BÜLENT TANIK HABERLERİ

Bülent Tanık haber, Bülent Tanık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Tanık

Bülent Tanık

Doğum Yeri Niğde / Türkiye

Bülent Tanık Kimdir ?

Bülent Tanık 1949 yılında Niğde’de doğdu. Adana Erkek Lisesi’nden sonra, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nü 1976 yılında bitirdi. Evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Tanık, İller Bankası Genel Müdürlüğü’nde Şehir Plancısı olarak görev yaparken 1978-1979 yıllarında Yerel Yönetim Bakanlığı’nda Danışmanlık yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Tanık - 03.11.2018
Ege'de Kalıcı Barış İçin Edremit Buluşması
Edremit Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen etkinliğe, Ege'de Barış ve İletişim Derneği Başkanı Bülent Tanık, Siniparksy Başkanı Stratis Pallis, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve diğer yetkililer ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Bülent Tanık - 29.07.2018
Foça Tatil Köyü Turizme Kazandırılsın' Çağrısı
CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım'ın da aralarında yer aldığı CHP'lilerin yanı sıra, ilçede yaşayan Ankara'nın Çankaya ilçesinin eski Belediye Başkanı Bülent Tanık, Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği (Foça Tuder) ile Foça'ya Sahip Çıkıyoruz Platformu üyeleri, turizmciler, bazı siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri üyeleri ve vatandaşlar, bugün saat 14.
Bülent Tanık - 29.07.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü ---------------------- Diriliiş Kilisesi'nin dışından görüntü Norine Brunson'ın alışveriş torbaları ile eve girişi -Genel ve detaylar Cansel KİRAZ- Akın ÇELİKTAŞ- Harun UYANIK / İZMİR, =============================================== 4)'FOÇA TATİL KÖYÜ TURİZME KAZANDIRILSIN' ÇAĞRISI İZMİR'in Foça ilçesinde bir araya gelen çeşitli parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, 3 firmanın teklif verdiği sonucu yarın (pazartesi) ihale sonucu açıklanacak Foça Tatil Köyü'nün tekrar turizme kazandırılması için eylem yaptı.  13 yıl önce kapanan Türkiye'nin ilk tatil köylerinden Foça Fransız Tatil Köyü, yeniden turizme kazandırılması amacıyla ihaleyle 49 yıllığına kiralanacak. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ihale tekliflerini aldı. Tesisi 49 yıllığına kiralamak isteyen işletmeciler, 20 Temmuz 2018'e kadar başvurularını yaptı. 1967'de hizmete açılan Fransız Tatil Köyü'nün ülke turizmi açısından tarihi bir özelliği bulunuyor. CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım'ın da aralarında yer aldığı CHP'lilerin yanı sıra  ilçede yaşayan Ankara'nın Çankaya ilçesinin eski Belediye Başkanı Bülent Tanık, Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği (Foça Tuder) ile Foça'ya Sahip Çıkıyoruz Platformu üyeleri, turizmciler, bazı siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri üyeleri ve vatandaşlar, bugün saat 14.
Bülent Tanık - 21.12.2017
Yaşanabilir Bir Adana İçin "Yerelden Genele Sempozyumu"
Pazar günü saat 10.00'da başlayacak sempozyumun açış konuşmasını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar yapacak. İlk oturumun yöneticiliğini CHP Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya yapacak. Önceki dönem Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, "Yerel Toplumcu Belediyecilik", İsveç Sosyal Demokrat Parti Milletvekili Serkan Köse "İsveç Yerel Yönetim Modeli" Şehir Plancısı İkbal Polat "Yerel Yönetimlerde ve Sivil Toplum Kuruluşlarda Kadının Yeri", Türkiye Kent Konseyleri Platformu Kurucu Üyesi Dr.
Bülent Tanık - 18.08.2017
Dha Yurt Bülteni-19
Açılış törenini Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu yan yana izledi. MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, Ankara'nın Çankaya ilçesi eski Belediye Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi başkan danışmanı olan Bülent Tanık ile CHP eski İzmir Milletvekili Alattin Yüksel yan yana oturdu.
