Burak Akın Haberleri

Burak Akın haber, Burak Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burak Akın - 22.4.2020
Serdar Gürler: "Camp Nou tuvaletinde ağladım"
Kariyerini Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de sürdüren başarılı kanat oyuncusu Serdar Gürler, Huesca formasıyla çıktığı Barcelona karşılaşması öncesi mutluluk gözyaşı döktüğünü söyledi.  Burak Akın'ın yönetimindeki Spor Arena'nın Instagram canlı yayınında Uğur Yapıcı'nın sorularını yanıtlayan Gürler, "Bunu ilk kez açıklıyorum.
Burak Akın - 30.12.2019
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından 2019 değerlendirmesi
"Bildiğimiz şeyleri tekrarlarsa etkin pişmanlıktan yararlanamaz. Bize yeni bir şeyler söylemesi lazım." diyen Kocaman, 15 Temmuz'da dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Salih Zeki Çolak'ın koruma subaylığını yapan ve sonraki aylarda emniyete teslim olan Burak Akın'ın durumunu örnek gösterdi.
Burak Akın - 30.12.2019
Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Kocaman'dan FETÖ ve diğer soruşturmalara ilişkin önemli açıklamalar
"754 kişi etkin pişmanlıktan faydalandı" FETÖ'ye yönelik ankesör soruşturmasına ilişkin bilgiler veren Kocaman, şunları kaydetti: "2019'da 77 operasyon yapıldı. 6 bin 906 şüpheli hakkında soruşturma açıldı. Bunlardan 2 bin 765 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Bin 107 kişi tutuklandı, bin 538 kişi adli kontrolle serbest bırakıldı, 337'si hala firarda, 35'i sonradan teslim oldu. 754 kişi etkin pişmanlıktan faydalandı. Her 'etkin pişmanlıktan yararlanmak istiyorum' diyen etkin pişmanlıktan yararlanamıyor. Savcı arkadaşlarımızın ikna olması lazım. Örgütle ilgili bilmediğimiz yeni şeyleri söylemesi lazım. Eğer yeni bir şeyler söylemezse bundan yararlanamaz. Bu konuda geçtiğimiz yıl olmuştu. Burak Akın olayında, Burak Akın verdiği bilgilerle o dönemde Düzce'de hala İl Jandarma Komutanı olan şahıs gözaltına alındı.
Burak Akın - 28.6.2019
Oyun iştah açtı
Türkye Gazetesi'nden Ömer Temür'ün haberine göre, son yıllarda e-Spor ve mobil oyunların da devreye girmesi ile beraber küresel oyun sektörü 135 milyar dolara yükseldi. 30 milyon oyuncunun bulunduğu Türkiye ise 850 milyon dolar pazar payı ile dünyada 18'inci sırada yer alıyor. Çok genç nüfusa sahip Türkiye'nin internet kullanımı her geçen gün artıyor. Şu an gaming, Türkiye'de futboldan sonra en çok seyirci çeken ikinci spor konumunda. LoL profesyonel ligleri milyonlarca kişiyi ekran başına toplarken, büyük spor salonlarında yapılan finaller 10 binden fazla oyun severi bir araya getiriyor. Oyun pazarındaki bu potansiyel firmaların da gözünden kaçmıyor. Özellikle fast food sektörü oyunculara öncelik menülerle gençlere hitap ediyor. TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King ve Popeyes e-spor tutkunları için özel olarak hazırladığı 'Pro Gamer' menüleriyle her ay 50 bine yakın kişiye servis yapıyor. Kendisini de bir oyun tutkunu olan TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Burak Akın, Pro Gamer menüler ile daha fazla gence ulaşmak istediklerini belirterek, "e-Spor, tüm dünyada giderek artan bir izleyici ve katılımcı kitlesine sahip.
Burak Akın - 28.5.2019
Genelkurmay çatı davasında karar günü belli oldu
Olay günü Kara Kuvvetleri Komutanı'nın koruma müdürü Burak Akın'ı vuran eski yarbay Halit Kazancı, yargılama sürecine ilişkin eleştirilerini dile getirdikten sonra suçsuz olduğunu öne sürdü.
Burak Akın - 15.4.2019
Konsey Üyesi Albay Fetö'yü Savundu
Örgüt elebaşının açıklamasını okudu Darbe girişiminden sonra konuşan örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in darbe teşebbüsüyle ilişkinlendirilmelerini inkar ettiği açıklamalarını duruşma salonunda okuyan Yıkılkan, 15 Temmuz'da darbeciler tarafından silahla vurulan, daha sonra FETÖ itirafında bulunan dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı koruma müdürü Burak Akın'ı örnek göstererek, "Her darbeciye FETÖ'cü demek, baştan sakat bir düşünce.
