Bakan Akar ile Hakan Fidan'ın katıldığı toplantının fotoğrafları paylaşıldı
Haberler » Güncel » Bakan Akar ile Hakan Fidan'ın katıldığı toplantının fotoğrafları paylaşıldı - Haber

Bakan Akar ile Hakan Fidan'ın katıldığı toplantının fotoğrafları paylaşıldı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TSK komuta kademesi ve MİT Başkanı Hakan Fidan, dün gece MSB'de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Gelen anlık bilgilerin değerlendirildiği toplantının fotoğrafları basına servis edildi.

Bakan Akar ile Hakan Fidan'ın katıldığı toplantının fotoğrafları paylaşıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat'ın doğusundaki teröristlere yönelik icra edilen Barış Pınarı Harekatı planlandığı şekilde başarıyla devam ederken Akar ve komuta kademesinin de harekatın sevk ve idaresine yönelik yoğun mesaisi sürüyor. Bakan Akar ,MİT Başkanı 'la Barış Pınarı Harekatı'nı değerlendirdi.

HAREKATI GÖRÜŞTÜLER

Barış Pınarı Harekatı'nı anbean takip eden Akar ve komutanlar dün gece de önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Milli Savunma Bakanlığında sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden toplantıya Akar ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları ve MİT Başkanı Hakan Fidan da katıldı.

SON DURUMLAR KONUŞULDU

Kuvvet Komutanlıklarının Harekat Merkezleri ve bölgedeki birliklerin komutanları ile konferans yöntemiyle görüşülen toplantıda, sahadan gelen son görüntüler de detaylı olarak incelendi.

Gelen anlık bilgiler kapsamında değerlendirmeler yapılırken harekatın emniyetle devamı için ABD'li ve Rus muhataplarla her kademede karşılıklı bilgi alışverişi de gerçekleştirildi.

İşte MSB'de sabahın ilk ışıklarına kadar süren toplantıdan kareler;


Haber Videosu: Bakan Akar ile Hakan Fidan'ın katıldığı toplantının fotoğrafları paylaşıldı