Bülent Tanık - 18.08.2017
Aktüel Görüntü) İzmir Fuarı 86. Kez Kapılarını Açtı (10)
Açılış törenini Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu yan yana izledi. MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, Ankara'nın Çankaya ilçesi eski Belediye Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi başkan danışmanı olan Bülent Tanık ile CHP eski İzmir Milletvekili Alattin Yüksel yan yana oturdu.
Bülent Tanık - 05.08.2017
Dha Yurt Bülteni-5
--- KUTU --- KİTAP FUARINI PROGRAMI 13 Ağustos'a kadar sürecek olan Edremit Kitap Fuarı kapsamında düzenlenecek olan organizasyonda kapsamında panel ve söyleşilere katılacaklar; Abdüllatif Şener (Eski Bakan), Ahmet Akın (Milletvekili), Akif Hamza Çebi (TBMM Meclis Başkanvekili ve Milletvekili), Alper Taş (BHH), Arzu Çerkezoğlu (DİSK Genel Sekreteri), Barış Karadeniz (Milletvekili), Bülent Tanık (Çankaya Eski Belediye Başkanı), Fikri Sağlar (Milletvekili), Gürsel Tekin (Milletvekili), Haluk Pekşen (Milletvekili), Mehmet Fatih Maçoğlu (Ovacık Belediye Başkanı), Mehmet Tüm (Milletvekili), Muharrem İnce (Milletvekili), Murat Karayalçın (Eski Başbakan Yardımcısı ve İş Bankası YK Üyesi), Namık Havutça (Milletvekili), Orhan Sarıbal (Milletvekili), Zeynep Altıok'tan (Milletvekili) oluştu.
Bülent Tanık - 08.04.2017
Kuruluşunun 77.yılında Köy Enstitülerini Yeniden Düşünmek ve Anlamak
15: 00-15: 20AçılışAçılış ve Konuşmalar15: 20-16: 00BelgeselBir Meçhul Öğretmen (Yön.Tarık Akan)Konuşmacı : Özcan ArcaYönlendirici : Hülya SAVAŞ 16.00-17.30Panel'Köy Enstitülerinden 2017 Türkiyesi'ne Eğitimi Yeniden Düşünmek" Katılımcılar : Ceylan AdanalıDoç.Dr. Güzel YücelBülent TanıkProf. Dr.
Bülent Tanık - 16.05.2016
Öğretmen Adaylarına Yıl Sonu Genel Tekrar Semineri
Özel eğitim kurumu editörü Bülent Tanık'ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde, rehberlik ve öğrenme psikolojisi konularında katılımcılara KPSS'de çıkması muhtemel sorular üzerinden genel tekrar gerçekleştirildi.
Bülent Tanık - 25.05.2015
Yaşar, Sanayicilerle Kahvaltıda Buluştu
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi tarafından bölge yönetim binasında düzenlenen kahvaltıya, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, Başkent Üniversitesi Kurucu rektörü, Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP İl Başkanı Adnan Keskin, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Diyanet İşleri Eski Başkanı Lütfi Doğan, Çankaya eski Belediye Başkanı Bülent Tanık, Muzaffer Eryılmaz ve çok sayıda sanayici katıldı.
Bülent Tanık - 30.03.2015
Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav Listede Geri Sıralarda Yer Aldı
CHP'de milletvekilliği için yarışan 139 aday adayının Ankara 1. ve 2. Bölge'de önseçim işlemi tamamlandı. Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav, CHP MYK Üyesi Hakkı Süha Okay, eski Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık listenin geri sıralarında yer aldı.
Bülent Tanık - 17.03.2015
Genel Seçime Doğru
Aralarında eski bakanlardan İbrahim Tez, eski Ankara Baro Başkanı Sema Aksoy, eski Çankaya Belediye Başkanlarından Bülent Tanık ve Haydar Yılmaz, "Balyoz Planı" davasında 13 yıl hapis cezası aldıktan sonra yurt dışına çıkan ve yeniden yargılanıp beraat eden Deniz Hakim Yarbay Tülay Delibaş, Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, eski Genel Sekreter Önder Sav'ın da bulunduğu 1.
Bülent Tanık - 13.03.2015
Genel Seçime Doğru
Hedeflerinin CHP'yi Ankara'da birinci parti yapmak olduğunu ifade eden Keskin, aday adaylarından seçim ofislerini Haziran ayına kadar açık tutmalarını istedi.  Keskin, daha sonra 1. ve 2. Bölge aday adaylarını tek tek tanıttı.  Aralarında eski bakanlardan İbrahim Tez, eski Ankara Baro Başkanı Sema Aksoy, eski Çankaya Belediye başkanlarından Bülent Tanık ve Haydar Yılmaz, "Balyoz Planı" davasında 13 yıl hapis cezası aldıktan sonra yurt dışına çıkan ve yeniden yargılanıp beraat eden Deniz Hakim Yarbay Tülay Delibaş, Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, eski Genel Sekreter Önder Sav'ın da bulunduğu 1.
