Bülent Savur Haberleri

Bülent Savur haber, Bülent Savur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Savur - 17.05.2013
Valiyi Duygulandıran Veda
Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur'a düzenlenen veda merasiminde bir zihinsel engelli bir çocukla vedalaşmasında duygu dolu anlar yaşandı.
Bülent Savur - 17.05.2013
Vali Savur Bartın'a Veda Etti
Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur, düzenlenen törenle Bartın'a veda etti.
Bülent Savur - 17.05.2013
Bartın Valisi Savur, Törenle Uğurlandı (Fotoğraflı
Valiler kararnamesiyle merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur, düzenlenen törenle uğurlandı.
Bülent Savur - 17.05.2013
Bartın Valisi Savur'dan Veda Ziyaretleri
Valiler Kararnamesiyle merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı İsmail Toksöz'e veda ziyaretinde bulundu.
Bülent Savur - 17.05.2013
Bartın Valisi Savur Veda Yemeği Düzenledi
Son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur veda yemeğinde davetlilerden helallik istedi.9 Ay görev yaptığı Bartın'dan son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Bülent Savur bir veda yemeği verdi.
Bülent Savur - 17.05.2013
Bartın Valisi İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Bartın Valisi Bülent Savur, için veda yemeği düzenlendi.
Bülent Savur - 16.05.2013
Bartın Valisi Bülent Savur Helallik İstedi
Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur veda yemeğinde herkesle görüşerek helallik istedi.
Bülent Savur - 16.05.2013
Vali Savur'dan Gerçek Gazeteciler Derneği'ne Ziyaret
Bartın Gerçek Gazeteciler Derneğinde konuşan Bartın Valisi Bülent Savur, "Bu kısa süre zarfında Bartın'a hizmet etmeyi nasip eden Allah'a şükrediyorum."
Bülent Savur - 16.05.2013
Vali'nin Randevusunu Geri Teptiler
Son Valilik kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur'un Saadet Partisine veda ziyareti randevusunun parti mensupları tarafından kabul edilmediği iddia edildi.
Bülent Savur - 14.05.2013
Sgk İl Müdürü Türkoğlu'ndan Vali Savur'a Ziyaret
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Türkoğlu, Vali Bülent Savur'u ziyaret etti.
Bülent Savur - 13.05.2013
Vali'den Konvoyda Kaza Geçiren Sağlıkçıyı Ziyaret
Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur, veda ziyareti kapsamında Zonguldak'a geldi.
Bülent Savur - 13.05.2013
Bartın Valisi Savur'dan, Zonguldak Valisi Ayyıldız'a Ziyaret
Bartın Valisi Bülent Savur, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti.
Bülent Savur - 13.05.2013
Kalkınma Bakanı Yılmaz'ın Konvoyundaki Trafik Kazası
Bartın Valisi Bülent Savur, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın konvoyundaki ambulansın devrilmesi sonucu ağır yaralanan acil tıp teknisyeni Helin Kılıç'ın ailesini hastanede ziyaret etti.
Bülent Savur - 12.05.2013
Bakan Yılmaz'dan Tso'ya Ziyaret
Kalkınma Bakanı Yılmaz'ı Bartın TSO Başkanı İsmail Töksöz karşıladı. Ziyarette, Bakan Yılmaz'a Bartın Valisi Bülent Savur, Bartın AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın AK parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve partililer eşlik etti.
Bülent Savur - 12.05.2013
Bakanın Konvoyundaki Ambulans Kaza Yaptı
Ambulans kazasında ölen acil tıp teknisyeni Hacer Şancı için Bartın Devlet Hastanesi'nin morgunun önünde tören düzenlendi. Törene Bartın Valisi Bülent Savur, İl Jandarma Komutanı Albay Alaaddin Karsavuran, Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, İl Müftüsü Mahmut Gündüz ile Şancı'nın babası Ali ve annesi İkbal Şancı katıldı.
Bülent Savur - 11.05.2013
Bakanın Konvoyundaki Ambulans Kaza Yaptı: 3 Yaralı (3)
Bakanın KONVOYUNDAKİ AMBULANS KAZA YAPTI: 3 YARALI (3) BAKAN YILMAZ: ÇOK ÜZÜLDÜK Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bartın Kurtköy mevkiinde yapımı tamamlanan köprüyü incelerken ambulans kazasını öğrenip, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Bakan Yılmaz daha sonra Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikayı ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Bakan Yılmaz'ın esnafları ziyaret ettiği sırada iki üniversite öğrencisi yanına gelerek, Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurtta kaldıklarını, yurtta 4 gündür sularının akmadığını bildirdiler. Bakan Yılmaz, Bartın Valisi Bülent Savur'dan sorunun çözülmesini istedi.
