Bacakları Kesilerek Hayatını Kaybeden Köpeğin Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bacakları Kesilerek Hayatını Kaybeden Köpeğin Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu

16.06.2018 14:49 | Son Güncelleme: 16.06.2018 14:54

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde 4 ayağı kesilmiş halde bulunan köpek İstanbul'da tedaviye götürüldüğü veterinerde öldü. Minik köpeğin ölümü ünlüleri isyan ettirdi. Ünlüler arasında Şahan Gökbakar'ın sözleri acıyı adeta ikiye katladı.

Sakarya'da bacakları kesilmiş halde bulunan köpeğin tedavi gördüğü veterinerde hayatını kaybetmesi ünlüleri isyan ettirdi. İşte ünlülerin yürek burkan paylaşımları...

ŞAHAN GÖKBAKAR

"Melek oldun artık. Merak etme orada kimse ellerini baltayla kesemeyecek, istediğin gibi koşup oynayacaksın küçük dostum. Rahat uyu"

HANDE ERÇEL

"Şu masum yavruya bunu yaşatacak kadar kirlenmiş kalpleriniz..."

DEMET AKALIN

"Bu canı kurtaramadık. Bari adadaki atlara bir müdahale yapın ey yetkililer"

ÇAĞLA ŞIKEL

"Bir insanı öldürmekle bir hayvanı öldürmek eş değer sayılsın. Ve nasıl bir insanı öldüren ceza alıyorsa, aynı cezayı bir hayvanı öldüren de alsın. Almalı."

BÜLENT ERSOY

"Merhametli çocuklar yetiştirin karıncaları bozmayan. Salyangoza basmayan. Kedilerin kuyruğunu çekmeyen. ve köpeklerin ayaklarını kesmeyen. Merhametli çocuk yetiştirini, merhametli nesil yetiştirin."

NESLİHAN YARGICI

"Böyle insanları ile aynı ülkede yaşamak! Evet, başka ülkelerde oluyordur ama cezası var. Bayramın ne tadı ne tuzu kaldı. Neyin bayramı? Cezası olmayan suçlar... Yapan bulunmalı. Bu son olsun. Cezasız kalmamalı."

CANER ERKİN

"Ne huzur kaldı ne bayram. İnsanlık ölmüş. Utanmaktan yorgun düştük. Susanlara olan öfkem, bu cana işkence yapan şerefsize olan öfkemle aynı. Aklım, kalbim, almıyor! Çıkarın şu yasayı nesi zor bunun. Allah'ın yarattığı canı Allah'tan başkası alamaz! Bu zulümle nasıl devam edeceğiz. Her gün binlerce cana yapılan bu zalimlik için daha ne kadar bekleyeceğiz! Bu pisliklerle aynı havayı solumak istemiyoruz! Elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz ve bu en ağırı. Yeter!"

AJDA PEKKAN

"Dünya yaşamak için tehlikeli bir yer;kötülük yapanlar yüzünden değil, durup seyreden ve onlara ses çıkarmayanlar yüzünden. Albert Einstein "

PELİN ÖZTEKİN

"Dünden beri içim katılıyor fotoğraflarına baktıkça.. Melek miniğim sana bu acıları yaşatan bin katını çeksin desem az kalır! Acı çeke çeke, işkenceler içinde sürünsün, bir kere değil bin kere ölsün!"

BURCU BİRİCİK

"Sen şimdi sanıyor musun bu caniliği yaptıktan sonra devlet seni cezalandırmadı diye kurtulabileceğini ? Yaşarken kendi cehenneminde boğulucaksın"

AYŞEGÜL ALDİNÇ

"Allah nasıl bilirse öyle yapsın! İçimden de dışımdan da söylediğim kahır ve bela cümlelerini ve daha fazlasını burada paylaşamıyorum. Köpecik tüm müdahalelere karşın ne yazık ki ölmüş. Bunu yapan insan müsveddesi elini kolunu sallayarak dolaşıyor!"

Bacakları Kesilerek Hayatını Kaybeden Köpeğin Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Haber Yorumları (36)
ADINIZI YAZIN: şahan gökbakar üzüntüden hayli kilo vermiş. dikkat edinde bakın hiç biri gündemde olmayan sanatçılar. . bu dünyada 4 ayaklılardan değilde asıl iki ayaklılardan korkun. . hayvanlar masumdur. .
KARTAL: Bu reyting yapıyorlar reklam yapıyorlar diyenlere sesleniyorum. Bu vahşeti yapandan hiç farkınız yok sanırım. Zulme sessiz kalmak ona ortak olmaktır. Demekki sizin hiç vicdanınız merhametiniz yok anlaşılan. Susun bari karışmayın tepkisini gösteren insanlara. Size bişey diyen yok. Siz mükemmel hayatınıza devam edin bırakın başkalarını eleştirmeyi saldırmayı.
SALİH ACAR: Burda bu kadar iyi gosteri yapan vatandas hemen geri kalan hayvanlara kurum açsin burda bir kõpeği alet edip raklam yapmayin.hayvan sahibiysen sahip çik.tamam
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title