Burak Akın - 11.4.2019
Mahkeme Başkanı'ndan Konsey Üyesi Albaya Tepki
Gözel, komutanların yere yatırılmasına müdahale etmek isteyen koruma müdürü Burak Akın'a, "Tatbikat var.
Burak Akın - 14.12.2018
Derdest Ettiği Komutanın Ellerini Emniyet Gerekçesiyle Bağlamış
Karargaha girerken, kapıda dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak'ın da giriş yaptığını ifade eden Kazancı, savunmasına şöyle devam etti: "Nizamiyeden silah sesleri gelince komutanlar yere yatıp hedef küçülttü. Fırat Alakuş'un yerdeki komutanlara kelepçe vurduğunu gördüm. Ne olduğunu sorunca 'Genelkurmay Başkanının emrini yerine getiriyoruz' dedi. Komutanların ellerini emniyet gerekçesiyle kelepçelediğimizi düşündüm. Bu sırada Çolak'ın koruma müdürü yüzbaşı Burak Akın'ın elini silahına attığını gördüm.
Burak Akın - 22.11.2018
Grafikli - Kripto Fetö'cüler "Ankesör"Le Deşifre Edildi
Burak Akın ankesörü itiraf etti Ankesörlü telefon soruşturması, FETÖ üyesi olduğunu kabul ederek etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanmak isteyen, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruması eski yüzbaşı Burak Akın'ın itirafıyla da gündeme geldi.
Burak Akın - 9.11.2018
Darbe Girişimi Davası Sanığı Delillere İtiraz Etti
Neler olduğunu öğrenmek için sesin geldiği yere gittiğini belirten Şener Kısak, şöyle devam etti: "Buradan ayrıldığım için Bülent Aydın'ın şehit edilmesiyle ilgili görgüm ve bilgim yoktur. Şehadeti daha sonra öğrendim. Sesin geldiği yere gittiğimde Burak Akın'ın vurulduğunu gördüm.
Burak Akın - 24.10.2018
Orgeneral Yaşar Güler'in Fetö Sanığı Eski Koruma Subayı Hakkında Karar (2)- Yeniden
YENİDEN ------------- Özkan ARSLAN/ANKARA, - DÖNEMİN Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın'ın da aralarında bulunduğu 5 FETÖ/PDY sanığının 'silahlı terör örgütü üyesi olmak' suçlamasıyla yargılandıkları davada karar çıktı.
Burak Akın - 24.10.2018
Orgeneral Yaşar Güler'in Fetö Sanığı Koruma Subayına Beraat
DÖNEMİN Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın'ın da aralarında bulunduğu 5 FETÖ/PDY sanığının 'silahlı terör örgütü üyesi olmak' suçlamasıyla yargılandıkları davada karar çıktı.
Burak Akın - 24.10.2018
Orgeneral Yaşar Güler'in Fetö Sanığı Koruma Subayına Beraat
DÖNEMİN Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın'ın da aralarında bulunduğu 5 FETÖ/PDY sanığının 'silahlı terör örgütü üyesi olmak' suçlamasıyla yargılandıkları davada karar çıktı.
Burak Akın - 24.10.2018
Fetö İtirafçısı Yüzbaşı Burak Akın'a Beraat
DÖNEMİN Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın'ın da arasında bulunduğu 5 sanığın FETÖ'den 'silahlı terör örgütü üyesi olmak' suçlamasıyla yargılandıkları davada karar çıktı.
Burak Akın - 24.10.2018
Fetö İtirafçısı Yüzbaşı Burak Akın'a Beraat
Dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın’ın da arasında bulunduğu 5 sanığın FETÖ’den yargılandığı davada karar açıklandı.
Burak Akın - 24.10.2018
Orgeneral Güler'in Eski Koruması Beraat Etti
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğunu kabul ederek, etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanmak isteyen, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruması sanık eski yüzbaşı Burak Akın ile Akın'ın ifadeleri doğrultusunda gözaltına alınan 4 kişinin "silahlı terör...
Burak Akın - 15.10.2018
Kurguladım" Diyerek İtiraflarını İnkar Etti
Ankara 24. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde görülen duruşmada, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruma subayı eski yüzbaşı Burak Akın'ın ifadesi doğrultusunda gözaltına alınıp itirafçı olan, daha sonra beyanlarından vazgeçince tutuklanan eski yüzbaşı Abdulkadir Koçyiğit savunma yaptı.
Burak Akın - 10.10.2018
Orgeneralin Alıkonulduğunu Anlayamamış
Söz konusu kişinin, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak'ın koruma subayı Burak Akın olduğunu öğrendiğini dile getiren Felekoğlu, sağlık ekibi gelene kadar Akın'a turnike yaptığını söyledi.
Burak Akın - 11.7.2018
15 Temmuz Milli İrade 2" Paneli
"Bu bir vatan meselesi ve önemli bir şeydir" FETÖ terör örgütünün halen 170 ülkede 180 milyar dolarlık para ağının içerisinden geçtiğini belirten Prof. Dr. Hacısalihoğlu, şunları kaydetti: "Bu yapının küresel bağlantıları canlı ve diridir. İçeride büyük ölçüde beli kırılmıştır ama canlıdır. Halen arkasında duranlar ve medet umanlar vardır. Bu iş iktidar meselesi değil. Bu bir vatan meselesi ve önemli bir şeydir. Öyle bir yapı ki her sıfata, her isme, her girdiği kabın şeklini alabilme yeteneğine sahipki bununla bu şerri çok iyi becerebilen bir örgüt. Nerede nasıl patlayacağını anlayamıyorsunuz. Kara Kuvvetleri Komutanının emir subayı Burak Akın'ı biliyorsunuz değil mi? O gece gazi oldu, bacağından vuruldu.
Burak Akın - 11.7.2018
Fetö İtirafçısı Burak Akın: "Örgüt Twitter'den da Haberleşiyordu"
Dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in koruması olan FETÖ itirafçısı eski Yüzbaşı Burak Akın, FETÖ’nün bilinmeyen bir haberleşme yöntemini deşifre etti.
Burak Akın - 13.5.2018
Görüntülü) Otokros Heyecanı Orhangazi'de Yaşandı
Otokros yarışları akşam saatlerine kadar sürerken 3 yarışta 4'er ayrı kategoride dereceye girenler de belirlenmiş oldu. Sonuçlar ise şu şekilde; 1. yarışların sonuçları; Kategori 1: 1.Yüksel Duvarcı 2.Hakan Gürel 3.Burak Akın Kategori 2: 1.
Burak Akın - 13.5.2018
Otokros Heyecanı Orhangazi'de Yaşandı
Otokros yarışları akşam saatlerine kadar sürerken 3 yarışta 4'er ayrı kategoride dereceye girenler de belirlenmiş oldu. Sonuçlar ise şu şekilde; 1. yarışların sonuçları; Kategori 1: 1.Yüksel Duvarcı 2.Hakan Gürel 3.Burak Akın Kategori 2: 1.
Burak Akın - 3.5.2018
Orgeneral Güler'in Eski Koruma Subayı Hakim Karşısında
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğunu kabul ederek etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanmak isteyen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in eski koruma subayı yüzbaşı Burak Akın ile Akın'ın ifadeleri doğrultusunda gözaltına alınan 4 kişinin "silahlı terör örgütü üyeliği"...
Burak Akın - 3.5.2018
Dha Ankara - Fetö İtirafçısı Yüzbaşı Akın Vurulma Anını Anlattı
KARA Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in, itirafçı olan eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın, 'Terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla yargılandığı davada, ilk kez hakim karşısına çıktı.
Burak Akın - 3.5.2018
Fetö İtirafçısı Yüzbaşı Akın Vurulma Anını Anlattı
KARA Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in, itirafçı olan eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın, 'Terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla yargılandığı davada, ilk kez hakim karşısına çıktı.
Burak Akın - 3.5.2018
Fetö İtirafçısı Yüzbaşı Burak Akın Hakim Karşısına Çıktı
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in eski koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın, "FETÖ’ye üye olmak" suçundan yargılandığı davada hakim karşısına çıktı.
Burak Akın - 3.5.2018
Gündem / 3 Mayıs 2018
(Ankara/09.30) Dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruma subayı yüzbaşı Burak Akın'ın "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan yargılanmasına Ankara 16.
Burak Akın - 3.5.2018
Gündem Özeti / 3 Mayıs 2018
(Ankara/09.30) Dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruma subayı yüzbaşı Burak Akın'ın "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan yargılanmasına Ankara 16.
