Akrep Burcu - Akrep burcu yorumları

Haberler
Haberler
Haberler ›› Burçlar ›› Akrep Burcu

Akrep burcu günlük burç yorumları

12 Ağustos 2022 Cuma günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...

Akrep burcu, için günlük ve haftalık yorumlar. Akrep burcu olanları neler bekliyor. Astroloji Akrep burcu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Akrep Burcunun Günlük Burç Yorumu - 12 Ağustos 2022 Cuma

Görünürde hiçbir neden yokken işleriniz durmaya başladı. Her ne kadar planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız ve programa sadık kalmak isteseniz de, önünüzdeki engelin etrafından dolaşarak ilerlemeye çalışmalısınız, yoksa tüm enerjiniz engeli imha etme çabalarıyla ziyan olacak. Hedefinizi ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir, ama bunu yaparken çok daha değerli deneyimler kazanacaksınız.

Akrep Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Yeni ay, aşk hayatınızda bir yenilik olacağını gösteriyor. Sizin için son derece mutluluk verici olacak bu gelişmenin büyüsüne kapılıp gerçekçi olmayan beklentilere girmemelisiniz. Aksi takdirde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. şanslı sayılar; 3, 21, 1, 18, 19, 20

Akrep Burcunun Aylık Burç Yorumu

Mayıs ayına yaratıcılık veya sanatla ilgili işleriniz ya da aşk hayatınız devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili Akrepler. Bu ay, canınız önemli işlerinizle ilgilenmek istemeyebilir. Yine de iş alanlarınızda beklenmedik durumlar ve sonuçlarla karşılaşabilme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. 6 Mayıs itibariyle, 6 evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, aktif ve özgür iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. Yine bu dönem fırsatları beklemek yerine harekete geçmek sizin için daha doğru olacaktır sevgili Akrepler. Borsada yatırım yapıyorsanız önemli girişimlerden kaçının 18 Mayıs tarihinden sonra, iş alanlarınızda duygularınız değişken olacak. Her zamankinden daha farklı tepkiler verebilirsiniz.

1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen akrepler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler. Yine taşınma, kontrat yapma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir.

22 Mayıs tarihinsen sonra , evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler alanınızda gerçekleşen yeniay, bu alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulayacağınız ve gündeme getireceğiniz harika bir ay sonunu müjdeliyor olacak. Evlilikle ilgili kararlarınızı bu tarih ve sonrasına denk getirmeye çalışın. Geçtiğimiz ay çok çalıştınız ve bundan da keyif aldınız artık bu ay daha fazla insanı işin içine katacak ve iş birliği yapmaktan keyif alacaksınız.

Her işi tek başınıza yapmanın anlamsızlığını fark etmeniz daha kolay gözüküyor Yine taşınma ve yer değiştirme gibi etkileriniz bu ay yüksek olabilir. Başkalarına danışmaktan ve fikir alışverişlerinden kaçınmayacaksınız. Sevgili Akrepler, ay sonu özel hayatınızda şanslı, iyimser ve mutlu etkiler altında olacaksınız. İş konularını bu ay kafanıza çok takmamaya çalışın.

Akrep Burcunun Yıllık Burç Yorumu

Satürn akrepleri bu yıl disiplin, kişisel saygı ve amaç doğrultulu yaşam tarzı ile daha otoriter yapacak ve yaşamlarındaki kontrolü ele geçirmelerine olanak sağlayacaktır. 1. Kişilik evinizde üç yıl kalacak olan satürn size kişisel imajınızı değiştirmek için yeterli fırsat verecektir. Bu değişimle birlikte ilişkilerinizi yeniden tanımlamak isteseniz bile ilk başta bu ilişkilerde yarım kalmış olan işleri tamamlamalısınız. Gelecekte daha rahat hareket edebilmek ve hızlı gelişim için, eski ortaklıklarınız veya gönül ilişkilerinizdeki kırgınlıkları bir yana bırakıp işinize bakmalısınız. Kendinizi geçmiş deneyimlerinize bakarak kurban olarak nitelemeniz doğru olsa bile bu yaklaşım sizi yaşamınızda yavaşlatıyor. 2012 yılının büyük kısmını sırlarınızı açarak ve geleceğe hazırlanarak geçirmekle beraber, yaşamınızdaki stres seviyesini düşürecek pek çok kişiyle de tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Yılın ilk yarısında ilişki ve ortaklıklarınızda basit ve direkt yaklaşımlarınızın olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Bu yılın ikinci yarısında ise pek çok insan, olay veya fikir, sizi şimdi içinde bulunduğunuz ilişkileri canlandırmaya veya yeni biriyle macera yaşamaya teşvik edecek. Bu yıl geri çekilme hareketi gösterecek olan yönetici gezegeniniz mars, yeni iş veya maceralara atılmadan yarım kalmış işleri bitirmenizin önemini ispatlayacak. Bu gezegenin geri çekilme hareketinin 11. Gruplar evinizde oluşu, ortaklar veya arkadaşlarınız arasında kırgınlıklara neden olabilir. Bu durumlarda oluşacak güven kaybı ve yanlış anlaşılmaları sabır ve iyimserlikle aşabilirsiniz. Bunu yaparken kişisel farklılıklardan çok ortak paydalara odaklanın.

Akrep Burcu

Su grubunda yer alan Akrep burçlarının yönetici gezegeni Mars ve Plüton'dur. Yaşamdan aldıkları tutkuyla yaşayan Akrep burcu özellikleri, karakteristik yönleri ve burç yorumları ile merak edilmektedir. Akrepler başladıkları hiçbir işi yarım bırakmazlar. Yüz ifadelerini kontrol altında tutsalar dahi bakışlarıyla nefretlerini veya sevgilerini ifade edebilirler.Duygularıyla hareket ederseler çok tehlikeli olabilirler. Akrep burçları kendini beğenmiş, ukala kişileri sevmezler. Kendi bildiklerini okumayı seven akrepler, uzlaşma kurmazlar. Akrep burcunun renkleri Canlı kırmızı, siyah; uğurlu taşı Opal, Lal; şanslı sayısı 9; karşıt burcu boğa burcu; şanslı günü Salı günüdür. Ayrıca akrep burçlarının çiçekleri Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği; ağaçları Ardış, kara çam, selvi; şehirleri Washington, New Orleans, Liverpool'dur. Her burçta olduğu gibi Akrep burcunda da iyi ve kötü özellikler bulunmaktadır. Akrep burcu kişisel özellikleri ve akrep burcu fiziksel özellikleri, akrep burcu kadını ve akrep burcu erkeği özellikleri ve akrep burcu günlük yorum, aylık, haftalık ve yıllık yorum; akrep burcu tarihi ve hangi ay detayları haberler.com'da.

title