Aysel Çelikel Haberleri

Aysel Çelikel haber, Aysel Çelikel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aysel Çelikel - 11.12.2019
Ölümünün 30. Yılında Süreyya Ağaoğlu'nu anıyoruz
"Süreyya Ağaoğlu ile Emek Verenler" bölümünün değerli konukları; Prof. Dr. Aysel Çelikel, Meral Umut Akarçay ve Betül Onursal Süreyya Ağaoğlu ile birlikte yaptıkları birbirinden değerli çalışmaları davetliler ile paylaşacak.
Aysel Çelikel - 13.06.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
Nafaka Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Aysel Çelikel - 13.06.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
NAFAKA Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Aysel Çelikel - 04.12.2018
Gül, Eski Adalet Bakanlarıyla Buluştu
Toplantıya, eski bakanlar Bekir Bozdağ, Sadullah Ergin, Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, Aysel Çelikel, Hikmet Sami Türk, Hasan Denizkurdu, Oltan Sungurlu, Mehmet Ağar, Fahri Kasırga ile Kenan İpek katıldı.
Aysel Çelikel - 25.07.2018
Mercedes-Benz Türk'ten "Her Kızımız Bir Yıldız" Projesi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, "Yıldız Kızlar" ile bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bugün dünyanın gündeminde olan en önemli konulardan biri kadın-erkek eşitliği ve bu bağlamda kadınlara sosyal ve ekonomik açıdan fırsat eşitliği sağlanması... Kız çocuklarının güçlendirilmesi çarpan etkisi yaratıyor, ekonomik büyümeyi ve her alanda gelişmeyi hızlandırıyor. Bir ülke kalkınacaksa bunu iş gücüne kadın ve erkeğin eşit katılımını sağlamadan başarabilmek imkansız. Bu nedenle bugüne kadar yaptığımız en uzun soluklu işlerimizden biri olan Her Kızımız Bir Yıldız projesini ayrıca önemsiyoruz. Buradan yola çıkarak genç kızlarımıza desteğimizi her geçen gün geliştirerek daha uzun yıllar devam ettireceğimizi yeniden belirtmek istiyorum. Bugüne kadar her yıl bin 200'ü aşkın öğrenciye eğitim imkanı sağlamanın yanı sıra Mercedes-Benz Türk kapsamında istihdam da yaratıyoruz. Mavi yaka kadın çalışanlarımızın yüzde 10'u Yıldız Kızlarımızdan oluşuyor. 2018 yılı sonunda hem bu oranı arttırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz." "Toplumun gelişmesinde kız çocukların ve kadınların eğitimi için verilen katkı çok değerli" Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel de her çocuğun, her insanın çağdaş bir eğitime ve yaşam biçimine hakkı olduğu bilinciyle uzun yıllardır toplum hizmeti verdiklerini bildirdi.
Aysel Çelikel - 15.05.2018
ÇYDD 21.Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'na Ev Sahipliği Yaptı
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) İzmir Şubesi, 25. yıl kutlamaları kapsamında 3 Mayıs 2018 tarihinde Karabağlar'da "Çağdaş Yaşam Feza-Ceyhan Demir Çalıkuşu Eğitimevi"nin açılışının hemen ertesinde 4-5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde de Seferihisar'da 200 ÇYDD'li genci ağırladı. Türkiye'nin farklı illerindeki şubelerden katılan yaklaşık 200 çağdaş genç "Çağdaş Gençlik Toplumsal Duyarlılığı Arttırmada Etkili İletişim Yolları Arıyor" başlığı altında geniş katılımlı çalıştaylar gerçekleştirdi. ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, ÇYDD İzmir Şube Başkanı Gönül Kaya ile ÇYDD Genel Merkez Gençlik Birimi Kolaylaştırıcısı Fırat Örüç'ün açılış konuşmalarını yaptığı ÇYDD 21.
