BEKİR AĞIRDIR HABERLERİ

Bekir Ağırdır Haberleri

Bekir Ağırdır haber, Bekir Ağırdır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Ağırdır - 17.11.2020
Sürdürülebilir sektörler masaya yatırılacak
Etkinlik, federasyonun internet adresi üzerinden takip edilebilecek. Dünya Gazetesi Genel Yayın Müdürü Hakan Güldağ'ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan kongre, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı'nın açılış konuşmalarıyla başlayacak. Açılışın özel konuğu KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır da 'Dünyada ve Türkiye'de Değişen Dengeler' başlıklı bir konuşma yapacak.
Bekir Ağırdır - 1.10.2020
Son dakika haber... Migros'tan Türkiye'nin tarım zenginliğine dikkati çeken belgesel
Prof. Dr. İlber Ortaylı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Araştırmacı ve Yazar Bekir Ağırdır, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayşin Işıkgece, Birleşmiş Milletler Türkiye Ofisi Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Orta Asya ve Türkiye Sorumlusu Viroel Gutu, FAO Türkiye Sorumlusu Ayşegül Selışık, Girişimci ve Akademisyen Elif Ovalı, WWF Türkiye Genel Müdürü Aslı Pasinli, Tekfen Tarım Genel Müdürü Emrah İnce, IBM Bilgi Teknolojileri Mimarı Reha Yurdakul, Girişimci ve Çiftçi Deniz Yüksel Ovalı, Tekfen Holding ve belgeselin onur konuğu TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Ali Nihat Gökyiğit gibi alanında değerli isimler belgesele görüşleriyle katkıda bulundu.
Bekir Ağırdır - 30.4.2020
Sosyal Girişimcilik Günü'nün üçüncüsü gerçekleştirildi
Etkinliğin onur konukları arasında ise Ashoka ve Schwab Fellow'u olmasının yanı sıra çocuklar ve gençlerin güçlendirilmesi konusunda dünya çapında pek çok sivil toplum projesinin liderliğini üstlenen Jeroo Billimoria, KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır ve Ashoka Support Network Üyesi ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı yer aldı.
Bekir Ağırdır - 22.1.2020
Demokrasi yerelden ve belediye – sivil toplum işbirliği ile gelecek
Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür V. Bülent Özcan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkan Yardımcısı Eleftheria Pertzinidou, ve TESEV iyi yönetişim danışmanı Fikret Toksöz'ün açılış konuşmasını yaptığı tanıtımda, yazar Ulaş Bayraktar raporun bulgularını sundu. Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi BİMTAŞ Kooperasyon ve İletişim Birimi Şefi Akif Burak Atlar ve Yereliz Derneği'nden Simten Birsöz'ün katıldığı panelde demokratikleşmenin yerelden ve sivil toplumun güçlenip yerel yönetimlerle işbirliğini artırmasıyla ilerleyebileceği vurgulandı.
Bekir Ağırdır - 24.12.2019
MZV Gençlik Zirvesi 2 bini aşkın gencin katılımıyla ZORLU PSM'de gerçekleşti
MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut'un moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, Girişimci Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Hikaye Anlatıcısı Barış Özcan, Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucusu Uzm. Dr. Kerem Dündar, Deneyimli Gazeteci Emin Çapa, Televizyon Program Yapımcısı ve Sunucu/ Çevre Aktivisti Güven İslamoğlu, İklim Aktivisti ve Fridays For Future Türkiye Kurucusu Atlas Sarrafoğlu konuşmalarıyla yer aldılar. Çok sayıda panelin de düzenlendiği Zirve'de, 'Araştırmalarla Gençlik Paneli'nde Bekir Ağırdır ve Evrim Kuran, 'Kültür Sanat Kodları Paneli'nde Gülşah Güray, Kanat Atkaya, Görgün Taner ve Murat Abbas, 'Engelleri Aşan Girişimler Paneli'nde Sadık Ünlü, Zafer Elçik ve Deniz Karaşahin, 'Yapay Zeka Paneli'nde; Prof.
Bekir Ağırdır - 18.12.2019
"İstanbul'un plastik sorununa çare arıyoruz"
Türkiye'nin siyasi ve sosyal ideolojisini yorumlayan Bekir Ağırdır, MoMa direktörü Glenn D.
