Botan Çayı Haberleri

Botan Çayı haber, Botan Çayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Botan Çayı - 24.9.2020
Son Dakika: Bakan Karaismailoğlu AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret etti Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'nin her köşesinde çok değerli yatırımların hayata geçirildiğini belirten Karaismailoğlu, "Bunların hepsi Sayın Cumhurbaşkanımızın bize talimatları doğrultusunda, yine 2023 kalkınma vizyonumuz doğrultusunda memleketimizin mübalağa etmeden her noktasında çok verimli çalışmalarımız var. Bir gün Çanakkale Köprüsü'nü yapıyoruz, bir gün Siirt'te Botan Çayı'ndaki köprüyü açıyoruz, bir gün Kuzey Marmara Otoyolu'nda açılışlar yapıyoruz, bir gün Ankara-Niğde Otoyolu'nda açılışlar yapıyoruz.
Botan Çayı - 11.9.2020
Son dakika haberi! Bakan Karaismailoğlu'dan Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'na ilişkin açıklama Açıklaması
Vatandaşların yaşam kalitesini güçlendirmek için gayret ettiklerini aktaran Karaismailoğlu, "Dünyanın gıpta ile baktığı mühendislik projeleri bir taraftan devam ediyor. Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıran ihtiyaçlar da bir taraftan gideriliyor. Bir tarafta Çanakkale Köprüsü bir tarafta Beğendik Köprüsü, Botan Çayı.
Botan Çayı - 4.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Keşfettiğimiz rezerv, ülkemizi enerji alanında birinci lige terfi ettirecek
'KORONAVİRÜS ENGELLEMİYOR, DEVAM EDECEĞİZ' Cumhurbaşkanı Erdoğan, son 18 yılda inşa ettikleri 361 kilometre uzunluğundaki 3 bin 261 köprüyle ulaşımın daha sağlıklı ve ekonomik olmasını temin ettiklerini, aynı şekilde bu dönemde uzunluğu 483 kilometreyi bulan 315 tüneli hizmete alarak zor coğrafyalarda ulaşımın hızlı ve güvenli şekilde işlemesini sağladıklarını anlattı. Sadece Koronavirüs salgını döneminde açtıkları ve inşasını sürdürdükleri projelerin dahi Türkiye'ye ulaşım alanında kazandırdıkları hizmetleri göstermeye yeterli olduğunu bildiren Erdoğan, "Son 6 ayda Kuzey Marmarı Otoyolu'nun Kınalı-Çatalca arasını 9 Martta, Trabzon şehir geçişi Kanuni Bulvarı yolunun önemli kesimini 22 Nisanda, Çanakkale Köprüsü kulelerini 16 Mayısta, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinin bağlantı yollarını 20 Mayısta, Botan çayı beğendik köpürsünü 11 Temmuzda, Amasya çevre yolunu 25 Temmuzda hizmete açtık.
Botan Çayı - 4.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Son 6 ayda Kuzey Marmarı Otoyolu'nun Kınalı-Çatalca arasını 9 Martta, Trabzon şehir geçişi Kanuni Bulvarı yolunun önemli kesimini 22 Nisanda, Çanakkale Köprüsü kulelerini 16 Mayısta, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinin bağlantı yollarını 20 Mayısta, Botan çayı beğendik köpürsünü 11 Temmuzda, Amasya çevre yolunu 25 Temmuzda hizmete açtık.
Botan Çayı - 12.8.2020
Son dakika haber... Botan Çayı'nda kano keyfi yaşanıyor
Gelen son dakika haberlerine göre Siirt'te, Türkiye'nin vizyon projesi olan Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) kapsamında yapılan Ilısu Veysel Eroğlu Barajı göl havzasında kalan Botan Çayı'nda kano etkinliği gerçekleştiriliyor.
Botan Çayı - 8.8.2020
Siirt'te serinlemek için girdiği suda kalbi duran genç hastanede hayata döndürüldü
Alınan bilgiye göre, serinlemek için Botan Çayı'na giren Yusuf Eroğlu (19) bir müddet sonra gözden kaybolunca jandarmaya haber verildi.
Botan Çayı - 21.7.2020
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi 2 Yıllık Değerlendirme Toplantısı: (6)
Geçtiğimiz haftalarda 450 metre uzunluğu ve 165 metre yüksekliğiyle Türkiye'nin en yükseği olan Botan Çayı üzerindeki Beğendik Köprüsü'nü hizmete açtık.
Botan Çayı - 21.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Salgın döneminde, sosyal koruma kalkanı çatısı altında, vatandaşlarımıza...
