Merakla beklenen Behzat Ç.'nin yayın tarihi belli oldu! - Haberler
Haberi Paylaş

Merakla beklenen Behzat Ç.'nin yayın tarihi belli oldu!

Bültenler - Haberler | Güncel

Herkesin merakla beklediği, Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarından Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nin yayın tarihi belli oldu.

İlk olarak 2011 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, fenomen dizi 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi,' 6 yıl sonra geri dönüyor. İnter Medya'nın yapımcılığını üstlendiği diziden beklenen müjdeli haber geldi. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde olduğu ve sevilen pek çok karakterin geri döndüğü dizinin yepyeni maceraları, 25 Temmuz'dan itibaren Blutv'de başlıyor.

GERİ SAYIM BAŞLADI

Yayın tarihinin açıklandığı diziden yayınlanan yeni tanıtım da geri sayım heyecanını artırdı. Behzat Ç. ile birlikte Şevket (Ege Aydan), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Tahsin Müdür'ün (Eray Eserol) dertleştiği sahnede Behzat'ı Cinayet Büro'ya geri döndürme çabaları dikkat çekiyor.

Dizinin köklü kadrosundan pek çok ismin yer aldığı ve yeni yüzlerin de eklendiği 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi', BluTV'deki yeni serüvenleriyle ekranlara hızlı bir dönüş yapacak. Serdar Akar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ercan Mehmet Erdem'in senaryosunu yazdığı fenomen dizi, şimdiden merak uyandırarak sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri oldu.

Behzat Ç.'nin yayın tarihi belli oldu!

Behzat Ç.'nin yayın tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Behzat Ç.'nin yayın tarihi belli oldu!
Bültenler - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (15)
FELİPE MELO:geçen bizim teknokentte geldiler toplantı salonunda çekim yaptılar anahtarı verip yardımcı olduk bizzat kendisi gerçekten hoş sevecen insan
ece:ne severdim bu diziyi yayınlandığı akşam çalışıyordum sırf seyredemiyorum diye işden çıkmışdım gerçi işide sevmiyordum yalan yok arkadaşlar
hakan:harunsuz eksik kalmış ama nejat işler ve güven kıraç harika
500
title