Çağlayan Polis Merkezi Haberleri

Çağlayan Polis Merkezi haber, Çağlayan Polis Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağlayan Polis Merkezi - 19.10.2020
Son dakika haber | Kağıthane'de kaçak nargile tütünü imalathanesine operasyon
Şüpheli şahıslar ve ele geçirilen malzemeler Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.
Çağlayan Polis Merkezi - 13.10.2020
Son dakika haberi | Kağıthane'de kucağında çocuğuyla araç süren kişi gözaltına alındı
Gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine teslim edilen Eyüp Ş.
Çağlayan Polis Merkezi - 03.01.2019
Ek Bilgiyle) Metrobüsün Çarptığı Yolcu Hayatını Kaybetti
Şişli Darülaceze Metrobüs Durağı'nda metrobüsün çarptığı yolcu Mehmet Suel (57)  hayatını kaybetti.  Olay Şişli Darülaceze Metrobüs durağında saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre metrobüs bekleyen Mehmet Suel henüz bilinmeyen bir nedenle metrobüs yoluna düştü. Suel, o sırada Avcılar yönüne seyir halindeki metrobüsün altında kaldı. Ağır yaralanan yolcu çevredeki vatandaşların yardımıyla metrobüsün altından çıkartıldı. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Metrobüs durağında sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapılan Suel, daha sonra ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken ambulanstaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenaze Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan kaza nedeniyle Avcılar yönünde metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Bir süre yaşanan aksamanın ardından seferler yeniden normale döndü. Metrobüsü kullanan şoför ise gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 03.01.2019
Ek Bilgiyle) - Metrobüsün Çarptığı Yolcu Hayatını Kaybetti
ŞİŞLİ Darülaceze Metrobüs Durağı'nda metrobüsün çarptığı yolcu Mehmet Suel (57)  hayatını kaybetti.  Olay Şişli Darülaceze Metrobüs durağında saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre metrobüs bekleyen Mehmet Suel henüz bilinmeyen bir nedenle metrobüs yoluna düştü. Suel, o sırada Avcılar yönüne seyir halindeki metrobüsün altında kaldı. Ağır yaralanan yolcu çevredeki vatandaşların yardımıyla metrobüsün altından çıkartıldı. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Metrobüs durağında sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapılan Suel, daha sonra ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken ambulanstaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenaze Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan kaza nedeniyle Avcılar yönünde metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Bir süre yaşanan aksamanın ardından seferler yeniden normale döndü. Metrobüsü kullanan şoför ise gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 03.01.2019
Ek Bilgilerle) Metrobüsün Çarptığı Yolcu Hayatını Kaybetti
Şişli Darülaceze Metrobüs Durağı'nda metrobüsün çarptığı yolcu Mehmet Suel hayatını kaybetti.  Olay Şişli Darülaceze Metrobüs durağında saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre metrobüs bekleyen Mehmet Suel henüz bilinmeyen bir nedenle metrobüs yoluna düştü. Suel o sırada Avcılar yönüne seyir halindeki metrobüsün altında kaldı. Ağır yaralanan yolcu çevredeki vatandaşların yardımıyla metrobüsün altından çıkartıldı. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Metrobüs durağında sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapılan Suel daha sonra ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken ambulanstaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenaze Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan kaza nedeniyle Avcılar yönünde metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Bir süre yaşanan aksamanın ardından seferler yeniden normale döndü. Metrobüsü kullanan şoför ise gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 03.01.2019
Geniş Haber) Metrobüs Yolcuya Çarptı, Seferler Aksadı
ŞİŞLİ  Darülaceze Metrobüs Durağı'nda bir yolcu metrobüs yoluna düştü. Yolcu metrobüsün altında kalarak ağır yaralanırken, metrobüs seferlerinde bir süre aksama oldu.  Olay Darülaceze Metrobüs durağında saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre metrobüs bekleyen bir yolcu henüz bilinmeyen bir nedenle metrobüs yoluna düştü. Düşen yolcu  o sırada Avcılar yönüne seyir halindeki metrobüsün altında kaldı. Ağır yaralanan yolcu çevredeki vatandaşların yardımıyla metrobüsün altından çıkartıldı. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Metrobüs durağında sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapılan yolcu daha sonra ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Öte yandan kaza nedeniyle Avcılar yönünde metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Bir süre yaşanan aksamanın ardından seferler yeniden normale döndü. Metrobüsü kullanan şoför ise gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 03.01.2019
Geniş Haber) Metrobüs Yolcuya Çarptı, Seferler Aksadı
Şişli Darülaceze Metrobüs Durağı'nda bir yolcu metrobüs yoluna düştü. Yolcu metrobüsün altında kalarak ağır yaralanırken, metrobüs seferlerinde bir süre aksama oldu.  Olay Şişli Darülaceze Metrobüs durağında saat 08.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre metrobüs bekleyen bir yolcu henüz bilinmeyen bir nedenle metrobüs yoluna düştü. Düşen yolcu  o sırada Avcılar yönüne seyir halindeki metrobüsün altında kaldı. Ağır yaralanan yolcu çevredeki vatandaşların yardımıyla metrobüsün altından çıkartıldı. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Metrobüs durağında sağlık ekipleri tarafından uzun süre kalp masajı yapılan yolcu daha sonra ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Öte yandan kaza nedeniyle Avcılar yönünde metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Bir süre yaşanan aksamanın ardından seferler yeniden normale döndü. Metrobüsü kullanan şoför ise gözaltına alınarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 19.09.2018
Kağıthane'de Polise Ateş Açan 2 Kişi Yakalandı
Olay, Kağıthane, İzzetpaşa Caddesi'nde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kuştepe'de devriye gezen polis ekipleri içerisinde iki kişinin bulunduğu otomobilden şüphelenerek durdurmak istedi. Polisin "Dur" ihtarına uymayan şüpheliler otomobil ile kaçmaya başladı.    POLİSLE ŞÜPHELİLER ARASINDA KOVALAMACA YAŞANDI Bunun üzerine polis ile şüpheliler arasında kısa süreli kovalamaca yaşandı. Yaşanan kovalamacanın ardından polis ekipleri aracı İzzetpaşa Caddesi üzerinde durdurdu.    POLİSE ATEŞ AÇARAK KAÇMAYA ÇALIŞTILAR Bunun üzerine araçtan inen şüphelilerden biri polise ateş açarak kaçmaya başladı. Poliste açılan ateşe karşılık verdi. Yaşanan olayda otomobildeki 2 şüpheli polis tarafından yakalanarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Çağlayan Polis Merkezi - 19.09.2018
Kağıthane'de Polise Ateş Açan 2 Kişi Yakalandı
Olay, Kağıthane, İzzetpaşa Caddesi'nde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kuştepe'de devriye gezen polis ekipleri içerisinde iki kişinin bulunduğu otomobilden şüphelenerek durdurmak istedi. Polisin "Dur" ihtarına uymayan şüpheliler otomobil ile kaçmaya başladı.  POLİSLE ŞÜPHELİLER ARASINDA KOVALAMACA YAŞANDI Bunun üzerine polis ile şüpheliler arasında kısa süreli kovalamaca yaşandı. Yaşanan kovalamacanın ardından polis ekipleri aracı İzzetpaşa Caddesi üzerinde durdurdu.  POLİSE ATEŞ AÇARAK KAÇMAYA ÇALIŞTILAR Bunun üzerine araçtan inen şüphelilerden biri polise ateş açarak kaçmaya başladı. Poliste açılan ateşe karşılık verdi. Yaşanan olayda otomobildeki 2 şüpheli polis tarafından yakalanarak Çağlayan Polis Merkezi'ne götürüldü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağlayan Polis Merkezi Haberleri | Çağlayan Polis Merkezi Haber - Haberler - Çağlayan Polis Merkezi haberleri, son dakika çağlayan polis merkezi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: 3 yaşındaki çocuğun feci ölümü kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 08:52:19. #1.14#

title