"398 kilometre uzunluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu'nun kalan kısımlarını da yıl sonuna kadar tamamlıyoruz" İstanbul trafiği için çok büyük öneme sahip Gebze-Halkalı raylı sistem hattını hizmete aldıklarını hatırlatan Erdoğan, "Marmaray'ı da içinde bulunduran bu hat üzerinde, hem metro ve yüksek hızlı tren, hem de yük treni hatları birbirine entegre çalışıyor. Yük trenleri artık Pekin'den Londra'ya kadar kesintisiz gitmeye başladı. Gayrettepe Havalimanı Metro Projesi'nde tünellerin delme işlemini bitirdik. Uzunluğu 37,5 kilometreyi bulacak bu hatta, 9 istasyon arasında önce tam otomatik, ardından sürücüsüz trenler, saatte 120 kilometrelik hızla hizmet sunacak. Halkalı-İstanbul Havalimanı raylı sistem bağlantısı kesimindeki çalışmalar da hızla sürüyor. Kuzey Marmara Otoyolunu, bölüm bölüm hizmete açıyoruz. Bağlantı yollarıyla birlikte toplam 398 kilometre uzunluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu'nun kalan kısımlarını da yıl sonuna kadar tamamlıyoruz. Son 2 yılda hizmete sunduğumuz İstanbul-İzmir otoyolu ile iki şehrimiz arasındaki mesafeyi 3 buçuk saate indirdik. Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu'nu tamamlayarak milletimizin istifadesine sunduk. Marmara'yı çepeçevre saracak otoyolun önemli bir geçiş noktası olan 1915 Çanakkale Köprüsünün temelini attık, yapımını süratle sürdürüyoruz. Önemli bir ulaşım güzergahı üzerinde yer alan Gümüşhane çevre yolları ile 16,8 kilometre uzunluğunda 9 adet tüneli hizmete açtık. Geçtiğimiz haftalarda 450 metre uzunluğu ve 160 metre yüksekliğiyle Türkiye'nin en yükseği olan Botan Çayı üzerindeki Beğendik Köprüsü'nü hizmete açtık.
Botan Çayı - 14.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Yaptıkları açılışlar, düzenledikleri programlar ve icra ettikleri faaliyetlerin bunun en somut ifadesi olduğuna işaret eden Erdoğan, "Daha birkaç gün önce ülkemizin en yüksek köprüsü olan Botan Çayı üzerine inşa edilen Beğendik Köprüsü'nü ve güzergahındaki yolları hizmete açtık.
Botan Çayı - 12.7.2020
11 Temmuz 2020 Haberleri
11 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Botan Çayı - 11.7.2020
Türkiye'nin en yüksek köprüsü açıldı
Batman hattını birbirine bağlayan, 450 metre uzunluğu ve 165 metre yüksekliğe sahip Botan Çayı Beğendik Köprüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı törenle hizmete açıldı.
Botan Çayı - 11.7.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Beğendik Köprüsü'nün açılışında konuştu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin en yüksek köprüsü olan Botan Çayı Beğendik Köprüsü ve Bitlis Küçüksu-Hizan-Pervari Siirt yolunun, Van'dan Pervari'ye seyahat süresini 5 saaten 2 saate indireceğini söyledi.
Botan Çayı - 11.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- Polis ekipleri detay Deniz polisi detay Falezler detay Polislerin şahsı araması detay Balıkçılar detay Faleze uzak binalar detay Genel detaylar HABER-KAMERA: Adem AKALAN /ANTALYA, ========================= Türkiye'nin en yüksek köprüsü açıldı VAN- Tatvan- Bitlis ile Siirt- Mardin- Batman hattını birbirine bağlayan, 450 metre uzunluğu ve 165 metre yüksekliğe sahip Botan Çayı Beğendik Köprüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı törenle hizmete açıldı.
Botan Çayı - 11.7.2020
Türkiye'nin en yüksek köprüsü açıldı
Mardin- Batman hattını birbirine bağlayan, 450 metre uzunluğu ve 165 metre yüksekliğe sahip Botan Çayı Beğendik Köprüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı törenle hizmete açıldı.
Botan Çayı - 11.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün açılışına canlı bağlantıyla katıldı...
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kuklalarla değil, kuklacılarla muhatap olduğumuz bir döneme girdik.
Botan Çayı - 11.7.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Bitlis'te Açıklaması
Gelecek yılın sonuna kadar projeyi tamamlamayı hedeflediklerini kaydeden Karaismailoğlu şöyle konuştu: "Zor bir coğrafyada çalışıyoruz. İhalesi yapıldı, proje hazırlıkları, kamulaştırma işlemleri hepsi çözümlendi. Şu an önümüzde bir engel yok. İnşallah en kısa zamanda bu çevre yolunu Tatvanlıların hizmetine sunup, yaşam standartlarını yükselteceğiz. Bitlis genelinde çok önemli projelerimiz var. İlimize, hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2003'ten bu yana 7 milyar liranın üzerinde ulaştırma ve altyapı projesi yaptık. Şu anda ilimizde 4,5 milyar değerinde devam eden projelerimiz var. Bunların 2,5 milyar liralık yatırımını tamamladık, diğerlerini de tamamlıyoruz." "Yılların sorunları bir bir bitiyor" Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Botan Çayı üzerindeki Beğendik Köprüsü'nü açacaklarını anımsatan Karaismailoğlu şöyle devam etti: "Beğendik Köprüsü alanında Türkiye'nin en önemli ve en büyük köprülerinden biri.
Botan Çayı - 11.7.2020
GÜNDEM / 11 Temmuz 2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü Açılış Töreni'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Botan Çayı - 10.7.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Bitlis?te
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Van-Tatvan-Bitlis ile Siirt-Mardin-Batman hattını birbirine bağlayan ve yapımı tamamlanan Botan Çayı üzerindeki Beğendik Köprüsü yarınki açılışına katılmak üzere Bitlis'e geldi.
Botan Çayı - 10.7.2020
Son dakika haber... Güneydoğu'yu Doğu'ya bağlayacak Beğendik Köprüsü yarın ulaşıma açılıyor
Botan Çayı üzerinde, bölgedeki terör saldırılarına rağmen inşası tamamlanan, 450 metre uzunluğuna sahip köprü, 165 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek köprüsü olma özelliği taşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Botan Çayı Haberleri | Botan Çayı Haber - Haberler - Botan Çayı haberleri, son dakika botan çayı haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: Bakan Karaismailoğlu AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret etti Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 06:33:11. #1.15#
title