Beyaz Melek Haberleri

Beyaz Melek haber, Beyaz Melek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Melek - 14.12.2020
10 Yıl önce bugün neler oldu?
Beyaz Melek, Nefes, Ay Lav Yu, Eşref Paşalılar ve Neşeli hayat filmlerinin gösterime sunulacağı festivalin ilk gününde salonda boş koltuk kalmadı.
Beyaz Melek - 27.10.2020
"Türk tiyatrosunun emektar oyuncusu: Tomris Oğuzalp"
"Beyaz Melek" ve "Teyzem" adlı filmlerle "Çalıkuşu", "Üvey Anne" ve "Küçük Besleme" gibi unutulmaz dizilerin de aralarında bulunduğu çok sayıda yapımda rol alan Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Tomris Oğuzalp'ın vefatının ardından 7 yıl geçti.
Beyaz Melek - 14.10.2020
Meddahlık geleneğinin son temsilcilerinden: Erol Günaydın
Günaydın'ın yer aldığı diğer yapımlardan bazıları ise şöyle: "Güneşi Gördüm", "Orada", "Nekrüt", "Destere", "O Kadın", "Beyaz Melek", "Geçmiş Zaman Olur ki", "İlk Aşk", "Kınalı Kuzular: Bedeli Çanakkale'de Ödendi", "Menekşe Koyu", "Herşeyi Bitirdik", "Süper Baba", "Biz Doğarken Gülmüşüz", "Hoşgeldin Ramazan", "Çantada Keklik", "Acı Lokma", "Gelmeyin Üstüme", "Kıratlı Süleyman", "Savunma", "İki Milyarlık Bilet", "Bu Muhtar Başka Muhtar", "Şaşkın Gelin", "Tepedeki Ev", "Düğün", "İntikam Yemini", "Eşrefpaşalı", "İki Gemi Yan Yana", "Yaman Gazeteci", "Yeşil Kurbağalar".
Beyaz Melek - 25.11.2019
"Mucize 2: Aşk" 6 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak
Filmi, engelli bir bireyin gerçek hikayesinden yola çıkarak kaleme aldığını belirten Kırmızıgül, "Bence filmlerde ağlatmak en kolayı. Önemli olan izleyiciyi düşündürmek. Bugüne kadarki bütün filmlerimde, Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York'ta Beş Minare, Mucize, Vezir Parmağı ve en son da bu Mucize 2: Aşk'ta önemli olan izleyiciye bir şeyler düşündürmek ve o mesajı alt metinde insanlara aktarmak.
Beyaz Melek - 19.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
"BENİ EN ÇOK ETKİLEYEN MÜTEVAZILIĞI, İNSANLARA OLAN KATKISI, SAYGISI, SEVGİSİ" Cenaze törenine katılan oyuncu Mahsun Kırmızıgül, Yıldız Kenter ile aralarında yaşanan bir diyaloğu anlattı. Kırmızıgül, "Oyunculuğunun ve yönetmenliğinin yanı sıra beni en çok etkileyen mütevazılığı, insanlara olan katkısı, saygısı, sevgisi. Ben ona ilk gittiğimde evinde elimi, ayağımı nereye koyacağımı şaşırmıştım. Nasıl teklif edecektim Beyaz Melek'i.
Beyaz Melek - 19.11.2019
TÜRK TİYATROSUNUN USTA İSMİ YILDIZ KENTER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
"BENİ EN ÇOK ETKİLEYEN MÜTEVAZILIĞI, İNSANLARA OLAN KATKISI, SAYGISI, SEVGİSİ" Cenaze törenine katılan oyuncu Mahsun Kırmızıgül, Yıldız Kenter ile aralarında yaşanan bir diyaloğu anlattı. Kırmızıgül, "Oyunculuğunun ve yönetmenliğinin yanı sıra beni en çok etkileyen mütevazılığı, insanlara olan katkısı, saygısı, sevgisi. Ben ona ilk gittiğimde evinde elimi, ayağımı nereye koyacağımı şaşırmıştım. Nasıl teklif edecektim Beyaz Melek'i.
Beyaz Melek - 19.11.2019
Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter son yolculuğuna uğurlandı
"BENİ EN ÇOK ETKİLEYEN MÜTEVAZILIĞI, İNSANLARA OLAN KATKISI, SAYGISI, SEVGİSİ" Cenaze törenine katılan oyuncu Mahsun Kırmızıgül, Yıldız Kenter ile aralarında yaşanan bir diyaloğu anlattı. Kırmızıgül, "Oyunculuğunun ve yönetmenliğinin yanı sıra beni en çok etkileyen mütevazılığı, insanlara olan katkısı, saygısı, sevgisi. Ben ona ilk gittiğimde evinde elimi, ayağımı nereye koyacağımı şaşırmıştım. Nasıl teklif edecektim Beyaz Melek'i.
Beyaz Melek - 17.11.2019
Yıldız Kenter hayatını kaybetti
ÜNLÜ Tiyatrocu Yıldız Kenter, tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında hayatını kaybetti.
Beyaz Melek - 17.11.2019
(Ek Bilgi ve Görüntülerle) YILDIZ KENTER HAYATINI KAYBETTİ
İSTANBUL DHAÜnlü Tiyatrocu Yıldız Kenter, tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında hayatını kaybetti.
Beyaz Melek - 14.10.2019
Türk tiyatrosunun son meddahı: Erol Günaydın
Orada, Lodos, Kanal-İ-zasyon, Güneşi Gördüm, En Mutlu Olduğum Yer, 7 Kocalı Hürmüz, Nekrüt, Destere, Beyaz Melek, Pardon, Duyar Mısın Feryadımı, Pehlivan, Bir Yudum Mutluluk, Sinekli Bakkal, Kibar Haydut, Güzel Bir Gün İçin, Battı Balık, Kardeş Uğruna, Yeşil Kurbağalar.
