BÜNYAMİN ŞAHİN HABERLERİ

BÜNYAMİN ŞAHİN HABERLERİ

Bünyamin Şahin haber, Bünyamin Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bünyamin Şahin

Bünyamin Şahin

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Bünyamin Şahin Kimdir ?

1954 yılında Yığılca' da doğdu. İlkokulu Yıgılca Merkez İlkokulunda (Orhangazi İlkögretim Okulu), Ortaokulu Yıgılca Ortaokulu'nda okudu. 1968 yılında öğrenime başladığı Bolu Erkek Ögretmen Okulu'ndan 1972 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bünyamin Şahin - 26.10.2020
TOGÜ Rektörü Şahin'den Senegal ziyareti
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Senegal'i ziyaret etti.
Bünyamin Şahin - 24.10.2020
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Senegal'i ziyaret etti
Tokat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'in de bulunduğu ziyaretlerde olası işbirlikleri, öğrenci değişimi ve personel değişimi hareketlilikleri konuları ele alındı.
Bünyamin Şahin - 14.10.2020
TOGÜ Erbaa yerleşkesinde fidan dikim etkinliği
TOGÜ tarafından Erbaa Kaymakamlığı ve Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen fidan dikim etkinliğine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Bünyamin Şahin - 12.10.2020
Tokat'ta yükseköğretim konsorsiyumu protokolü imzalandı
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Birimi Kurum Koordinatörü Dr.
Bünyamin Şahin - 3.9.2020
TOGÜ Rektörü Şahin TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
Bünyamin Şahin - 31.8.2020
Tokat'tan kısa kısa
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar arasında protokol imzalandı.
Bünyamin Şahin - 27.8.2020
Tokat'tan kısa kısa
Prof. Dr. Bünyamin Şahin, "Üniversitemizin ulusal ve uluslararası tanınırlığının günden güne arttı.
Bünyamin Şahin - 9.8.2020
Kütahya'da yıldırım isabet etmesi sonucu bir kişi öldü, bir kişi yaralandı
Güvenlik güçleri, İhsan Özkahya'yı (24) ölü, Bünyamin Şahin'i (18) yaralı halde buldu.
Bünyamin Şahin - 6.8.2020
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Şahin'in kardeşi yaşamını yitirdi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'in kardeşi Hayati Şahin, 55 yaşında vefat etti.
Bünyamin Şahin - 17.7.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Zengin: "Hiçbir siyasi parti darbeyi savunamaz hale geldi"
Tokat Valisi Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin panelistlere çeşitli hediyeler verdi.
Bünyamin Şahin - 15.7.2020
15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu
Programa, Vali Ozan Balcı, Garnizon Komutanı Albay Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, AK Parti İl Başkanı Metin Polat, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Bünyamin Şahin - 6.7.2020
Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Turhan'dan TOGÜ Rektör Şahin'e veda ziyareti
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararnamesi ile Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'e veda ziyaretinde bulundu.
Bünyamin Şahin - 24.6.2020
TOGÜ ve İŞKUR arasında iş birliği protokolü imzalandı
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, üniversitede düzenlenen protokol imza töreninde, İŞKUR ile daha önce de çalışma yaptıklarını söyledi.
Bünyamin Şahin - 22.6.2020
Son dakika haberi | Tokat'ta kitapseverlerin kitapları adreslerine gönderiliyor
Salgın sürecinde 18 yaşın altındaki çocuklar ile 65 yaş ve üstü kişilerin dışarı çıkamadıklarını hatırlatan Balcı, şöyle devam etti: "Biz de şöyle bir çalışma yaptık. Kitaplarımızı aldık, 50 bine yakın kitap vardı elimizde. Vefa Sosyal Destek kanalıyla talep edilen kitapları adreslere gönderdik. Şu anda sokağa çıkma yasağı kalktı. Biz yine çocuklarımızı kitapla buluşturalım istedik. Şu anda elimizde 50 bin kitabımız var. İnternette kitaptokat.gov. tr.'den çocuklar girip kitaplarını talep ediyorlar. Arkadaşlarımız bunu paketleyecekler. Daha sonra da biz bunu PTT kanalı ile evlerine göndereceğiz. İnterneti olmayanlar da 155-156'yı arayarak talep ettikleri kitapları, Vefa Sosyal Destek üzerinden adreslerine gönderiyoruz. Çalışmamız Türkiye'de bir ilk. Çocuklarımızı seviyoruz, onların geleceğe hazırlanması konusunda destek vermekten de büyük mutluluk duyuyoruz." Programa, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, PTT Başmüdürü Muhterem Demir ile protokol mensupları katıldı.
Bünyamin Şahin - 22.6.2020
Tokat'ta 67 gaziye tören kıyafeti hediye edildi
Balcı, Valilik binası önünde gazilerle hatıra fotoğraf çektirdi. Programa, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Ayhan Ocak, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, TOGÜ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ile gaziler katıldı.
Bünyamin Şahin - 12.6.2020
TOGÜ'de sürekli işçi alımı kura çekilişi yapıldı
15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Milli İrade Salonu'nda yapılan kura çekilişine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, rektör yardımcıları, genel sekreter ve daire başkanları katıldı.
Bünyamin Şahin - 31.3.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
Tokat Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, kampanyaya bir maaşını bağışlayarak destek oldu.
Bünyamin Şahin - 17.3.2020
Tokat'ta koronavirüs tedbirleri
Toplantıya Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Piyade Albay Ayhan Ocak, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kınay ve daire müdürleri katıldı.
Bünyamin Şahin - 19.2.2020
Tokat'ta eğitim için iş birliği protokolü imzalandı
Tokat Valisi Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin arasında, "Çeşitli Sosyal ve Bilimsel Etkinlik Düzenlenmesine Dair İşbirliği Protokolü" imzalandı.
Bünyamin Şahin - 8.1.2020
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Şahin: "Tercih edilen bir üniversiteyiz"
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, "Adını Plevne kahramanı Gazi Osman Paşa'dan alan üniversitelerinin tercih edilen bir üniversite olduğunu vurguladı.
Bünyamin Şahin - 6.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Basın açıklamasından görüntü -Kadınların slogan atması -Kadınların taşıdıkları dövizlerden görüntü Haber-Kamera: Ergün TOS / MUĞLA,     =========================== TÜBİTAK Başkanı Mandal, Tokat'ta öğrencilere kitap dağıttı (2) "AKILLI SİSTEMLE YÖNETİLEN ŞEHİRLER OLUŞACAK" TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal daha sonra Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Milli İrade Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye katıldı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'in açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen TÜBİTAK Başkanı Mandal, gelecek teknolojileri konusunda sunum yaptı.
Bünyamin Şahin - 6.1.2020
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Tokat'ta kitap dağıttı
Törene, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve protokol üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bünyamin Şahin Haberleri | Bünyamin Şahin Kimdir - Haberler - Bünyamin Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bünyamin Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektörlerden Fransız dergisine tepki: Paçavra.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 21:02:01. #1.15#
title