Burak Akın - 1.5.2018
Fetö Sanıkları Hesap Veriyor
Bu ay içinde görülecek bazı davalar şunlar: 2 MAYIS Dava Adı: Darbecilerin komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü davası (486 sanıklı) Yer: Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2-31 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: Darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı personelinin katıldığı eylemlere ilişkin dava (52 sanıklı) Yer: Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2-4 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin internette yayımlanmasına ilişkin dava (171 sanıklı) Yer: Ankara 14. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2-4 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: İl Jandarma Komutanlığındaki faaliyetlere ilişkin dava (92 sanıklı) Yer: İstanbul 29. Ağır Ceza Mahkemesi - Silivri Tarih: 2-10 Mayıs Saat: 10.00 Dava Adı: Atatürk Havalimanı'nın işgali davası (159 sanıklı) Yer: İstanbul 32. Ağır Ceza Mahkemesi - Silivri Tarih: 2 Mayıs-8 Haziran Saat: 10.00 Dava Adı: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü davası (143 sanıklı) Yer: İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi - Büyükçekmece Tarih: 2-16 Mayıs Saat: 11.00 Dava Adı: "Balyozda kumpas" davası (5 sanıklı) Yer: İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi - Çağlayan Tarih: 2-4 Mayıs Saat: 11.00 Dava Adı: Kuleli Askeri Lisesi ve Çengelköy'deki eylemlere ilişkin dava (117 sanıklı) Yer: İstanbul 32. Ağır Ceza Mahkemesi - Silivri Tarih: 2-25 Mayıs Saat: 10.00 Dava Adı: TRT Harbiye binasının işgali ve Taksim Meydanı'ndaki eylemlere ilişkin dava (131 sanıklı) Yer: İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi - Bölge Adliye Mahkemesi/Kartal Tarih: 2-5 Mayıs Saat: 11.00 Dava Adı: Şırnak'taki FETÖ/PDY'nin darbe girişimine ilişkin dava (427 sanıklı) Yer: Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2-11 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: Darbe girişimi sırasında valiliği abluka altına almaya çalışanlara ilişkin dava (332 sanıklı) Yer: Siirt Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Konferans Salonu Tarih: 2 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: FETÖ'nün Denizli'deki emniyet yapılanması davası (44 sanıklı) Yer: Denizli 3. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2 Mayıs Saat: 10.00 Dava Adı: FETÖ'nün Pamukkale Üniversitesindeki yapılanması davası (115 sanıklı) Yer: Denizli 5. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2 Mayıs Saat: 14.00 Dava Adı: İzmir'de 15 Temmuz 2016'da vatandaşlara ateş açılmasına yönelik dava (6 sanıklı) Yer: İzmir 13. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2 Mayıs Saat: 14.50 Dava Adı: FETÖ/PDY'nin Bolu Çatı Yapılanması davası (119 sanıklı) Yer: Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 2-4 Mayıs Saat: 10.00 Dava Adı: Çekmeköy Kışlasındaki olaylar (3 sanıklı) Yer: İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi - Çağlayan Tarih: 2 Mayıs Saat: 11.30 3 MAYIS Dava Adı: İtirafçı iş adamlarının yargılandığı dava (13 sanıklı) Yer: Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 3 Mayıs Saat: 10.00 Dava Adı: Afganistan'daki Türk Gücü Komutanı eski tümgeneral Mehmet Cahit Bakır'ın yargılandığı dava Yer: Ankara 21. Ağır Ceza Mahkemesi Tarih: 3 Mayıs Saat: 09.30 Dava Adı: Koruma subayı yüzbaşı Burak Akın'ın davası Yer: Ankara 16.
Burak Akın - 25.4.2018
Kriptolu Albaydan Fetö İtirafı
- Ankesörlü telefon soruşturması Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçları Soruşturma Bürosunun "Ankesörlü telefon" soruşturması, eski Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruma subayı yüzbaşı Burak Akın'ın Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğunu söyleyerek Ankara Emniyet Müdürlüğüne teslim olmasıyla gündeme gelmişti.
Burak Akın - 7.4.2018
Fetö Varlığını "Yer Altında" Sürdürmeye Çalışıyor
TSK içinde yuvalanan kripto yapılanmayı deşifre eden güvenlik güçleri, 1 Ocak 2018'den bu yana düzenlediği operasyonlarda, bin 600'e yakın muvazzaf askeri gözaltına aldı, bunlardan 500'ü aşkını tutuklandı. Operasyonlar birbiri ardına gelince yakalanacağını anlayan halen görevdeki askeri personelden de teslim olmalar başladı. Darbe gecesi Genelkurmay Başkanlığı Karargahını basan FETÖ'cülere direnirken ayağından kurşunla yaralanan ve madalyayla ödüllendirilen eski yüzbaşı Burak Akın da örgütün içinde yer aldığını itiraf ederek teslim oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Burak Akın Haberleri | Burak Akın Kimdir - Haberler - Burak Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burak Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa'da Üniversite-Sanayi işbirliğinde 'Sağlık-Sanayi' dönemi başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 14:22:11. #1.15#
title