Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı
Haberler » Güncel » Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı - Haber

Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı

Bahçelievler'de özel bir hastanede çalışan sağlık görevlisi, yoldan geçen ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sağlık çalışanı kaçarak yaralanmaktan kurtulurken, o anlar kameralara yansıdı.

Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı

'de özel hastanede çalışan sağlık görevlisi, hastanenin önünde madde bağımlısı olduğu ileri sürülen bir kişi tarafından bıçakla saldırıya uğradı. Saldırıda sağlık çalışanı kaçarak yaralanmaktan kurtulurken, o anlar kameralara yansıdı.

SAĞLIK ÇALIŞANI BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Olay, Bahçelievler'de bulunan bir özel hastanede dün meydana geldi. İddiaya göre, hastane önüne çıkan sağlık çalışanı yoldan geçen ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sağlık çalışanı hastane içine girerek, yardım istedi. Madde bağımlısı ise sağlık çalışanının arkasından hastaneye girerek, kovalamaya devam etti. Hastanedekiler saldırganı durdurmaya çalıştı. Saldırgan elindeki bıçakla saldırıyı sürdürdü. Çalışan kaçarak yaralanmaktan kurtuldu. Saldırganın etkisiz hale getirilmesinin ardından hastaneye çağrıldı.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Saldırgan hastaneden kaçarken, yaşanan bu dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı

Manşet

Haberler