Berfin Özek Haberleri

Berfin Özek haber, Berfin Özek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Berfin Özek - 19.4.2020
Sosyal medyadaki 'tahliye' iddialarına yalanlama
İnfaz düzenlemesini içeren yasanın yürürlüğü girmesinin ardından bu düzenlemeden yaralanan hükümlülerin tahliyesi geçen hafta tamamlandı. Ancak sosyal medya ve bazı gazete ile internet sitelerinde, işledikleri suçlar düzenleme kapsamında olmamasına rağmen birçok hükümlünün de tahliye edildiği yönünde paylaşımlar yapıldı. Adalet Bakanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre, Ordu'da Ceren Özdemir'i öldüren Özgür Arduç, Ankara'da Ceren Damar Şenel'i öldüren Hasan İsmail Hikmet, Kırıkkale'de Emine Bulut'u öldüren Fedai Varan, Rize'de Gamze Pala'yı öldüren Savaş Dalankıçar'ın suçlarının bu düzenleme kapsamında olmadığı, hüküm giymeleri halinde düzenlemeden yararlanamayacakları belirtildi. Ayrıca yüzüne kezzap attığı Berfin Özek'in yaralanmasının faili olan Ozan Çeltik'in de düzenlemeden yararlandığı iddiasının asılsız olduğu kaydedildi.
Berfin Özek - 19.4.2020
İnfaz düzenlemesi sonrası sosyal medyada tahliye yalanları
Tepki çeken kadın cinayetlerinin failleri yasadan yararlanamayacak Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç, Ceren Damar Şenel'in katili Hasan İsmail Hikmet, Emine Bulut'un katili Fedai Bulut ve Gamze Pala'nın katili Savaş Dalançıkar'ın yasa kapsamında tahliye olacağı iddiası bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılıyor. Sanık Arduç, "canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. Söz konusu suç kapsam dışı olduğundan sanık Arduç yasadan yararlandırılmayacak. Sanık Hikmet, "kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbetle cezalandırıldı. Bu suç istisna tutulduğu için sanığın cezası kesinleşince de infaz düzenlemesinden yararlanamayacak. "Kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezası alan sanık Varan da düzenlemeden yararlandırılmayacak. Rize'nin Fındıklı ilçesinde, Gamze Pala'yı tabancayla vurduktan sonra, bıçakla boğazını keserek öldüren sanık Savaş Dalançıkar "tasarlayarak öldürme" suçundan tutuklu. Cezası onanıp hükümlü olunca da öldürme suçu kapsam dışında kalacak. Berfin Özek'in yüzüne asit atan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik, "neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama" suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
Berfin Özek - 12.4.2020
11 Nisan 2020 Haberleri
11 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Berfin Özek - 11.4.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Berfin Özek'in yüzüne kezzap atana rıza göstermesi, tam da bu vahşetin sonucu" Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, kadın cinayeti sanıklarına ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildiğini, söz konusu cezaların koşullu salıverilme süresinin 30 yıl olarak düzenlendiğini anımsattı.
Berfin Özek - 9.4.2020
flaş
Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit dökerek yakan ve bu suçtan 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Rasim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti.
Berfin Özek - 9.4.2020
İskenderun Kadın Platformundan Berfin Özek açıklaması Açıklaması
İskenderun Kadın Platformu, kentte yüzüne asit dökülerek sağ gözünü kaybeden ve yüzünün bir bölümü yanan Berfin Özek'in hükümlü hakkındaki şikayetinden vazgeçmesi üzerine kendisiyle ilgili hiçbir çalışmada yer almayacaklarını açıkladı.
Berfin Özek - 10.1.2020
Bakan Gül: "Ömür boyu nafaka hususu bir taraf için gerçekten eziyet"
Adalet Bakanı Gül, Ankara Hakimevi'nde gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya gelerek 2019 yılını değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularıır yanıtladı. Hatay'ın İskenderun ilçesinde 19 yaşındaki Berfin Özek'in yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan Casim Ozan Çeltik'e verilen hapis cezasına ilişkin soru üzerine Gül, olayın herkesi derinden üzdüğünü, Özek'in o halinin herkesin içini yaraladığını söyledi.
