Beli ağrıdığı için hastaneye başvuran kadın, koronavirüs olduğunu öğrendi

Beli ağrıdığı için hastaneye başvuran kadın, koronavirüs olduğunu öğrendi

İzmit'te yaşayan bir kadın bel ağrısı şikayeti ile hastaneye başvurdu. Burada yapılan koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıktığını öğrenen aile büyük şok yaşadı. Hastanede tedavi altına alınan kadının eşi, yaşadıkları zorlu süreci sosyal medya hesabından anlattı.

05.04.2020 22:43 | Son Güncelleme: 06.04.2020 09:04

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yaşayan Binnur Çetinkaya, bel ağrısı sebebiyle hastaneye gitti. Yapılan testler sonucunda ise koronavirüs olduğunu öğrendi. Hemen tedavisine başlanan kadının eşi Teyfik Çetinkaya, hiçbir öksürük ve ateşlenme belirtisi yaşamadıklarını söyleyerek, geçirdikleri bu zor dönemi sosyal medya hesabından insanlarla paylaştı.

EŞİ VE ÇOCUKLARI KARANTİNADA

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Binnur Çetinkaya isimli vatandaşın yapılan koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Binnur Çetinkaya İzmit Seka Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Binnur Çetinkaya'nın eşi Teyfik Çetinkaya, yaşadıkları zorlu süreci anlattı. Eşinde ateş ve öksürük gibi belirtilerin olmadığını söyleyen Teyfik Çetinkaya, bel ağrısı şikayeti ile gittikleri hastanede yapılan test sonucunda eşinde koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Kendisi ve çocuklarının ev karantinasında olduğunu ve test sonuçlarını beklediklerini ifade eden Çetinkaya, vatandaşlara evde kalmaları için çağrıda bulundu.

Bel ağrısı şikayeti ile gittiği hastanede korona virüs teşhisi konuldu

''ÖKSÜRÜK VE ATEŞ OLMADI''

Zor bir süreç yaşadıklarını ifade eden Çetinkaya, "Bu akşam sizlere eleştiri yapmayacağız. Bu hasatlık ile ilgili bir tecrübemizi aktaracağız. Çünkü başımıza geldi. Eşim bu virüsü kaptı. Şu anda kendisi hastanede. Bununla ilgili bilgilendirme amacı ile bir video çekmeye karar verdim. Bu hastalığın tanısı bir öksürük, ateşlenme olmadı. Eşim sırt ağrısı ile gitti. Tahliller yapıldı. 2 gün sonra pozitif sonucu çıktı. Bugün hastaneye yatırdık. Zor bir süreç, lütfen arkadaşlar evinizde kalın. Evde eşinizle sınanıyorsunuz. 2 gün bekliyorsunuz, çok zor bir süreç" dedi.

Beli ağrıdığı için hastaneye başvuran kadın, koronavirüs olduğunu öğrendi

Kaynak: İHA

Şu an buradasınız: Beli ağrıdığı için hastaneye başvuran kadın, koronavirüs olduğunu öğrendi - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.6.2020 12:56:45. #1.15#
title