Bülent Tanık - 20.02.2015
Sağlık Bakanlığının ATO Aleyhine Açtığı Davaya Ret
Dönemin Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da biber gazından etkilenen birçok kişinin belediye binasında olduğunu, yaralılara belediyedeki revirde verildiğini belirtti.
Bülent Tanık - 31.12.2014
Piyanist ve Besteci Chopin'in Büstünü Çaldılar
Çankaya Belediyesi tarafından yenilenerek ünlü bestecinin ismi verilen parkın ve bronz büstün açılışını eski Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın, dönemin Polonya Başbakanı Donald Tusk'un eşi Malgorzata Tusk'la birlikte gerçekleştirdiğini anımsatan yetkililer, parkın girişinde yer alan ve Polonyalı heykeltıraş Dantana Romana'nın yaptığı Chopin'e ait büstün aylar önce parktan çalındığını bildirdi.
Bülent Tanık - 06.09.2014
CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi
CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda PM üyeliği, YDK üyeliği ve BYKP üyeliği için başvuru yapan isimler açıklandı. Buna göre PM üyeliği için 474 aday içerisinde dikkat çeken isimler şöyle: "Turhan İçli, Ahsen İşbilen, Sena Kaleli, Ercan Karakaş, Atilla Kart, Yakup Kepenek, Haluk Koç, Ali İhsan Köktürk, Canan Kumbasar, Şevki Kulkuloğlu, Bülent Kuşoğlu, Sedef Küçük, Faruk Loğoğlu, Hakkı Süha Okay, Nihat Matkap, Ali Haydar Önel, Durdu Özpolat, Özer Özcan, Murat Özçelik, Özgür Özel, Tuncay Özkan, İhsan Özkes, Engin Özkoç, Faik Öztrak, Şafak Pavey, Gökçe Pişkin, Fikri Sağlar, Zuhal Şanlı, Perihan Sarı, Atilla Sav,Vural Savaş, Yaşar Seymen, Mehmet Ali Susam, Berhan Şimşek, Bülent Tanık, Sezgin Tanrıkulu, Gürsel Tekin, Zekariye Temizel, Bülent Tezcan, Erdoğan Toprak, Ali Yıldız, Candan Yüceer, Alaattin Yüksel,Gürkut Acar, Veli Ağbaba, Umut Akdoğan, Yakup Akkaya, Zeki Alçın, Zeynep Altıok, Mustafa Balbay, Süheyl Batum, Benan Baykal, Gazeteci K.
Bülent Tanık - 04.04.2014
Taşdelen, Tanık'tan Görevi Teslim Aldı
30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde yüzde 65 oranında oy alarak Çankaya Belediye Başkanlığı'na seçilen Alper Taşdelen, Bülent Tanık'tan görevi teslim aldı.
Bülent Tanık - 04.04.2014
Taşdelen: Çankayalı Teveccühünü Gösterdi Şimdi Sıra Bizde
Ankara Çankaya İlçe Seçim Kurulundan 3 Nisan 2014 tarihinde mazbatasını alan Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreninde, Bülent Tanık'tan Çankaya Belediyesi'nin 7. Yönetim dönemi için görevi teslim aldı.
Bülent Tanık - 03.04.2014
Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen Mazbatasını Aldı
Sandıkta kendisine ve partisine gösterilen güven için Çankayalı seçmene teşekkür eden Taşdelen, "Bu güvene layık olmak için önümüzdeki 5 yıl boyunca çok çalışacağız" dedi. Beraberindeki heyetle Ankara Adliyesi'ne gelen Taşdelen Belediye Meclis Üyelerinin mazbatalarını almalarını izledi. Taşdelen ve yeni belediye meclis üyeleri 4 Nisan 2014 saat 11.00'de Çankaya Belediyesi'ne gelerek mazbatalarını teslim ederek, çalışanların da katılacağı törenin ardından Bülent Tanık'tan görevi teslim alacaklar.
Bülent Tanık - 03.04.2014
Alper Taşdelen ve Belediye Meclis Üyeleri Mazbatasını Aldı
Taşdelen ve yeni belediye meclis üyeleri 4 Nisan 2014 saat 11.00'de Çankaya Belediyesi'ne gelerek mazbatalarını teslim ederek, çalışanların da katılacağı törenin ardından Bülent Tanık'tan görevi teslim alacaklar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Tanık Haberleri | Bülent Tanık Kimdir - Haberler - Bülent Tanık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Tanık kimdir, hayatı ve biyografisi. Zehirli örümceğin ısırdığı eski başkan Tanık, taburcu edilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 11:27:29. #1.16#

title