AZİZ BABUŞCU HABERLERİ

Aziz Babuşcu haber, Aziz Babuşcu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Babuşcu

Aziz Babuşcu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964

Aziz Babuşcu Kimdir ?

1964 yılında Trabzon / Akçaabat’ta doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği olarak faaliyet gösteren meslek kuruluşunun kurucu üyeliği ve Başkanlığı, Marmara Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği kurucu üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aziz Babuşcu - 12.05.2020
"Yüreğimle Aşarım" engellilerin sesi oldu
Engelliler Haftası nedeniyle AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu'nun projelendirdiği, Turgay Evren'in sözlerini yazdığı eseri Muhammed Ekrem Kahraman seslendirdi.
Aziz Babuşcu - 03.07.2018
Milletvekilleri Kayıtları Devam Ediyor
Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekili kayıtları devam ediyor. Kayıt için TBMM'ye gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, "Özellikle uluslararası sermayenin yeniden yatırım açısından cazibe merkezi bir ülke konumunda olacağız" dedi.
Aziz Babuşcu - 30.06.2018
9. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali Coşkuyla Kutlandı
Konuşmaların ardından Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu Mesir  macunu saçımı yaptı.
Aziz Babuşcu - 30.06.2018
19. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali Başladı
Açılışta vatandaşlara hitap eden AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan da Belediye Başkanı Aydın ve ekibini tebrik ederek, şu değerlendirmelerde bulundu: "Yaşamımın çoğu Zeytinburnu'nda geçti. İlçenin hemen her yerini bilirim. Buralar bir başka geliyor insana. Adeta gıpta ediyorum. Geleneksel mimariyle yapılan iş yerleri ve evler, tarihi dokunun ortaya çıkarılması, Merkez Efendi Türbesi ve Camisi, inşa ve ihya faaliyetleriyle bütün panoramaya bakınca insanın ruhunu ve gözünü dinlendiren bir hal aldı. İnsanlar bazen yaşarken değil yaşamını yitirdiklerinde hizmet ederler. Bu da herkese nasip olmaz. Olsa olsa gönül dünyamızı zenginleştiren insanlara nasip olur. 'Şerefü-l mekan bil-mekin.' der eskiler. Bir yerin şerefi ve kıymeti orada bulunanlarla ölçülür. Burada medfun bulunan Merkez Efendi başta olmak üzere mezarlıklarda birbirinden kıymetli, yaşadığı dönemde kıymetli eserler ortaya koyan insanlarımız bulunuyor. Allah hepsinden razı olsun." AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu ise seçim sonrası ilk konuşmasını gerçekleştirdiğini dile getirerek, ilçe halkına desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.
Aziz Babuşcu - 30.06.2018
9. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali Coşkuyla Kutlandı
Konuşmaların ardından Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu Mesir  macunu saçımı yaptı.
Aziz Babuşcu - 10.06.2018
Ünlü İş Adamı Erdoğan Demirören Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
79 yaşında hayatını kaybeden ünlü iş adamı Erdoğan Demirören son yolculuğuna uğurlanıyor. Fatih Camii'nde düzenlenen törene TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski Başbakan Tansu Çiller, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, AK Parti İstanbul Milletvekili ve 27'nci Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Aziz Babuşcu, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Orhan Gencebay ve Demirören'in çok sayıda seveni katıldı.
Aziz Babuşcu - 10.06.2018
Surp Pırgiç Ermeni Vakfı Hastanesinden Binlerce Vatandaşa İftar
İstanbul Zeytinburnu'nda binlerce vatandaş, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfının verdiği iftarla oruçlarını Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı'nda açtı. İftara AK Parti İstanbul Milletvekili ve 27'nci Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Aziz Babuşcu ile Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da katıldı.
Aziz Babuşcu - 06.06.2018
AK Parti'li Babuşcu: "24 Haziran'da Bir Siyasi Parti Seçiminden Ziyade Türkiye'yi Tercih Edeceğiz"
AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu, Kağıthane’de düzenlenen iftar programına katıldı.
Aziz Babuşcu - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
