Bekir Ergök Haberleri

Bekir Ergök haber, Bekir Ergök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Ergök - 24.12.2014
Giresunspor - Orduspor Maçına Doğru
Giresun İl Spor Kurulu, 28 Aralık Pazar günü oynanacak Giresunspor - Orduspor maçı için rakip taraflara tribünlerde 700 kişilik koltuk ayrılmasını kararlaştırdı.  İl Spor Güvenlik Kurulundan yapılan yazılı açıklamada, kurulun Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök başkanlığında toplanarak, hafta sonu oynanacak Giresunspor - Orduspor maçının güvenlik konularını değerlendirildiği belirtildi.
Bekir Ergök - 19.09.2014
Atatürk'ün Giresun'a Gelişinin 90. Yıldönümü Etkinlikleri
Giresun Atatürk Meydanı'nda çelenk koyma töreniyle başlayan tören liman sahasında devam etti. Törene Vali Vekili Bekir Ergök, CHP Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Jandarma Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Bekir Ergök - 09.09.2014
Giresun'da, "5. Tarım ve İnsan" Konulu Resim Sergisi Açıldı
Giresun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce "5. Tarım ve İnsan" konulu resim sergisi açıldı.  Can Akengin Sanat Galerisi'nde düzenlenen serginin açılışında konuşan Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, tarımsal duyarlılığın arttırılması ve tarımın öneminin kavranması açısından serginin önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.
Bekir Ergök - 08.09.2014
Giresun Çanakçı'da Anaokulu Açılışı Yapıldı
Merkez mahallesindeki anaokulu açılışına Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, belediye meclis üyeleri, diğer daire amirleri, vatandaşlar ve çocuklar katıldı.
Bekir Ergök - 29.05.2014
Türkiye Basketbol 2. Lig Play Off Yarı Finali
Açıklamada, Vali Yardımcısı Bekir Ergök başkanlığında toplanan kurul heyetinin, spor salonunu incelediği ve toplantıda da karşılaşmada alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşüldüğü vurgulandı.
Bekir Ergök - 21.04.2014
Şehit İsmail Bay Özel Eğitim Uygulama Merkezi Törenle Açıldı
Otistik çocukların kendi ihtiyaçlarına uygun olarak eğitim öğretim faaliyetlerinden yararlanabilmelerini sağlayacak Şehit İsmail Bay Özel Eğitim Uygulama Merkezi törenle açıldı.  Törende konuşan Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, atıl durumda bulunan binanın önemli bir ihtiyacın giderilmesi adına merkeze dönüştürüldüğünü söyledi.
Bekir Ergök - 11.04.2014
Polis Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıl Dönümü
Kokteyle, Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, emniyet mensupları ve diğer davetliler katıldı.
Bekir Ergök - 10.04.2014
Türk Polis Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıl Dönümü
Yemeğe Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, Girsun Jandarma Komutanı Selahattin Acara, Giresun Müftüsü Muhittin Oral, emniyet müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Bekir Ergök - 25.02.2014
Giresun'da, "Okulumla Engelleri 'At'lıyorum" Projesi Tanıtıldı
Giresun Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi'nde düzenlenen törende konuşan Vali Yardımcısı Bekir Ergök, projenin önemine dikkat çekti.
Bekir Ergök - 29.12.2013
Giresun'da "Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz" Etkinliği
Etkinliğe, Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Giresun Jandarma Komutanı Albay Selahattin Acara, Halk Sağlığı Müdürlüğü görevlileri ile vatandaşlar katıldı.
Bekir Ergök - 03.09.2013
Giresun'da "Halk Sağlığı" Haftası Etkinlikleri Başladı
Konuşmaların ardından Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök ve törene katılanlar müdürlüğün kurduğu stantları gezdi.
Bekir Ergök - 30.05.2013
Miniklerden Yıl Sonu Sergisi
Giresun Atatürk Meydanı'nda düzenlenen yıl sonu sergisinin açılışına Vali Yardımcısı Bekir Ergök, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, bazı daire amirleri ve öğrenci velileri katıldı.
Bekir Ergök - 19.05.2013
19 Mayıs Kutlamaları
Programa, Vali Yardımcıları Bekir Ergök ve Fethi Yorulmaz, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Bekir Ergök - 23.04.2013
Tüm Yurtta 23 Nisan Coşkuyla Kutlanıyor
Kutlamalara, Vali Vekili Bekir Ergök, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Belediye Başkanı Kerim Aksu ile veliler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Ergök - 23.04.2013
Giresun'da 23 Nisan Çoskuyla Kutlandı
Giresun Gazipaşa ilköğretim okulunda düzenlenen 23 Nisan Bayramı törenine Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen ilhanoğlu, Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz, Milli Eğitim il Müdürü Necati Akkurt, öğrenciler ile aileleri katıldı.
