Bülent Özcan Haberleri

Bülent Özcan haber, Bülent Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Özcan - 05.10.2021
Tek Pazar Programı İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi
Tek Pazar Programının tüzüğünün kabul edilmiş olması ve katılım niyeti talebimizin olumlu karşılanması ışığında, Komisyonla müzakerelere başlanmadan önce programa katılım sürecini değerlendirmek üzere Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürümüz Sayın Bülent ÖZCAN'ın başkanlığında Hazine...
Bülent Özcan - 21.09.2021
Egeli iş insanları "Yeşil Mutabakat" konusunda bilgilendirildi
Seminerde, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Anlaşmalar ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Bahar Güçlü, mutabakat kapsamı ve mutabakata uyum konusunda Türkiye'de yapılan çalışmalara ilişkin iş insanlarına bilgi verdi.
Bülent Özcan - 02.06.2021
Türkiye'nin Göç Yönetimi Çalışmalarının Desteklenmesi Projesi Kapanış Etkinliği Gerçekleştirildi
Program; Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Sinan YILDIZ, IOM Göç Yönetimi Programlar Koordinatörü Tommaso DE CATALDO, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği Başkanı Elçi Müsteşar Andre LYS, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent ÖZCAN'ın açılış konuşmaları ile başladı.
Bülent Özcan - 09.03.2021
Türkiye ve AB arasındaki "Sivil Toplum Diyaloğu"nun 10. yılı, çevrim içi etkinlikle kutlandı
"Diyaloğun 10 Yılı" çevrim içi etkinliği Etkinlik kapsamında, Cüneyt Özdemir'in moderatörlüğündeki "Sivil Toplum Diyaloğu Yolculuğu" bölümünde AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan'ın konuşması da yer alıyor.
Bülent Özcan - 05.03.2021
Türkiye ve AB arasındaki "Sivil Toplum Diyaloğu"nun 10. yılı kutlanıyor
"Diyaloğun 10 Yılı" adlı etkinliğe, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut, Küresel Toplum Katılımı ve Dayanıklılık Fonu Yönetim Kurulu Başkanı ve AB Türkiye Delegasyonu Eski Başkanı Stefano Manservisi, TOBB ve İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Brüksel Temsilcisi Haluk Nuray ile AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan konuşmacı olarak katılacak.
Bülent Özcan - 12.01.2021
OKUYAY Platformu çalışmalarının sonuçları açıklandı
Platformda "Okumak Geleceği Kurmaktır" mottosuyla önemli çalışmalar yaptıklarını da dile getiren Kocatürk, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu çalışmaların sonucunda çok önemli bir kılavuz hazırladık. Bu çerçevede dünyada ve ülkemizde geçmişte yapılan seferberlik kampanyalarının etkisinin tüm toplumlar tarafından tecrübe edildiğini görüyoruz. Özellikle devlet yönetimlerinin desteklediği kampanyalar, istenen sonuca hızlıca ulaşmak için, en iyi yöntemlerden biri. Okuma kültürünün yaygınlaşması için devletin desteğinin tüm paydaşların ve kamuoyunun katılımıyla sağlanacak bir seferberliğin yapılmasının elzem olduğunu düşünüyoruz. Ancak böyle ülkemizin sağlıklı, rekabetçi nesiller yetiştirebileceğini biliyoruz. Birlik olarak bu platformun sürdürülebilirliği noktasında da çalışmalarımız devam edecek." Toplantının açılışında ayrıca Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan da bir konuşma yaptı.
Bülent Özcan - 08.01.2021
OKUYAY Platformu'nun sonuç toplantısı 12 Ocak'ta gerçekleştirilecek
Toplantıda aynı zamanda Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Sivil Toplum Sektörü Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı sürecini değerlendirecek.
Bülent Özcan - 29.12.2020
Batman'da 5 bin aileye, çocuk kalp sağlığı konusunda bilgilendirme yapıldı
İtalya Kalp Vakfı Başkanı Emanuela Folco ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan da toplantıda konuşma yaptı.