Beyaz Melek - 17.09.2018
Düzce'de Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor
Tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte 14 yerli filmin gösterileceği kaydedilen açıklamada, Babam ve Oğlum, Beyaz Melek, Dondurmam Gaymak, Eşkıya, Gönderilmemiş Mektuplar, Gönül Yarası, Hababam Sınıfı, Hababam Sınıfı Güle Güle, Hafız Yunus Efendi, Kabadayı, Selamsız Bandosu, Selvi Boylum Al Yazmalım, Uzun Hikaye ve Züğürt Ağa filmlerinin sinemaseverlerle buluşacağı vurgulandı.
Beyaz Melek - 23.08.2018
İbb Şehir Tiyatroları'ndan Toron Karacaoğlu Açıklaması
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, emekli sanatçılarından; usta yönetmen, sinema, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Toron Karacaoğlu'nun hayatını kaybetmesi üzerine bir başsağlığı mesajı yayınladı.
Beyaz Melek - 23.08.2018
Dha İstanbul Bülteni 3
FİLMLERİ Malkoçoğlu, Habis Ruhlar, Afife Jale, Yeter Anne, Bir Dilim Aşk, Beyaz Melek, AROG Görüntü Dökümü: ------------------ -Toron Karacaoğlu'nun arşiv görüntüsü 23.
Beyaz Melek - 23.08.2018
İbb Şehir Tiyatroları'ndan Toron Karacaoğlu Açıklaması
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, emekli sanatçılarından; usta yönetmen, sinema, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Toron Karacaoğlu'nun hayatını kaybetmesi üzerine bir başsağlığı mesajı yayınladı.
Beyaz Melek - 10.07.2018
Leyleğin Kırılan Kanadına Platin Takıldı
Kurum çalışanları tarafından "Beyaz Melek" adı verilen leyleğin tedavisinin ardından doğaya bırakılacağı belirtildi.
Beyaz Melek - 09.06.2018
Beyaz Melekler" Görülmek İstiyor
Dünya Albinzm Farkındalık Günü dolayısıyla gerçekleştirilecek etkinliklerle "beyaz melekler" olarak da nitelendirilen albinizmli bireyler ve yaşadıkları sorunlara dikkat çekilecek.
Beyaz Melek - 16.05.2018
Kanser Hastalarının Şifa Meleği
3 yıl önce kanser hastalığına yakalanan Nursel Şenol (60), "Ayşe Hemşire bize her zaman sıcak, sevecen davranıyor, güler yüzlü. Her ihtiyacımızla ilgileniyor. Biz de çok mutlu oluyoruz. Bize de moral oluyor. Beyaz melek onlar" diye konuştu.
Beyaz Melek - 16.05.2018
Görüntülü) Kanser Hastalarının Şifa Meleği
Beyaz melek onlar" diye konuştu.
Beyaz Melek - 16.05.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Onkoloji Kliniği ve Radyoterapi Ünitesi'nde görev yapan 21 yıllık hemşire Ayşe Büberci (39) güler yüzü ve hastalarına olan yaklaşımı ile takdir topluyor. 15 yıldır kemoterapi kliniğinde görev yapan Büberci'yi tedavi gören kanser hastaları 'Şifa meleği' olarak adlandırıyor. Kemoterapi tedavisi gören hastaları ile yakından ilgilenen Büberci, mesleğini severek yaptığı söyledi. Şefkatli ve sabırlı olmanın çok önemli olduğunu belirten Büberci, "Bütün hastaları kendi yakınımız gibi görmeye çalışıyoruz. Elimizden gelen özeni göstermeye çalışıyoruz. Burada manevi doyum çok yüksek düzeyde. Kemoterapi gören hastalarımızla adeta bir aile bağı kuruyorsunuz. Onlar sizi arıyor siz onları merak ediyorsunuz. Tedavisi bitse bile bir çok hastamız buraya gelmeye devam ediyor. Tedavileri uzun bir zaman alıyor, bunun için de sabır ve emek gerekiyor. Bu çabanın karşılığını hastalarımızın bize karşı olan sevgisiyle görmek çok güzel bir duygu. Gösterdiğimiz güler yüz ve özenin karşılığını alarak manevi anlamda büyük bir doyum yaşamış olduk. Bütün hemşireler mutlaka birilerinin hayatına dokunuyor ya da bir çok hayat bizim hayatımıza dokunuyor. O anlamda sabrı ve özeni elden bırakmamak gerekiyor" diye konuştu. 3 yıldır kanser tedavisi gören Nursel Şenol (60), "Ayşe hemşire bize her zaman sıcak, sevecen davranıyor güler yüzlü. Her ihtiyacımızla ilgileniyor. Bizde çok mutlu oluyoruz. Bize de moral oluyor. Beyaz melek onlar" diye konuştu.
Beyaz Melek - 16.02.2018
Ameliyata Ağlayarak Girdim, Gülerek Çıktım"
"Artık ameliyattan korkmuyorum" Fatma Kahraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kas hastalığı nedeniyle çok sıkıntılar çektiğini, beyaz melek olarak nitelendirdiği doktorlar sayesinde tekrar yaşama tutunduğunu anlattı.
Beyaz Melek - 25.01.2018
Tekvando: İsmet Iraz Büyükler Türkiye Şampiyonası
İsmet Iraz Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nın ikinci gün mücadeleleri tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beyaz Melek Haberleri | Beyaz Melek Haber - Haberler - Beyaz Melek haberleri, son dakika beyaz melek haber ve gelişmeleri burada. 10 Yıl önce bugün neler oldu?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:29:11. #1.15#
title