ÇAĞLAYAN ÇETİN HABERLERİ

ÇAĞLAYAN ÇETİN HABERLERİ

Çağlayan Çetin haber, Çağlayan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağlayan Çetin

Çağlayan Çetin

Doğum Yeri Almanya
Doğum Tarihi ... - ...

Çağlayan Çetin Kimdir ?

Goldman Sachs’ın Türkiye Ülke Direktörü olan Çağlayan Çetin, Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanya Bremen doğumlu Çağlayan Çetin, Türk ve Alman vatandaşı olup, İngilizce, Almanca, Türkçe ve İspanyolca biliyor.
Biyografinin devamı için tıklayın
Çağlayan Çetin - 13.10.2020
Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması sonuçlandı
Bosphorus Trio üyeleri Özgecan Günöz (keman), Çağlayan Çetin (viyolonsel) ve Özgür Ünaldı (piyano) tarafından jüriye icra edilen eserler, Cihat Aşkın, Oğuzhan Balcı, Turgay Erdener, Özkan Manav, Gülsin Onay, Yalçın Tura ve Hasan Uçarsu'dan oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
Çağlayan Çetin - 11.2.2019
Bilkent Müzik Günleri
Bilkent Müzik Günleri, 20 Şubat'ta Özgür Ünaldı (piyano), Özgecan Günöz (keman) ve Çağlayan Çetin'den (viyolonsel) oluşan Bosphorus Trio ile Arkın Akçagül (piyano), Korcan Köstük (keman), Semih Tercan (viyola) ve Yaşar Köroğlu'dan (viyolonsel) oluşan Agora Piyanolu Dörtlüsü'nün konseri ile başlayacak.
Çağlayan Çetin - 30.5.2018
Şevki Karayel 3 Haziran'da Konser Verecek
Karayel'e kemanda İmge Tilif ve Özgecan Günöz, viyolada Göknil Özkök ve çelloda Çağlayan Çetin eşlik edecek.
Çağlayan Çetin - 13.4.2018
35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali
CSO sahnesi Bosphorus Trio'yu ağırlayacak Festivalde, 16 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'de CSO Sahnesi, Bosphorus Trio'yu ağırlayacak. Kemanda Özgücan Günöz Kızılay, çelloda Çağlayan Çetin ve piyanoda Özgür Ünaldı yer alacak.
Çağlayan Çetin - 20.2.2018
İdso, Fulya Sanat Merkezi'nde Konser Verecek
Şef Raoul Grüneis'in yönetimindeki orkestraya, kemanda Özgecan Günöz Kızılay, çelloda Çağlayan Çetin ve piyanoda ise Özgür Ünaldı eşlik edecek.
Çağlayan Çetin - 2.2.2018
Konya'daki Fetö'nün Askeri Yapılanması Davası
Mahkeme heyeti, tanık beyanlarının ardından, tutuklu sanıklardan Ahmet Vurgun, Abdurrahman Yaşar Okutan, Yusuf Işık, Enes Zincir, Avni Saygı, Çağlayan Çetin, Ertuğrul Önal, İrfan Alkan, Kenan Şahin, Murat İpek, Murat Saçın, Mustafa Çolpan, Salih Olğun, Talat Uyduran, Uğur Pehlivan ve Yusuf Şimşek Gürbüz'ün, yurt dışı yasağı konularak adli kontrolle tahliyelerine, diğer tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Çağlayan Çetin - 27.11.2017
Başbakan Yıldırım Londra'da "Dome Group" Yatırım Bankası'nı Açtı
"Kurucu ve yönetici ortakları arasında önde gelen küresel ve yerel kuruluşlarda (Goldman Sachs, Garanti) deneyim kazanmış bankacılar bulunmaktadır." Dome'un kurucu ve yönetici ortakları ile Yönetim Kurulu, Ergun Özen (eski Garanti Bankası Genel Müdürü), Çağlayan Çetin (eski Goldman Sachs Türkiye Genel Müdürü), Murat Özyeğin (FİBA Grubu Yönetim Kurulu Üyesi), Süleyman Sözen (Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı), Rachid Mohamed Rachid (Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi) gibi Türk bankacılık ve global yatırım bankacılığı sektörünün deneyimli ve başarılı isimlerinden oluşuyor.
Çağlayan Çetin - 20.7.2017
Düzeltme - "Konya'da Fetö'nün Askeri Yapılanması Davası" Başlıklı Haberimizde Yer Alan "Ahmet Tarık...