Berfin Özek - 10.1.2020
Adalet Bakanı Gül, soruları yanıtladı: (1)
Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 19 yaşındaki Berfin Özek'in yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan sanığa verilen cezaya ilişkin sorular üzerine değerlendirmelerde bulunan Bakan Gül, olayın gerçekten herkesi derinden üzdüğünü, genç kızın o halinin herkesin içini yaraladığını belirtti.
Berfin Özek - 10.1.2020
Asitli saldırı mağduru Berfin Özek ve ailesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Berfin Özek'in yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan sanığa verilen 12 yıl 18 ay hapis cezasına Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tepki göstermesi, mağdur kadını ve ailesini mutlu etti.
Berfin Özek - 9.1.2020
Erdoğan: "(Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa verilen ceza) Adaletin tecellisini hakta,...
Erdoğan: "(Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa verilen ceza) Adaletin tecellisini hakta, hukukta arayın.
Berfin Özek - 9.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Kalabalık grubun belediye önünde toplanması -Belediye başkanı ve  protestocu kadınların konuşmaları -Kalabalıktan görüntüler -Protestocu vatandaşların yürüyüşe geçmesi -Yürüyüşten görüntüler -Belediye Başkanı Alan'ın açıklamaları -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ferit DEMİR/ TUNCELİ, ========================== BERFİN: BANA ESKİ GÜZELLİĞİMİ VEREBİLECEKCEKLER Mİ?   HATAY'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek (20), asit türü sıvı atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik'e (23), 'kasten yaralama' suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına verilmesine itiraz edeceklerini söyledi.
Berfin Özek - 9.1.2020
8 Ocak 2020 Haberleri
8 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Berfin Özek - 8.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Kaza anı Haber-Kamera: Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, =================================== Berfin: Bana eski güzelliğimi verebilecekcekler mi?   HATAY'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek (20), asit türü sıvı atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik'e (23), 'kasten yaralama' suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına verilmesine itiraz edeceklerini söyledi.
Berfin Özek - 8.1.2020
Bakan Selçuk'tan Berfin'in yüzüne asit atan sanığa verilen cezaya tepki
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek'e (20), asit türü sıvı atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik'e (23), verilen cezaya tepki gösterdi.
Berfin Özek - 8.1.2020
Bakan Selçuk, Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa verilen cezaya tepki gösterdi
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 19 yaşındaki Berfin Özek'in yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan sanığa verilen cezaya tepki gösterdi.
Berfin Özek - 8.1.2020
Berfin Özek'ten yüzüne asit döken sanığa verilen cezaya tepki Açıklaması
Hatay'ın İskenderun ilçesinde, yüzüne asit dökerek sağ gözünü kaybetmesine ve yüzünün bir bölümünün yanmasına neden olan sanığa verilen 12 yıl 18 ay hapis cezasına tepki gösteren Berfin Özek, "Benim acılarım 13 yıla sığacak mı?" dedi.
Berfin Özek - 7.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-13
Berfin'e asitli saldırıda bulunan Casim Ozan Çeltik'e 13,5 yıl hapis Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek'e (20) asit türü sıvı atması atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik (23), 'kasten yaralama' suçundan 13 yıl...
Berfin Özek - 7.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-11
Görüntü Dökümü -------------------------- AFAD ekibi tarafından kurtarılan işçi İş makinesi ve karlı yoldan görüntü Haber: Ali KADI-Kamera: NİĞDE, ========================== Berfin'e asitli saldırıda bulunan Casim Ozan Çeltik'e 13,5 yıl hapis Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek'e  (20) asit türü sıvı atması atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik (23), 'kasten yaralama' suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Berfin Özek - 30.11.2019
29 Kasım 2019 Haberleri
29 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Berfin Özek Haberleri | Berfin Özek Kimdir - Haberler - Berfin Özek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Berfin Özek kimdir, hayatı ve biyografisi. Yüzüne asit atan saldırganı affeden Berfin: Bu karardan çok pişmanlık duydum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 05:56:09. #1.14#
title