Bıçakladığı Eşinin Ardından Gözyaşı Döktü
Haberler » Güncel » Bıçakladığı Eşinin Ardından Gözyaşı Döktü - Haber

Bıçakladığı Eşinin Ardından Gözyaşı Döktü

Kütahya'da Vildan Kandemir, gece evde tartıştığı eşi Mustafa Kandemir'i göğsünden ve kollarından bıçakladı. Eşi için yardım çağıran Kandemir, eşinin arkasından ağladı.

Bıçakladığı Eşinin Ardından Gözyaşı Döktü

'da 27 yaşındaki Vildan Kandemir, gece evde tartıştığı eşi 28 yaşındaki 'i göğsünden ve kollarından bıçakladı. Vildan Kandemir, daha sonra çağırdığı 112 ambulansıyla hastaneye kaldırılan eşinin ardından gözyaşı döktü.

KANLAR İÇİNDEKİ EŞİ İÇİN 112'Yİ ARADI

Olay saat 03.00 sıralarında Ali Paşa Mahallesi Müderris Caddesi'nde meydana geldi. Mustafa Kandemir ile eşi Vildan Kandemir gittikleri piknikte, eğlendikten sonra gece geç saatlerde eve döndü. İddialara göre Mustafa Kandemir alkolün etkisiyle eşiyle tartıştı. Vildan Kandemir, tartışmanın ardından kendisini dövdüğünü öne sürdüğü Mustafa Kandemir'i mutfaktan aldığı bıçakla göğsünden ve kollarından yaraladı. Eşinin kanlar içinde kaldığı gören Vildan Kandemir 112 Acil servisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine 112 Acil servis ekiplerinin yanı sıra polis ekipleri de sevk edildi.

EŞİNİN ARDINDAN GÖZYAŞI DÖKTÜ

Ağır yaralanan Mustafa Kandemir ambulansla Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Vildan Kandemir, hastaneye götürülen eşinin ardından gözyaşı döktü.

GÖZALTINA ALINDI

Evinin önünde bir süre yerde oturarak ağlayan Vildan Kandemir, polisler tarafından gözaltına alındı. Kandemir polislere, çeşitli suçlardan kaydı bulunan ve bir süre önce cezaevinden çıktığı belirtilen Mustafa Kandemir ile pikniğe gittiklerini, eşinin burada alkol aldığını, eve döndüklerinde ise alkolün etkisiyle kendisini dövdüğünü öne sürdü. Eşini, kendisine şiddet uyguladığı için bıçakladığını söyleyen Vildan Kandemir, Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler