Burak Taştan Haberleri

Burak Taştan haber, Burak Taştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burak Taştan - 27.12.2019
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Taştan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları"nı oyladı
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Burak Taştan - 13.09.2019
Çocuk katili PKK'nın saldırılarına STK'lerden tepki
Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan da saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileyerek, "Ülkemizde huzursuzluk ve kaos yaratmaya yönelik bir saldırıdır.
Burak Taştan - 21.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
    Ardahan Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda Ardahan Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan ise şunları söyledi:      "Küreselleşen dünyada sanayileşme ile birlikte, çevresel etkilerle beraber, iklim değişiklikleri ile beraber ciddi bir hava ve çevre kirliliği söz konusu.
Burak Taştan - 15.06.2019
Ardahan Kent Konseyi yenilenecek
Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 18 Haziran Salı günü seçim yapılacağını bildirdi.
Burak Taştan - 24.12.2016
Ardahan'da Kent Konseyi Seçimi
Dursun Akçam Kültür Evi'ndeki seçime, mevcut başkan Burak Taştan, Özbay Baydar ve Özgür Kaçar aday olarak katıldı.
Burak Taştan - 25.02.2016
Ardahan Kent Konseyi'nden Büyükerşen'e övgü
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy'unda katıldığı ziyarete Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan ve Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.
Burak Taştan - 18.11.2015
Rumi ve Yaşlı Aslan" Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Aşkiye Neşet Çal Sahnesi'nde İvan Ostrikov'un yazdığı Gülşah Yeşilot, Egemen Göksu, Burak Taştan ve Utku Çorbacı'nın rol aldığı oyun izleyicilerin beğenisini topladı.
Burak Taştan - 15.07.2015
Çözüm Süreci'nin Artık Eski Haliyle Yürümesi Mümkün Değil"
Serhat Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Burak Taştan ise insanların huzur, barış, kardeşlik ortamında yaşamak istediğini ve bundan dolayı Çözüm Süreci'nin gerekli olduğunu vurguladı.
Burak Taştan - 18.06.2015
Ardahan Köprüsü'nde Düzenleme Çalışmaları
Ardahan Belediyesi, yaklaşık 100 yıllık geçmişi bulunan Ardahan Köprüsü'nde düzenleme çalışması başlattı.  Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Kahya, düzenleme çalışmalarını takdirle karşıladıklarını anlattı.  "Bu çalışmayla 40 yıllık bir sorun çözülmüş oldu" diyen Kahya, "Bu köprü üzerinde giden su ve kanalizasyon boruları kaldırılmış. Bu tarihimiz için çok büyük bir hizmet oldu. Bu adeta yüz karasıydı. Bu nedenle tüm ekiplere teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.  Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan da köprü üzerinde kanalizasyon borusunun geçtiğini ve bunun kötü bir görüntü oluşturduğunu söyledi.
Burak Taştan - 11.02.2015
Vali Deniz'den Dernek Ziyareti
Deniz'in ziyaretinde Dernek Başkanı Burak Taştan ve yönetimi hazır bulundu.
Burak Taştan - 10.02.2015
Ardahan'ın 94. Kurtuluş Yıl Dönümü
Federasyon Başkanı Burak Taştan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 23 Şubat günü Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94.
Burak Taştan - 05.02.2015
Güçlü Stk Engelsiz Eğitim Merkezi Projesi
Valilik makamındaki sertifika törenine Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Ardahan'ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kursiyerler katıldı.
Burak Taştan - 20.12.2014
Engellerini Notalarla Aşıyorlar
Dernek başkanı Burak Taştan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projenin İçişleri Bakanlığı katkılarıyla gerçekleştirildiğini söyledi.
Burak Taştan - 28.10.2014
Ardahan'da 3.Olağan Kent Konseyi Toplantısı Yapıldı
Saat 10.00'da Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılan, 3. Olağan Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul Toplantısında, Kent Konseyi Başkanlığını Burak Taştan kazandı.
Burak Taştan - 27.10.2014
Ardahan'da Kent Konseyi Seçimi Yapıldı
Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Toplantı Salonunda yapılan seçimde Burak Taştan ve Osman Yıldız yarıştı.
Burak Taştan - 12.10.2014
Işid Bahanesiyle Düzenlenen İzinsiz Gösteriler
Serhat Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Burak Taştan, 25 Ekim'de planlanan Grup Abdal konserinin IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerden dolayı iptal edildiğini bildirdi.
Burak Taştan - 25.09.2014
Ardahan Federasyonu İl Büyük Organizesini 'Grup Abdal' ile Yapacak
25 Ekim’de gerçekleşecek olan konserin hazırlıklarına başlayan Serhat Ardahan Federasyonu düzenleyeceği konserle sosyal yaşantının yok deneceği Ardahan’ı coşturacak. Konser hakkında bir açıklama yapan Serhat Ardahan Federasyonu Başkanı Burak Taştan, federasyon olarak 25 Ekim’de saat 19.
Burak Taştan - 03.07.2014
Vali Deniz, Dernek Üyelerini Kabul Etti
Ardahan'ın kalkınması ve büyümesinde STK'ların önemli rolü olduğunu ifade eden Deniz, şöyle devam etti: "Birlikte çalışacağız, Ardahan'ı daha güzel bir noktaya taşıyacağız. Bunun olacağına inancım tamdır. Bir birimize inanır bir birimize destek verirsek, Ardahan'ı hak ettiği noktaya taşırız. Ardahan'da yaşayan bizlerin çok çalışması lazım. Birlikte çok çalışmamız lazım. İnsanımızın duasını almamız lazım." Dernek başkanı Burak Taştan da Vali Deniz'e yeni görevinde başarılar dileyerek, kentin çıkarları doğrultusunda çalışacaklarını, bu nedenle kısa süre içinde konfederasyon oluşturacaklarını ifade etti.
Burak Taştan - 30.05.2014
4. Künib Olağan Kongresi'
Dernek başkanı Burak Taştan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kongrenin 29 mayısta kent dışında yapılmasını eleştirdi.
Burak Taştan - 27.05.2014
Belediye Başkanı Köksoy'a Ziyaret
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Ardahan'ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan ve yönetimini kabul etti.
Burak Taştan - 26.05.2014
4. Künib Olağan Kongresi'
Ardahan'ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 4.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Burak Taştan Haberleri | Burak Taştan Kimdir - Haberler - Burak Taştan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burak Taştan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Kent Konseyleri Birliği'nden 'Ankara Buluşması'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 05:02:05. #1.15#

title