Bekir Ağırdır - 5.12.2019
4 Aralık 2019 Haberleri
4 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Bekir Ağırdır - 3.10.2019
2 Ekim 2019 Haberleri
2 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Bekir Ağırdır - 17.5.2019
İso Meclisi Aylık Olağan Toplantısında Değişen İş Ortamını Ele Alacak
İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın açılış konuşmasını yapacağı toplantıya, Konda Araştırma ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Bekir Ağırdır konuk olarak katılacak gündeme ilişkin değerlendirmede bulunacak.
Bekir Ağırdır - 25.9.2018
40 Erkek 'Kadın Hakları' İçin Dernek Kurdu
Başkanlığını toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu Nur Ger'in yaptığı derneğin kurucu üyeleri şöyle; "Agah Uğur, Ahmet Dördüncü, Ahmet Ümit, Arda Batu, Ata Selçuk, Bekir Ağırdır, Bernard Arkas, Burhan Karaçam, Bülent Gürcan, Cevdet Mercan, Cüneyt Yavuz, Doç.
Bekir Ağırdır - 9.9.2018
2023'e Doğru Türkiye Eğitim Sistemi "Bulma Konferansı"Na Büyük İlgi
Konferansa aralarında Esra Albayrak, iş insanı Ali Sabancı, Prof. Dr. Emrehan Halıcı, KADEM Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Prof. Dr. Ümit Meriç, Prof. Dr. Mim Kemal Öke, Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın, iş insanı Faruk Eczacıbaşı, Prof. Dr. Bilge Demirköz, Türkiye İzcilik Federasyonu'ndan Süheyla Subaşı, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, yazar Sinan Cihan, Prof. Dr. Özgür Demirtaş, ressam Zeynep Çilek, yazar Şermin Yaşar, Prof. Dr. Kemal Sayar, Prof. Dr. Erol Göka, Yönetmen Semih Kaplanoğlu, teknik direktör Hikmet Karaman, Prof. Dr. Tansu Yeğen, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır'ın da bulunduğu çok sayıda isim katıldı.
Bekir Ağırdır - 26.6.2018
Akşener: Daha Etkili Bir Mücadele Vermekte Kararlıyız (2)
'İNCE'NİN SÖZLERİNE KATILMIYORUM' İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, seçim sonrası ilk kez yaptığı açıklamanın ardından parti binasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin "Diğer adaylar beklediğimden az oy aldı" açıklamasıyla ilgili görüşü sorulan Akşener, "CHP sistemi içinde bakıldığı zaman 100 yıllık bir CHP, yüzde 22 oy aldı. 50 yıllık bir MHP, yüzde 11 oy aldı. Adalet ve Kalkınma Partisi bütün devlet güçleriyle bütün imkanlarıyla kasalarında siyasi partilerin ciddi paralarla bir seçim kampanyası yaptılar o da yüzde 41 oy aldı. Kürt siyasi hareketinin temsilcisi konumunda olan HDP, yüzde 11 oy aldı. Sonuç itibarıyla emeklilerin emekli parası, gönüllülerin harçlıklarıyla devletten 1 kuruş para almadan kurulan 8 aylık İYİ Parti de yüzde 10 oy aldı. Ben Sayın İnce'nin bu sözlerine, fikrine katılmıyorum" dedi.  Meral Akşener, kendisinin, partisinden daha az oy almasıyla ilgili yöneltilen soruya ise "Ciddi bir siyasi parti olduğumuzu gösteriyor" diye yanıt verdi.  'HAKKIMDA 1 MİLYON TL'LİK TAZMİNAT DAVASI AÇILDI' Akşener, "AA verileriyle manipülasyon yapıldığına dair atılan tweet ve yapılan açıklamalar oldu. Son yapılan açıklamalara göre YSK verileri ile AA verilerinin yüzde 99'a kadar uyuştuğu ortaya çıktı. Bu noktada bir öz eleştiri yapma imkanınız var mı?" sorusu üzerine şunları söyledi:   "AA'ya Sayın Albayrak'ın bir talimat verdiğine dair aldığımız duyumu ben sadece soru olarak sordum. O gece herhangi bir açıklamamız olmadı. Tweet atmadık. O bir soruydu. Sorunun karşılığı olarak da 1 milyon TL'lik bir tazminat davası açıldı hakkımda. Tersinden bakarsak işe şimdi yargının ne olduğunu hep birlikte göreceğiz. Diğer taraftan şu soruyu aslında sormalıydınız; 'YSK'nın önüne niye gitmedin?' O gece Sayın İnce ve CHP temsilcileri, Sayın Erdoğan'ın kazandığını ifade ettiler. Dolayısıyla herhangi bir gerilime sebep verecek bir hadisenin olmadığını ana muhalefet partisinin adayı ve ana muhalefet partisinin adayı ve temsilcileri söylediler. Dolayısıyla onu ben yapmadım. Arkadaşlarımızla beraber seçim sonuçlarını izledik. Bu soru beni ilgilendirmiyor. Sizin kurumunla ilgili herhangi bir cümlem olmadı." 'BU SORUYA CEVAP VEREMEM' Meral Akşener, bir gazetecinin "Türkiye önümüzdeki dönemlerde hangi gündemi konuşacak? Bekir Ağırdır'ın, Türkiye'nin önümüzdeki 2 yıl içerisinde seçime gideceğine dair bir öngörüsü olduğunu ifade etti.