AK Parti tarafından Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunulan 27. Dönem Milletvekilliği Aday Listesi'nde, partinin mevcut milletvekillerinden 149 isime yer verilmedi.
Aziz Babuşcu - 02.04.2018
Babuşçu, Siyaset Akademisinin Konuğu Oldu
AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, "İstikrar ve Türkiye'nin önüne konulan hedefler, ülkemizi yarınlara daha güçlü yürüyen, gündem belirleyen, zulme karşı umut olan bir ülke haline getirdi.
Aziz Babuşcu - 16.03.2018
Yeryüzü Doktorları" Yeni Binasında
Zeytinburnu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Belgradkapı Sosyal Tesisleri ile tesisin içerisinde yer alan ve yardıma muhtaç insanlara muayene, ilaç ve ameliyat desteği sağlayan Yeryüzü Doktorları Derneği Genel Merkez binası, düzenlenen törenle açıldı.
Aziz Babuşcu - 30.12.2017
Gündem / 30 Aralık 2017
(Hatay/13.30/Mersin/Samsun/Ankara/14.00/Kayseri/16.00/İstanbul/16.30/19.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Esnaf e-ticaretle dünyaya açılacak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, esnafın, e-ticaret yoluyla ihracat yapması için çalışma başlattı. Esnaf, PTT'nin elektronik ticaret sitesinde kendisine ayrılacak alanla, yöresel ürünlerini dünyaya satacak Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Esnafımız dükkanında ne satıyorsa, internette de yer alsın. PTT de kargosunu yapsın ve esnafımız e-ticarette yer alsın istiyoruz" "Esnafı rekabetçi hale getirmemiz önemli. Çorum leblebisini o platformlarda satışa çıkardığımızda başka ülkelerdeki ya da şehirlerdeki insanlara ulaşma imkanı olacak" (Deniz Çiçek/Ankara) 2- Noterler ruhsat vermeye hazır Noterlerin, ocak ayının ikinci haftasından itibaren araç tescil işlemlerini yaparak ruhsat vermeye başlaması planlanıyor Türkiye Noterler Birliği Başkanı Yunus Tutar: "Çıkması gereken bir yönetmelik var. Yönetmelik yayımlandıktan sonra usul ve esasları belirleyeceğiz. Ocak ayının ikinci haftasından sonra belirlenecek tarihten itibaren uygulamaya geçileceğini düşünüyorum" "Pilot çalışma olmadan Türkiye'deki bütün noterlikler ruhsat vermeye başlayacak. Vatandaş istediği notere giderek işlemini gerçekleştirecek" "Uygulama üç aşamada tamamlanacak. Birinci aşamada ikinci el araçların ruhsatını vermeye başlayacağız. Daha sonra bayiler tarafından satışı yapılan sıfır araçların tescil işlemlerini gerçekleştireceğiz. Üçüncü aşamada da trafikten çekme, hurdaya ayırma gibi diğer tescil işlemlerine geçilecek (Kemal Karadağ-Ankara) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- "Dünya 5'ten büyüktür" şarkı oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Birleşmiş Milletler'in 5 daimi üyesinin veto hakkını eleştirirken kullandığı "Dünya 5'ten büyüktür" sözünden ilham alınarak hazırlanan "The World Is Bigger Than Five" isimli İngilizce şarkı, Türkçe alt yazılı özel kliple yayımlandı AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu: "Düşünce bana ait ama sözler ve seslendirmesi yine aynı duyarlılıktaki insanların bir araya gelerek yapabilecekleri bir şeydi.
Aziz Babuşcu - 08.12.2017
Zeytinburnu'nda "Kudüs" Protestosu
Zeytinburnu’nda çok sayıda vatandaş Cuma namazı sonrası bir araya gelerek, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararını protesto etti.
Aziz Babuşcu - 21.05.2017
AK Parti 3. Olağünüstü Büyük Kongresi
Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asıl üyesi Aziz Babuşcu, Vedat Bilgin ve Şamil Tayyar oldu.
Aziz Babuşcu - 21.05.2017
AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi
Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asıl üye adayları Aziz Babuşcu, Vedat Bilgin, Şamil Tayyar, yedek üye adayları ise Tahir Öztürk, Ömer Özkartal olarak belirlendi.
Aziz Babuşcu - 21.05.2017
AK Parti Mkyk'sına 19 Yeni İsim Girerken, 19 İsim Liste Dışı Kaldı
AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın A takımı belli oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aziz Babuşcu Haberleri | Aziz Babuşcu Kimdir - Haberler - Aziz Babuşcu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Babuşcu kimdir, hayatı ve biyografisi. İZMİR Della Miles, Keşmir'e dikkat çekmek için söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 04:41:06. #1.15#

title