Bülent Özcan - 28.11.2020
TESEV, Stratejik Plan İzleme ve Katılım Aracı "MoDel"i tanıttı
TESEV'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye Belediyeler Birliği ev sahipliğinde düzenlenen tanıtım toplantısının açılış konuşmalarını, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici, TESEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Aydın Uğur, AB Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği Başkanı Elçi Müsteşarı Andre Lys ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan yaptı.
Bülent Özcan - 18.11.2020
Enez Gençlik Kültür ve Spor Merkezi açıldı
Salgın tedbirleri kapsamında açılışa katılamayan Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Genel Müdürü Bülent Özcan'ın video konferans mesajı izlendi.
Bülent Özcan - 17.11.2020
Dışişleri Bakanlığı'ndan Türk iş dünyasına "AB hibelerinden yararlanma" çağrısı
Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İş Birliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, AB'nin Ufuk 2020 Programı kapsamında karbon salımını düşerecek çevreci projeler için önemli miktarlarda hibeler vereceği Yeşil Mutabakat çağrısına çıktığını belirterek, "Ülkeler...
Bülent Özcan - 28.07.2020
Bungalovlara "pandemi" ilgisi
"Ortak klima yok, mesafe yeterli" Çeşme ilçesinde bulunan ve farklı mimarisiyle dikkati çeken Vadi Alaçatı'nın işletmecisi Bülent Özcan, AA muhabirine, salgın nedeniyle ilginin arttığını söyledi.
Bülent Özcan - 06.05.2020
'Kagider dijital sohbetler'de yeni yeşil düzen konuşuldu
Pandemi ile sürdürülebilir üretimin öne çıktığı 'yeni yeşil düzen'e geçişin hızlandığının vurgulandığı panelde AB Başkanlığı Mali İş Birliği, Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, BM Gönüllüler Programı Ülke Koordinatörü Nil Memişoğlu ve Good4trust.
Bülent Özcan - 25.02.2020
Başkentte "AB Programları Ulusal Stratejisi Sektörler İstişare Toplantısı" düzenlendi
Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, toplantının, 2014-2020'de Türkiye'nin katılım sağladığı Birlik Programları hakkında bilgi vermek ve Türkiye'den potansiyel paydaşların 2020 yılı ile 2021-2027'de uygulanacak programlardan daha fazla faydalanabilmesini sağlamak amacıyla AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan'ın başkanlığında yapıldığı belirtildi.
Bülent Özcan - 21.02.2020
TEMA Vakfı "Türkiye acilen 'Su Kanunu'na kavuşmalı!"
Su varlıkları, katılımcı nehir havza yönetimi ve Su Çerçeve Direktifinin iyi uygulama örneklerinin anlatıldığı toplantıya, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ev sahipliği yaparken; proje ortakları ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan da toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.
Bülent Özcan - 29.01.2020
19. Geleneksel Eğitim Sempozyumu
Sempozyumda, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan ile AB Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı Angel Gutierrez Hidalgo da birer konuşma yaptı.
Bülent Özcan - 22.01.2020
Demokrasi yerelden ve belediye – sivil toplum işbirliği ile gelecek
Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür V. Bülent Özcan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkan Yardımcısı Eleftheria Pertzinidou, ve TESEV iyi yönetişim danışmanı Fikret Toksöz'ün açılış konuşmasını yaptığı tanıtımda, yazar Ulaş Bayraktar raporun bulgularını sundu.
Bülent Özcan - 06.12.2019
Gıda israfını önleyecek kritik buluşma gerçekleşti
Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan çalıştaya protokol sunuşlarıyla katıldı.
Bülent Özcan - 14.11.2019
Kardeş şehirler sürdürülebilir turizm iş birliği konusunda anlaştı
Kuşadası- Sinaia Kardeş Şehir İlişkilerinin Sürdürülebilir Turizm Alanı'nda Katılımcı Yaklaşımla Güçlendirilmesi Projesi'nin 'Şehir Eşleştirme ve Uluslararası Eğitim Programı'nın final konferansı, Kuşadası'nda yapıldı. Kuşadası Belediyesi ve Sinaia Belediyesi, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) ve Aydın Turist Rehberleri Odası (ATRO) işbirliğinde; Kuşadası'ndeki bir otelde gerçekleştirilen konferansın açılışına; AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı CHP'li Ömer Günel, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, kardeş kentler Romanya'nın Sinaia Belediye Başkanı Vland Gheorghe Oprea, Kosava'nın Prizren Belediye Başkanı Mytaher Haskuka ve Ukrayna'nın Cherkasy Belediye Başkan Yardımcısı Igor Voloshyn, Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner, Kuşadası Belediyesi Turizm Komisyonu Başkanı Fahrettin Çiçek, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Üyesi Hakan Alpay, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Üyesi Murat Yaman, ATRO Başkanı Ozan Sayın ve KODER Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Özden ile çok sayıda davetli katıldı.
