2019
Kırgızistan'da Türk Film Haftasının Açılış Galasına Yoğun İlgi
Kılıç, Türk Filmleri Haftası'nda 26 Nisan'a kadar "Bizim İçin Şampiyon", "Çakallarla Dans 5", "Organize İşler Sazan Sarmalı", "Börü" ile "Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası" adlı filmlerin ücretsiz olarak gösterileceği bilgisini paylaştı.
Çakallarla Dans 5 - 18.4.2019
Kırgız Sinemaseverler Türk Filmleriyle Buluşacak
Etkinlik kapsamında, 22-26 Nisan tarihleri arasında "Bizim İçin Şampiyon", "Çakallarla Dans 5", "Organize İşler Sazan Sarmalı", "Börü" ve "Rafadan Tayfa" adlı animasyon film Manas Kino Merkezinde ücretsiz olarak gösterilecek.
Çakallarla Dans 5 - 8.11.2018
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
Murat Şeker'in yönetmenliğini yaptığı; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez ve Naz Çağla Irmak'ın başrollerinde yer aldığı "Çakallarla Dans 5" bugün izleyici ile buluşuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çakallarla Dans 5 Haberleri | Çakallarla Dans 5 Haber - Haberler - Çakallarla Dans 5 haberleri, son dakika çakallarla dans 5 haber ve gelişmeleri burada. Tivibu'da ekimde en çok animasyon izlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 09:26:27. #1.15#
title