Bekir Ergök - 20.04.2013
Giresun'da "Kabe ve Mescid-i Haram" Konulu Konferans Düzenlendi
Konferansa konuşmacı olarak katılan Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yılmaz Can ise Kuran'da Kabe'nin inşasıyla ilgili üç ayetin olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Kuran'da geçen ayette Hz. İbrahim'in Kabe'nin temellerini yükselttiği yazılıdır. Arapça'daki yükseltmek Türkçe'de temel atmak anlamına gelir. Hz. İbrahim ve oğlu Hz. İsmail'in yaptığı Kabe'nin, üzeri açık bir giriş kapısı vardır. Hz. İbrahim Kabe'yi inşa ederken belli bir yüksekliğe geldiğinde taş koymaya zorlanmış ve ayağının altına bir taş almıştır. Bu taş da Mekan-ı İbrahim olarak adlandırılmıştır. Bu taş aşınmalardan dolayı günümüzde küçülmüştür. Daha sonraları Kabe bazı kavimler ve topluluklar tarafından yıkılarak yeniden inşa edilmiştir." Konferansa, AK Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, vali yardımcıları Fethi Yorulmaz ve Bekir Ergök, öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı.
Bekir Ergök - 19.04.2013
El Sanatlarıyla Yapılan Yöresel Ürünler Sergilendi
Serginin açılışına, Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, İl Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yılmaz ve bazı kursiyerler katıldı.
Bekir Ergök - 19.04.2013
Giresun'da Yöresel El Sanatları Sergisi Açıldı
Serginin açılışına Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, İl Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yılmaz, Halk eğitim merkezi (HEM) Müdürü Harun Karabürk ve kursiyerler katıldı.
Bekir Ergök - 12.03.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 92. Yıl Dönümü
Etkinliğe, Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Giresun İl Müftüsü Necati Akkuş, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Ergök - 12.03.2013
Mehmet Akif Ersoy Giresun'da Anıldı
Vahit Sütlaç Tiyatro Sahnesi'nde düzenlenen programa Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, İl Jandarma Komutanı Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Ergök - 12.03.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 92. Yıl Dönümü
Etkinliğe, Giresun Vali Yardımcısı Bekir Ergök, İl Jandarma Komutanı Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Ergök - 12.03.2013
Giresun Üniversitesi'nde "Toplumsal Duyarlılık ve Aileleri Destek Eğitimi Konferansı
Konferansa, Vali Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, Vali Yardımcısı Bekir Ergök, İl Jandarma Komutanı Jan.
Bekir Ergök - 28.02.2013
Giresun"Da Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı
Törene Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Vali Yardımcıları Fethi Yorulmaz, Bekir Ergök, Giresun Defterdarı Sedat Ayyıldız, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Daire Müdürleri ve işadamları katıldı.
Bekir Ergök - 18.02.2013
Giresun Üniversitesi'nden Giresunspor'a Destek
Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nın katkılarıyla Giresunspor'a destek amacıyla 19 Eylül Spor Salonu'nda gece düzenlendi.
Bekir Ergök - 30.10.2012
Giresun'daki Cumhuriyet Resepsiyonu Renkli Geçti
Resepsiyona Vali Dursun Ali Şahin ve eşinin yanı sıra,eşleriyle birlikte Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen İlhanoğlu, Ağır Ceza Reisi Mustafa Şahin, Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, Vali Yardımcıları Bekir Ergök, Fethi Yorulmaz, Yüksel Çelik, Kaymakamlar,İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanı Av.
Bekir Ergök - 30.08.2012
ADD Üyeleri Zafer Bayramı Töreninde Kriz Çıkardı
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kadıköy İskelesi'nde bulunan Atatürk Anıtı önünde tören yapıldı. Buradaki törene İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün yanı sıra bazı sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Bekir Ergök - 30.08.2012
Kadıköy'deki Kutlama Töreninde 'Çelenk' Gerginliği
Kadıköy'deki tören sabah 09.00'da Kadıköy İskelesi Atatürk Anıtı Önü'nde başladı. İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, 2.
Bekir Ergök - 30.08.2012
Kadıköy'de Gergin Tören
Kadıköy deki tören Sabah 09.00 da Kadıköy İskelesi Atatürk Anıtı Önü'nde başladı. İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, 2'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tank Kurmay Yarbay Ahmet Akyol, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, CHP milletvekilleri Akif Hamza Çebi ile Kadir Gökmen Öğüt'ün de katıldığı tören Anıta çelenk konulmasıyla başladı.
Bekir Ergök - 10.03.2012
Gülümse Safranbolu Çekiyorum Sergisi Sabiha Gökçen De
Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun 41 fotoğrafından oluşan sergi, Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali sergi alanında, Mart ayı boyunca ziyaretçilerle buluşacak. Serginin açılışında, İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İSG CEO'su Gökhan Buğday, havalimanı protokolü ve İSG yöneticileri hazır bulundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bekir Ergök Haberleri | Bekir Ergök Kimdir - Haberler - Bekir Ergök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Ergök kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresunspor - Orduspor Maçına Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 00:44:43. #1.11#

title