Bülent Özcan - 14.11.2019
Kuşadası'nda AB merkezi açıldı
Kuşadası Belediyesi, kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum ve meslek kuruluşlarıyla iş birliği yaparak projeler geliştirilmesi, ayrıca AB fonlarının etkin biçimde kullanılması amacıyla ilçede, Uluslararası İlişkiler ve AB Merkezi'ni hizmete açtı. AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı CHP'li Ömer Günel, Romanya'nın Sinaia kentinin Belediye Başkanı Vlad Gheorghe Oprea, Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner ve Kuşadası'nın diğer kardeş şehirlerinden temsilciler ile protokol üyeleri açılışa katıldı.
Bülent Özcan - 14.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Kuşadası- Sinaia Kardeş Şehir İlişkilerinin Sürdürülebilir Turizm Alanı'nda Katılımcı Yaklaşımla Güçlendirilmesi Projesi'nin 'Şehir Eşleştirme ve Uluslararası Eğitim Programı'nın final konferansı, Kuşadası'nda yapıldı. Kuşadası Belediyesi ve Sinaia Belediyesi, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) ve Aydın Turist Rehberleri Odası (ATRO) işbirliğinde; Kuşadası'ndeki bir otelde gerçekleştirilen konferansın açılışına; AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı CHP'li Ömer Günel, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, kardeş kentler Romanya'nın Sinaia Belediye Başkanı Vland Gheorghe Oprea, Kosava'nın Prizren Belediye Başkanı Mytaher Haskuka ve Ukrayna'nın Cherkasy Belediye Başkan Yardımcısı Igor Voloshyn, Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner, Kuşadası Belediyesi Turizm Komisyonu Başkanı Fahrettin Çiçek, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Üyesi Hakan Alpay, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Üyesi Murat Yaman, ATRO Başkanı Ozan Sayın ve KODER Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Özden ile çok sayıda davetli katıldı.
Bülent Özcan - 14.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Görüntü Dökümü: -------- Yakalanan teröristin sağlık kontrolüne getirilişi İşlemlerinin ardından adliyeye götürülüşü -Diğer detaylar SÜRE: 0.50  BOYUT: 100 MB KAYSERİ, ===================== Kuşadası'nda AB merkezi açıldı AYDIN'ın Kuşadası Belediyesi tarafından ilçede, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'in de katılımıyla Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Merkezi açıldı.  Kuşadası Belediyesi kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum ve meslek kuruluşlarıyla işbirliği yaparak projeler geliştirilmesi amacıyla ayrıca AB fonlarından etkin biçimde kullanılması hedefiyle kentte, Uluslararası İlişkiler ve AB Merkezi'ni hizmete açtı. AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı CHP'li Ömer Günel, Romanya'nın Sinaia kentinin Belediye Başkanı Vlad Gheorghe Oprea, Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner ve Kuşadası'nın diğer kardeş şehirlerinden temsilciler ile protokol üyeleri açılışa katıldı.
Bülent Özcan - 24.10.2019
Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi Açıldı
Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) tarafından Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği Ankara'da kamu kurumlarına yakınlığıyla bilinen Söğütözü Koç Kuleleri'nde faaliyet gösterecek olan Ofisin açılışına Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Murat Bakan, Aytun Çıray, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, TÜRKONFED, TOBB, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası'ndan temsilciler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler, ESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile davetliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Özcan Haberleri | Bülent Özcan Kimdir - Haberler - Bülent Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Tek Pazar Programı İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 12:50:36. #1.15#

title