Bülent Savur - 11.05.2013
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bartın'da Açıklaması
Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Bartın Valisi Bülent Savur ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile Bartın Ticaret ve Sanayi Odasını (BTSO) ziyaret eden Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, Bartın'ın çok güzel bir kent olduğunu, şehrin Karadeniz'de limanlara erişim noktasında son derece önemli bir konumda yer aldığını söyledi.
Bülent Savur - 11.05.2013
Bakanın Konvoyundaki Ambulans Kaza Yaptı: 3 Yaralı (2)
Bartın Valisi Bülent Savur çok üzgün olduklarını belirterek, "Allah rahmet eylesin.
Bülent Savur - 11.05.2013
Vali Savur'dan Veda Ziyareti
Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Bartın Valisi Bülent Savur, Belediye Başkanı Cemal Akın'a veda ziyaretinde bulundu.
Bülent Savur - 10.05.2013
Engellilerin Bir Günlük Askerlik Heyecanı
-İl Jandarma Alay Komutanlığındaki tören- Bartın Valisi Bülent Savur, İl Jandarma Alay Komutanlığında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, her Türk erkeğinin aziz vatanın korunması ve bekasının sağlanması için askerlik hizmetini yerine getirmeyi arzu ettiğini söyledi.
Bülent Savur - 10.05.2013
Engelliler Asker Oldu
Bartın Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen törene Bartın Valisi Bülent Savur, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Garnizon Komutanı Deniz Albay Mehmet Sandıklı, Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Alaaddin Karsavuran, Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, daire müdürleri ve engellilerin aileleri katıldı.
Bülent Savur - 10.05.2013
Cemal Akın'dan Bakka'ya Teşekkür
Projelerin Bartın için önemli projeler olduğunu ve özellikle sanayinin gelişmesi için Organize Sanayi Bölgesi enerji alt yapısının geliştirilmesi projesinin Bartın için çok faydalı olacağını belirten Akın "Değerlendirmeler sonunda en uygun projelere eşit şekilde destek kararı verilmiştir. Bartın'ın projelerinden olan‚ Sağlık Turizmi ve Yaşam Boyu Kalite projesinin desteklenmesi yönünde Bartın Valisi Bülent Savur'un da büyük emeği ve mücadelesi olmuştur.
Bülent Savur - 09.05.2013
Turgutlulu İki Valiye Görev Değişikliği
Bartın Valisi olarak görev yapan Bülent Savur karar sonrası merkeze çekilirken, Kayseri Valisi olarak görev yapan diğer Turgutlulu Şerif Yılmaz ise Kütahya Valisi olarak atandı.
Bülent Savur - 09.05.2013
Ali Çınar Bartın Valisi Oldu
Valiler Kararnamesini onaylamasıyla Bartın Valisi Bülent Savur merkeze alınırken, Muş Valisi Ali Çınar ise Bartın Valiliğine atandı.
Bülent Savur - 09.05.2013
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı
Ayrıca Bartın Valisi Bülent Savur, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Muğla Valisi Fatih Şahin, Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir de merkeze atandı.
Bülent Savur - 09.05.2013
Valiler Kararnamesi Yayımlandı, 18 Valinin Görev Yeri Değişti
Görev yerleri değiştirilen diğer valilerin isimleri şöyle: "Bartın Valisi Bülent Savur, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Muğla Valisi Fatih Şahin Merkez Valisi olarak atandı.
Bülent Savur - 08.05.2013
Bartın Valisi Savur'a Ziyaret
Toplam Kalite Yönetimi (TKY) uygulamaları çerçevesinde saha ziyareti yapmak üzere Bartın'a gelen denetçiler, Bartın Valisi Bülent Savur'u ziyaret etti.
Bülent Savur - 08.05.2013
TOKİ Ortaokulu En Kaliteli 10'da
Bartın Valisi Bülent Savur, Toplam Kalite Yönetimi (TKY) Uygulamaları çerçevesinde okul, kurum kategorisinde saha ziyaretlerine kalan Bartın TOKİ Ortaokulu'nda inceleme yapmak üzere gelen Ulusal Denetçiler Hasan Kaya ve Nazan Şener, MEB Şube...
Bülent Savur - 08.05.2013
Bü'de 'Türk Dünyasına Bakış' Konferansı Yapıldı
Konferansa, Bartın Valisi Bülent Savur, BÜ Rektörü Prof.
Bülent Savur - 07.05.2013
"Bartın'dan Türk Dünyasına Bakış" Konferansı
Bartın Valisi Bülent Savur, Türkiye'nin güçlü olma zaruretinin bulunduğunu söyledi.