Tutuklu sanıklardan eski teğmen Ahmet Vurgun, 135. MAK timinde depo sorumlusu olarak görev yaptığını söyledi. Darbe girişimi günü iki helikoptere makineli tüfekler de dahil olmak üzere mühimmatın taşınması emri aldığını anlatan Vurgun, kalkışmanın, tatbikat ve eğitim olduğunu düşündüğü öne sürdü. Sanıklardan eski astsubay Çağlar Arık da helikopterlerin teçhizatlandırılmasıyla ilgili emri, filo komutanından aldığını iddia etti. Arık, harekat subayları ile tim komutanlarının dışında görevin içeriğinin bilinmediğini savundu. Üzerinde çıkan "1 doları" bankadan almış Sanık eski astsubay Çağlayan Çetin ise 15 Temmuz'da filo komutanının, askerlerin cep telefonlarının toplatılması emrini verdiğini belirtti.
Çağlayan Çetin - 20.7.2017
Moda Deniz Kulübünü Basan Mak Timlerinden 'Silahlar Tutukluk Yapıyor, Arazide Deneyeceğiz' İddiası
MAK timinde görevli meslekten ihraç edilen eski astsubay Çağlayan Çetin ise FETÖ'nün okullarına ve dershanelerine gitmediğini telefonunda örgütün 'Bylcok' adlı haberleşme programının da yüklü olmadığını belirtti.
Çağlayan Çetin - 20.7.2017
Dha Yurt Bülteni-4
KONYA'DA YARGILANMAYA BAŞLANDILAR Moda Deniz Kulübü'ndeki düğün basan timlerin bulunduğu 2 helikoptere 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'nda silah ve mühimmet yükleyen 29'u tutuklu 31  askerin  'Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs, FETÖ/PDY terör örgütüne üye olma' suçlarından yargılanmasına Konya 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı.  'SİLAHLAR TUTUKLUK YAPIYOR ARAZİDE DENEYECEĞİZ' İlk olarak ifade veren meslekten ihraç edilen eski teğmen Ahmet Vurgun, savunmasında "Ben depo görevlisiyim, o gün tatbikat olacağını söylediler. Biz de helikopteri mühimmat ve silah yükledik.  Filo komutanı Alparslan Şahin, silahların tutukluk yaptığını bu tutukluğu gidermek için arazide silahları deneyeceklerini bu yüzden silahları helikoptere taşımamızı söyledi." dedi.   MAK timinde görevli meslekten ihraç edilen eski astsubay Çağlayan Çetin ise FETÖ'nün okullarına ve dershanelerine gitmediğini telefonunda örgütün 'Bylcok' adlı haberleşme programının da yüklü olmadığını belirtti.
Çağlayan Çetin - 13.5.2017
Bosphorus Trio, Oda Müziği Konseri
Bosphorus Trio, keman, çello ve piyano için yazılmış geniş bir oda müziği repertuarını dinleyiciyle buluşturmak için can atan üç seçkin müzisyenin, mesafeleri rahatlıkla aşan bağlılıkları ve müziğe olan saygılarıyla kurulmuş, çalışkan, genç ve umut veren yepyeni bir topluluktur.  Grup üyelerinden Özgecan Günöz Kızılay, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın başkemancı yardımcısı olup, grubun viyolonsel sanatçısı Çağlayan Çetin, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası üyesi olmakla birlikte, Orkestra Sion'un viyolonsel grup şefliğini yapmakta ve piyano sanatçısı Özgür Ünaldı ise Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
Çağlayan Çetin - 29.4.2017
Bosphorus Trio
Bosphorus Trio, 29 Nisan'da Aynalı Geçit Sahnesi'nde!
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çağlayan Çetin Haberleri | Çağlayan Çetin Kimdir - Haberler - Çağlayan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çağlayan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması sonuçlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.10.2020 17:08:41. #1.15#
title