Aysel Çelikel - 01.05.2018
ÇYDD İzmir Şubesi'nin 25. Yıl Coşkusu
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) İzmir Şubesi 25. yıl kutlamaları kapsamında, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 21.Türkan Saylan Gençlik Kurultayı'na ev sahipliği yapma heyecanını, Karabağlar'da 4'üncü eğitimevinin açılış coşkusu ile birleştiriyor. Bu kapsamda ÇYDD İzmir Şubesi 25. yıl kutlamaları, üretime dönük proje ve etkinliklerle yıl boyu devam edecek. 4-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Yavaş Şehir Seferihisar'da yapılacak kurultaya, Türkiye'nin dört bir yanındaki ÇYDD şubelerinden yaklaşık 200 genç katılacak. 'Çağdaş Gençlik, Toplumsal Duyarlılığı Arttırmada Etkili İletişim Yolları Arıyor…' konulu kurultayın açılışı, ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel tarafından yapılacak.
Aysel Çelikel - 16.04.2018
Demokrasiden Yana Olanları Kucaklayarak Süreci Aşacağız"
Sempozyum sonrası protesto Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel ve şair Ataol Behramoğlu'nun da konuşma yaptığı sempozyum sonrası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na kitap hediye edildi.
Aysel Çelikel - 10.03.2018
"Türkiye'de Kadının Adı Var" Dediler!
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği(ÇYDD) Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, TÜSİAD Önceki Dönem Başkanı Cansen Başaran Symes,ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay,KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, Minyatür Sanatçısı Günseli Kato, Tiyatro Oyuncusu Didem Balçın, ve Gazeteci Ahu Özyurt.
Aysel Çelikel - 09.03.2018
Türkiye'de Kadının Adı Var" Konferansı
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, kadının en büyük gücünün eğitim ve ücretli olarak çalışması olduğunu söyledi.
Aysel Çelikel - 12.12.2017
Tgc Sedat Simavi Ödülleri Sahiplerini Buldu
  Törene katılanlar arasında Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Türkiye Gazeteciler Sendikası Başkanı Gökhan Durmuş, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk, Gazeteciler Sosyal Dayanışma Vakfı Başkanı Selamı Turgut Genç, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Necmettin Altuntaş, Basın İlan Kurumu İstanbul Şube Müdürü Mehmet Köşker, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Fügen Toksü, Şulecan Dalbudak, TGC Onur Kurulu Sekreteri Ergin Konuksever, Onur Kurulu Üyesi Engin Köklüçınar, kıdemli üyeler Turgut Fethi, Necati Zincirkıran, TGC Onursal Üyeleri Turgay Atasü, Murtaza Çelikel, Prof. Dr. Aysel Çelikel, TGC Denetim Kurulu üyeleri Engin Başçı, Ercüment Erkul, Arif Esen, TGC Balotaj Kurulu Üyeleri Haşmet Yavuz, Serpil Özkaynak, Serkut Bozkurt, TGC Kadın Gazeteciler Komisyonu Başkanı ve Milliyet Haber Araştırma Müdürü Pınar Aktaş, Hürriyet Gazetesi yazarı Sedat Ergin, Hürriyet Gazetesi İstihbarat Müdürü Celal Korkut ve TGC İl Temsilcileri vardı.
Aysel Çelikel - 09.10.2017
Laik ve Bilimsel Eğitim İçin Toplumsal Mücadele Şart
Laik ve Bilimsel Eğitim Platformu (LABEP), altı şehir için hazırladığı Eğitim ve Gelecek başlıklı panelin üçüncüsünü İzmir'de, Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilci ile üyelerinin yanı sıra eğitimciler, öğrenciler, İzmirlilerin katılımıyla gerçekleştirdi. Eğitimin öncelikli sorunlarının anlatıldığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu panelde kültür merkezi salonu tamamen doldu, bazı kişiler paneli ayakta dinledi. LABEP sözcüsü ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel yaptığı açılış konuşmasında, eğitime yapılan tahribatın topluma yapılmış bir kötülük olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: "Cumhuriyetin laik, bilimsel, ulusal, demokratik eşitlikçi ilkeleri terk ediliyor.
