Bülent Ersoy, Konserinde Şarkısını Bölen Kadına Mikrofonla Vurdu

Bülent Ersoy, Konserinde Şarkısını Bölen Kadına Mikrofonla Vurdu

25.03.2019 10:13 | Son Güncelleme: 25.03.2019 10:27

Bülent Ersoy, önceki gün Şişli'de bulunan bir mekanda sevenleriyle buluştu. Ersoy, sahne aldığı mekanda kendisine yaklaşmak isteyen bir kadına mikrofonla vurarak tepki gösterdi.

dün akşam Şişli'de bulunan lüks bir mekanda sahne alan Bülent Ersoy, Tarkan'a ait yeni şarkısı Ümit Hırsızı'nı ilk kez seslendirdi.

Ersoy, şarkı söylediği esnada yanına gelerek kolunu çekiştiren kadına yaptığı hareketle herkesi şaşırttı.

KADIN HAYRANINA VURDU

Ersoy, Aldırma Gönül şarkısını seslendirdiği anlarda sahneye bir kadın hayranı atladı. Ersoy, kolunu çekerek şarkının yarıda kesilmesine neden olan kadına mikrofonuyla vurdu. Bunun yanı sıra mekanda bulunan güvenlik görevlilerinin sahne sırasında ünlü sanatçıya hayranlarının bu kadar yakınlaşmasına neden izin verdiği ise akıllara takıldı.

Bülent Ersoy, Konserinde Şarkısını Bölen Kadına Mikrofonla Vurdu
Haber Yorumları (33)
VATAN SEVDALISI: Fazla yüz verdiler buna da ondan yapıyor. Sanatçı bu değil. . Zeki Müren''di. Nurlar içinde yatsın.
ADINIZI YAZIN: Zuhal ne olmuş hayranı yanına gelmekle dokunmazlığımı var bülent hanımın zaten çok argo kaba bir kadın sesine diyeceğim. Yok ama çokşımarık ve argo bir kişiliğe saip erkekken daha kibardı o hayranları sayesinde bu günlere geldi şimarık
ÇOBAN SÜLÜ: böyle mikrofon vurucu cazgır tiplere bizim köyde şeri bela derler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title