Bükardı Haberleri

Bükardı haber, Bükardı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bükardı - 01.07.2020
Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (3)
Gaziantep Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru CHP'den, Yalova Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar Saadet Partisi'nden, Elazığ Erimli Belediye Başkanı Cihan Yılmaz Demokrat Parti'den, Elazığ Bükardı Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz, Muş Yeşilova Belediye Başkanı İlhan Çiftçi ve Muş Kırköy Belediye Başkanı Nihat Dizman İYİ Parti'den, Muş Serinova Belediye Başkanı Engin Atılgan ve Muş Kızılağaç Belediye başkanı Burhan Öğüt de Saadet Partisi'nden istifa ederek AK Parti'ye katıldı.
Bükardı - 23.10.2018
Elazığ'da Pkk/kck Operasyonu: 1 Tutuklama
Elazığ’da terör örgütü PKK/KCK’ya yardım ve yataklık yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden 1’i tutuklandı.
Bükardı - 23.10.2018
Elazığ'da Terör Operasyonu
Elazığ'ın Arıcak ilçesinde terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden 1'i tutuklandı.
Bükardı - 08.02.2018
DSİ'den Elazığ, Şırnak ve Giresun'a Yardım Eli
"Köy Okullarına Yardım Kampanyası" ile eğitim çağındaki öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yardımcı olduklarını vurgulayan Acu, şunları söyledi: "Bu yıl toplanan malzemeler Elazığ Arıcak ile Bükardı Köyü İlkokulları, Şırnak Güçlükonak Düğünyurdu İlkokulu, Giresun Dereli Kızıltaş İlkokulu öğrencilerine gönderilecek.
Bükardı - 02.07.2017
Grafikli - Terör Örgütü PKK Siyasetçileri Hedef Alıyor
Terör örgütü PKK üyeleri, 17 Nisan 2014'te Diyarbakır'ın Dicle ilçesine bağlı Kurşunlu köyü yakınlarında, aralarında Elazığ'ın Arıcak ilçesine bağlı eski Bükardı Belde Belediye Başkanı Abit Doğruer'in de bulunduğu 4 kişiyi kaçırdı.
Bükardı - 21.09.2014
Arıcak'ta Okula Molotofkokteylli Saldırı
Saldırıda, okulun iki penceresinde hasar oluştu.
Bükardı - 18.07.2014
Elazığ Valiliği'nden "Gösteri" Açıklaması
Elazığ Valiliği, Arıcak ilçesine bağlı Bükardi beldesinde bir çocuğu başıboş köpeklerin ısırmasının ardından gerçekleştirilen gösteriye ilişkin açıklama yaptı Valilik: "Yüzleri maskeli 5 6 kişilik bir grup tarafından ses bombası ve havai fişek atılmıştır.
Bükardı - 18.07.2014
Bükardi'de Yüzleri Maskeli Grup Rastgele Ses Bombası ve Havai Fişek Attı
Elazığ'ın Arıcak ilçesi Bükardi beldesinde bir çocuğun köpek tarafından ısırılmasını bahane eden grup, Bükardi Jandarma Karakolu yakınlarında toplanarak rastgele ses bombası ve havai fişek attı.
Bükardı - 17.04.2014
Eski Belediye Başkanı ve Beraberindeki 3 Kişi Kaçırıldı
Edinilen bilgiye göre, olay, Diyarbakır'ın Dicle ilçesi ile Elazığ'ın Arıcak ilçe sınırında meydana geldi. Arıcak ilçesine bağlı Bükardı beldesinden özel otomobili ile seyir halindeki eski Bükardı Belde Belediye Başkanı Abit Doğruer ve yanındaki 3 kişinin yolu, silahlı bir grup tarafından kesildi.
Bükardı - 11.04.2013
Jcı Elazığ'dan Keko'ya Sürpriz Ziyaret
JCI Elazığ Başkanı Gökhan Topal daha sonra yanında getirdiği Galatasaray formasını Keko'ya giydirerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Dernek üyeleri ayrıca Elazığ'ın Arıcak ilçesine Bağlı Bükardı beldesinde bulunan Yaylabaşı İlk ve Orta Okulu'nu da Arıcak Kaymakamı Zekariya Göker ile birlikte ziyaret ederek, beraberindeki yardımları okul idaresine teslim etti.
Bükardı - 14.10.2012
Dicle İlçesine 80 Kilometrelik Yol Yapıldı
Diyarbakır'ın Dicle ilçe merkezi ve köylerinde 2012 yılı içerisinde 5 ayda 80 kilometrelik yol yapıldı.
Bükardı - 23.08.2012
Elazığ'da 2 Günlük Gelin İntihar Etti
Elazığ'ın Arıcak İlçesi'ne bağlı Bükardı Beldesi'nde 2 gün önce evlenen 20 yaşındaki N.Ç., tavana astığı ipe kendini asarak intihar etti.
Bükardı - 14.04.2012
İş-Kur'un Toplum Yararına Çalışma Programı
İş-Kur Elazığ Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Bükardı, Erimli, Üçocak, Gezin, Maden, Palu, Arıcak, Karakoçan, Kovancılar, Ağın, Hankendi, Baskil, Akçakiraz, Yazıkonak, Beyhan ve İçme belediye başkanlıkları ile Maden, Sivrice ve Ağın köylere hizmet götürme birlikleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Elazığ İl Özel İdaresi, Elazığ Orman İşletme Müdürlüğü ve Orman Fidanlık Müdürlüğü işbirliğinde 700 kişiye 6 ay süre çalışma imkanı sağlayan Toplum Yararına Çalışma Programı düzenleneceği kaydedildi.