Bülent Savur - 07.05.2013
"Karayolu Trafik Güvenliği Haftası"
Bartın Valisi Bülent Savur, "Şu veya bu sebeple ölümüne, yaralanmasına veya sakat kalmasına sebebiyet verdiğimiz insanların üzerimizde oluşturacağı ağırlığı önceden hissetmek ve önceden ona göre tedbirini almamız gerekiyor" dedi.
Bülent Savur - 07.05.2013
Vali Savur'a Alkol Testi Yapıldı
Bartın'da, Karayolu Trafik Güvenliği Haftası kutlamaları kapsamında stantları gezen Bartın Valisi Bülent Savur'a alkolmetre ile alkol testi yapıldı.
Bülent Savur - 07.05.2013
Vali, Sıcaktan Bunalan Çocukları Gölgeye Gönderdi
Bartın Valisi Bülent Savur, sıcaktan bunalan çocukları, tören alanındaki bir ağacın gölgesine gönderdi.
Bülent Savur - 07.05.2013
'İnsan Onuru ve İslamın Aile Bakışı' Konferansı Yapıldı
Bartın Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen konferansa, Bartın Valisi Bülent Savur, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, müftülük çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
Bülent Savur - 06.05.2013
Vali Savur, Kalite Yönetimi Uygulamaları Toplantı ve Ödül Törenine Katıldı
Bartın Valisi Bülent Savur, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları' Toplantısına ve ödül törenine katıldı.
Bülent Savur - 02.05.2013
Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Bartın'da gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısının açılış konuşmasına yapan Bartın Valisi Bülent Savur, "Bu yasa son derece insancıl ve son derece saygın bir amaca hizmet etmektedir."
Bülent Savur - 26.04.2013
TOBB Başkanı'ndan Vali Savur'a Teşekkür Mesajı
Mart ayında bir dizi ziyaret ve TSO ek binası açılışı için Bartın'a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Bülent Savur'un kendisine hediye ettiği Bartın'ın tarihi Şadırvan resminin yer aldığı tablo...
Bülent Savur - 24.04.2013
Çözüm Süreci
Grup Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez, sekreter Fatma Benli ile üye Bendevi Palandöken daha sonra, Bartın Valisi Bülent Savur'u makamında ziyaret ederek basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.
Bülent Savur - 24.04.2013
Çocuk Bayramı Bartın'da Akşamda Devam Etti
Akşam devam eden kutlamalara Bartın Valisi Bülent Savur, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Milli Eğitim Müdürü İsa Şeker, İl Özel İdare Genel Sekteri İbrahim Kayış, Bartın Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bülent Savur - 23.04.2013
Elma Şekeri Şenliği
Bartın Valisi Bülent Savur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan etkinliğin açılış konuşmasında, son birkaç yıldır 23 Nisan'ın şölen havasında kutlandığını söyledi.
Bülent Savur - 22.04.2013
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Bartın Valisi Bülent Savur, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Bülent Savur - 21.04.2013
Bartın'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
Bartın Valisi Bülent Savur, "Batının modernize olarak bize sunduğu bazı kavramlar, İslam'ın esas değerleridir ve o kavramları bize tebliğ eden peygamberimizin ta kendisidir" dedi.
Bülent Savur - 21.04.2013
Hat ve Ebru Sanatı Sergisi
Bartın Valisi Bülent Savur, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Hükümet Caddesi Eski belediye binası önündeki serginin açılışında yaptığı konuşmada, gerek diyanet, gerekse milli eğitim camiasında Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri yapıldığını hatırlatarak, sivil toplum örgütlerinin de etkinlik düzenlemesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Bülent Savur - 20.04.2013
Bartın'dan 'O Nur'dan O Nur'a' Sergisi
Bartın Gazeteciler Derneği (BGD) tarafından Hz. Peygamberimiz'in (S.A.V.) doğumunun 1442. yıldönümü dolayısıyla "O Nur'dan O Nur'a" isimli hat ve ebru sergisi açıldı. Bartın Valisi Bülent Savur, Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Deniz Piyade Albay Mehmet Sandıklı, Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Bartın Müftüsü Mahmut Gündüz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve halkın katılımıyla, eski belediye binası önündeki cadde üzerinde açılış yapıldı.
Bülent Savur - 19.04.2013
Aksoy'dan Vali Savur'a Ziyaret
Karabük'ün Safranbolu ilçesi Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Bartın Valisi Bülent Savur'u makamında ziyaret etti.
Bülent Savur - 18.04.2013
Vali Savur'dan Bü Öğrencilerine Ziyaret
Bartın Valisi Bülent Savur, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı Bartın Yurt Müdürlüğü'nü ziyaret ederek öğrencilerle birlikte yemek yedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Savur Haberleri | Bülent Savur Kimdir - Haberler - Bülent Savur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Savur kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Manisalılar Derneği Genel Kurulu Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 08:50:14. #1.16#

title