Bomba iddia: 2 sene önce evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bomba iddia: 2 sene önce evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

2019 yılında muhteşem bir düğünle evlenen fenomen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Uzun süredir devam eden ilişkilerini 2019 yılında nikah masasına taşıyan ve görkemli bir düğünle dünyaevine gören Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

CUMA GÜNÜ BOŞANIYORLAR

Instagram'da 2. Sayfa'nın haberine göre, daha önce adı ihanet dedikodusuna karışan Çıra ile Selin Ciğerci'nin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Çiftin cuma günü Beykoz Adliyesi'ne giderek boşanacağı da konuşulanlar arasında. Ayrılık haberiyle gündeme bomba gibi düşen çift henüz bir açıklama yapmadı.

Bomba iddia: 2 sene önce evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor

GÖKHAN ÇIRA'NIN ADI YASAK AŞK İDDİASINA KARIŞMIŞTI

Geçtiğimiz sene Gökhan Çıra'nın evliyken eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hatta ilişkiyi öğrenen Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atarak şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü. Ancak Melisa Emirbayer ile video çeken Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlamıştı.

Bomba iddia: 2 sene önce evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
HAKAN ARSLANOĞLU:İkisi de delikanlı çocuklardan. anlaşarak delikanlıca racona uygun boşanırlar. Cevap Yaz 45 15 Yayından Kaldır
HAKAN ARSLANOĞLU:Gökhan Çıra' nın göz önüne hep Selin' in delikanlılık günleri gelmiştir. seninle aynı yatak odasında uyunmuyor olmuyor diye düşündüyse o evlilik yürümez. Cevap Yaz 41 4 Yayından Kaldır
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Artık gerçek bir Kadın istiyor.Herif Cevap Yaz 8 7 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title