Bükardı - 14.04.2012
İş Kur 700 Kişiyi İşe Alacak
Yazılı bir açıklama yapan Çalışma ve İş Kurumu Elazığ İl Müdürü Tahir Cevher, "İl Müdürlüğümüz ile Bükardı Belediye Başkanlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Erimli Belediye Başkanlığı, Üçocak Belediye Başkanlığı, Gezin Belediye Başkanlığı, Maden Köylere Hizmet Götürme Birliği, Sivrice Köylere Hizmet Götürme Birliği, Maden Belediye Başkanlığı, Palu Belediye Başkanlığı, Arıcak Belediye Başkanlığı, Karakoçan Belediye Başkanlığı, Elazığ İl Özel İdaresi, Elazığ Orman İşletme Müdürlüğü, Kovancılar Belediye Başkanlığı, Ağın Belediye Başkanlığı, Hankendi Belediye Başkanlığı, Baskil Belediye Başkanlığı, Akçakiraz Belediye Başkanlığı, Yazıkonak Belediye Başkanlığı, Beyhan Belediye Başkanlığı, İçme Belediye Başkanlığı, Orman Fidanlık Müdürlüğü ve Ağın Köylere Hizmet Götürme Birliği işbirliğinde, 700 kişiye 6 (Altı) ay süre çalışma imkanı sağlayan Toplumm Yararına Çalışma Programı düzenlenecektir.
Bükardı - 22.02.2012
Yurtta Kış -Bükardi-Dicle Bağlantı Yolu Ulaşıma Açıldı
Elazığ'ın Arıcak ilçesine bağlı Bükardi beldesi ile Diyarbakır'ın Dicle ilçesini birbirine bağlayan yol, ulaşıma açıldı.
Bükardı - 18.12.2011
Görese Dağı'nda Şiddetli Çatışma
Elazığ'ın Arıcak İlçesi'ne bağlı Yoğunbilek ve Çevrecik Köyleri yakınlarından başlayan ve Diyarbakır'ın Dicle İlçesi'ne bağlı Kurşunlu ve Bükardı Köyler'i arasında uzanan Görese Dağı'nın farklı noktalarında bulunan çok sayıdaki örgütün sığınakları, güvenlik güçleri tarafından tek tek tespit edildi.
Bükardı - 18.12.2011
Görese Dağı'nda Büyük Operasyon
Elazığ'ın Arıcak İlçesi'ne bağlı Yoğunbilek ve Çevrecik Köyleri yakınlarından başlayan ve Diyarbakır'ın Dicle İlçesi'ne bağlı Kurşunlu ve Bükardı köyleri arasında uzanan Görese Dağı'nın farklı noktalarında bulunan çok sayıdaki örgütün sığınakları, güvenlik güçleri tarafından tek tek tespit edildi.
Bükardı - 29.11.2011
Lise Öğrencisi Canına Kıydı
Elazığ'ın Arıcak İlçesi Bükardı Beldesi'nde, Arıcak Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki Veysel Kaya, babasıyla girdiği tartışma sonrası intihar etti.
Bükardı - 24.11.2011
Elazığ Kosgeb Müdürü Erdoğan, Arıcak İlçesi ile Bükardi Beldesini Ziyaret Etti
Elazığ KOSGEBS Müdürü Ömer Erdoğan, Arıcak ilçesi ile Bükardi Beldesini ziyaret etti.
Bükardı - 20.05.2011
Ak Parti Millet Velili Adayı Metin Bulut Partimize Büyük Teveccüh Var
Adaylardan Zülfü DEMİRBAĞ seçim çalışmaları kapsamında Baskil İlçesine bağlı köyleri ziyaret ederken, Şuay ALPAY istasyon Caddesindeki esnafları ziyaretlerine katıldı.Faruk SEPTİOĞLU Arıcak ilçesine bağlı Üçocak Beldesi ve Bükardı Beldesi ile köylere İl Başkanı Mahir SÖNMEZ ile birlikte bir dizi ziyarette bulundular.
Bükardı - 09.05.2011
Edirne'den Kısa Kısa
Cankaloğlu, Elazığ'ın Arıcak İlçesine bağlı Bükardı Beldesi Jandarma Karakolu'na, teröristlerce açılan taciz ateşinde şehit olan jandarma Er Cem Havale'nin ailesini ziyaret etti.
Bükardı - 04.05.2011
Tunceli'de Çatışma: 1 PKK'lı Öldürüldü
Tunceli'de güvenlik güçleriyle PKK'lılar arasında çıkan çatışmada 1 PKK'lı ölü olarak ele geçirildi. Elazığ'ın Arıcak İlçesi'nde de PKK'lılar jandarma karakoluna taciz ateşi açtı. Tunceli'nin Pülümür ile Nazimiye ilçeleri arasındaki kırsal alanda bir grup PKK'lının tespit edilmesi üzerine bölgeye, Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığı'ndan Sikorsky helikopterlerle özel eğitimli jandarma komandolar indirildi. Saat 17. 00 sıralarında indirilen komandolar, PKK'lılarla saat 19. 00 sıralarında sıcak temas sağladı. Çıkan çatışmada 1 PKK'lı ölü ele geçirildi. Bölgede güvenlik güçleriyle PKK'lılar arasında çatışmanın yer yer sürdüğü belirtildi. ELAZIĞ'DA KARAKOLA TACİZ ATEŞİ Elazığ'ın Arıcak ilçesi Bükardı Beldesi'nde jandarma karakoluna akşam saatlerinde bir grup PKK'lı terörist uzun namlulu silahlarla ateş açtı.
title