Bekir Ağırdır - 26.6.2018
MHP'den Teşekkür İlanı ile Tepki
Sayısız iftiranıza teşekkür ederim. Hayret verici ithamlarınıza teşekkür ederim. Şaşırtan isnatlarınıza da teşekkür ederim. Sizin gibiler olmasa hakikat, haysiyet, doğruluk, adamlık, ahlak, insanlık nasıl seçilir, ayırt edici vasfını nasıl gösterirdi. Bu nedenle şükranlarımı sunuyorum, var olun diyorum. Ne yaptınızsa başaramadınız, nitekim Milliyetçi Hareket Partisi'ni yıkamadınız. Beyhude yere uğraşmayın, Türk milletini durduramazsınız." İlanda şu isimler yer aldı: "Uğur Dündar (Sözcü), Yılmaz Özdil (Sözcü), Rahmi Turan (Sözcü), Emin Çölaşan (Sözcü), Necati Doğru (Sözcü), Soner Yalçın (Sözcü), Namık Kemal Zeybek (Anayurt), Birgül Ayman Güler (Aydınlık), İsmet Özçelik (Aydınlık), Mehmet Yuva (Aydınlık), Oktay Ekşi (Aydınlık), Oktay Yıldırım (Aydınlık), Rafet Ballı (Aydınlık), Rıza Zelyut (Aydınlık), Sabahattin Önkibar (Aydınlık), Ahmet İnsel (Cumhuriyet), Ali Sirmen (Cumhuriyet), Aslı Aydıntaşbaş (Cumhuriyet), Aydın Engin (Cumhuriyet), Erdem Gül (Cumhuriyet), Hikmet Çetinkaya (Cumhuriyet), Kadri Gürsel (Cumhuriyet), Orhan Bursalı (Cumhuriyet), Özgür Mumcu (Cumhuriyet), Öcal Uluç (Gözlem), Nagehan Alçı (Habertürk), Nihal Bengisu Karaca (Habertürk), Oray Eğin (Habertürk), Sevilay Yılman (Habertürk), Abdulkadir Selvi (Hürriyet), Ahmet Hakan (Hürriyet), İsmail Saymaz (Hürriyet), Taha Akyol (Hürriyet), Etyen Mahçupyan (Karar), Mehmet Ocaktan (Karar), Can Ataklı (Korkusuz), Hüsnü Mahalli (Korkusuz), Ümit Zileli (Korkusuz), Mehmet Tezkan (Milliyet), Hıncal Uluç (Sabah), Hilal Kaplan (Sabah), Melih Altınok (Sabah), Nuh Albayrak (Star), Adnan İslamoğulları (Türkiye'de Yeniçağ), Agah Oktay Güner (Türkiye'de Yeniçağ), Ahmet Gürsoy (Türkiye'de Yeniçağ), Ahmet Takan (Türkiye'de Yeniçağ), Arslan Bulut (Türkiye'de Yeniçağ), Burhan Ayeri (Türkiye'de Yeniçağ), Orhan Uğuroğlu (Türkiye'de Yeniçağ), Yavuz Selim Demirağ (Türkiye'de Yeniçağ), Güngör Mengi (Vatan), Kemal Öztürk (Yenişafak), Hakan Bayrakçı (SONAR), Bekir Ağırdır (KON-DA), Özer Sancar (METROPOL), Faruk Acar (ANDY-AR), Murat Gezici (GEZİCİ) İbrahim Uslu (ANAR), Gürkan Hacir (CNN Türk), Murat Sarı (KONSENSÜS), Mehmet Murat Pösteki (ORC), Mehmet Ali Kulat (MAK), Ahmet Kasım Han (Kadir Has Üniversitesi), Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Ağırdır Haberleri | Bekir Ağırdır Kimdir - Haberler - Bekir Ağırdır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Ağırdır kimdir, hayatı ve biyografisi. Sürdürülebilir sektörler masaya yatırılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 21:26:24. #1.14#
title