Aysel Çelikel - 07.10.2017
İzmir'de Laik Bilimsel Eğitim Platformu'ndan Eğitim Paneli
İZMİR'de, Laik Bilimsel Eğitim Platformu'nun (LABEP) düzenlediği panelde, eğitim sistemindeki aksaklıklar tartışıldı. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı ve LABEP Sözcüsü Prof.Dr. Aysel Çelikel, "İyi bir insan, iyi biri gelecek, iyi bir meslek, ancak ve ancak bilimsel çağdaş eğitimle sağlanabilir.
Aysel Çelikel - 07.10.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Görüntü Dökümü --------------------- -Ekiplerin Ceyhan Giriş ve Çıkışlarda Güvenlik önlemi alması -Polislerin araçlar ve şahıslar üzerinde yaptığı uygulama -İlçe Emniyet Müdürü Bülen Tırnaksız ve ekiplerden detay -İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız'ın gelişi -Müdür Yıldız'ın uygulama yapan ekipleri incelemesi -Müdür Yıldız'ın basına bilgi vermesi -Kahvehane ziyareti ve vatandaşlarla sohbeti --Küçükkırım Mahallesinde çocuklar ile muhabbetti Süre : 5 dk 21 sn-Boyut : 240 MB Haber: ADANA,  =========================================== Laik Bilimsel Eğitim Platformu'ndan eğitim paneli EĞİTİMİ SİSTEMİ TARTIŞILDI İZMİR'de, Laik Bilimsel Eğitim Platformu'nun (LABEP) düzenlediği panelde, eğitim sistemindeki aksaklıklar tartışıldı. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı ve LABEP Sözcüsü Prof. Dr. Aysel Çelikel, "İyi bir insan, iyi biri gelecek, iyi bir meslek, ancak ve ancak bilimsel çağdaş eğitimle sağlanabilir.
Aysel Çelikel - 26.07.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
ESKİ VE YENİ ÖĞRENCİLER BİR ARAYA GELDİ Kadınlara sosyal ve ekonomik hayatta fırsat eşitliği tanınması amacıyla 2004 yılında hayata geçirilen "Her Kızımız Bir Yıldızö projesi için Ortaköy Feriye Lokantası'nda basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kırklareli, Sinop, Uşak, Burdur ve  Mersin'den gelen kız öğrencilerin yanı sıra Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün ve ÇYDD yöneticileri katıldı.
Aysel Çelikel - 26.07.2017
Yıldız Kızlar İstanbul'da Buluştu
ESKİ VE YENİ ÖĞRENCİLER BİR ARAYA GELDİ Kadınlara sosyal ve ekonomik hayatta fırsat eşitliği tanınması amacıyla 2004 yılında hayata geçirilen "Her Kızımız Bir Yıldız" projesi için Ortaköy Feriye Lokantası'nda basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kırklareli, Sinop, Uşak, Burdur ve Mersin'den gelen kız öğrencilerin yanı sıra Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün ve ÇYDD yöneticileri katıldı.
Aysel Çelikel - 26.07.2017
Dha İstanbul - Yıldız Kızlar İstanbul'da Buluştu
ESKİ VE YENİ ÖĞRENCİLER BİR ARAYA GELDİ Kadınlara sosyal ve ekonomik hayatta fırsat eşitliği tanınması amacıyla 2004 yılında hayata geçirilen "Her Kızımız Bir Yıldızö projesi için Ortaköy Feriye Lokantası'nda basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kırklareli, Sinop, Uşak, Burdur ve  Mersin'den gelen kız öğrencilerin yanı sıra Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün ve ÇYDD yöneticileri katıldı.
Aysel Çelikel - 26.07.2017
Mercedes-Benz Türk'ten "Her Kızımız Bir Yıldız" Projesi
"Yaz Buluşması" kapsamında "Yıldız Kızlar" ile her yıl olduğu gibi bu yıl da bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Sülün, şunları kaydetti: "Her Kızımız Bir Yıldız kurumsal sosyal sorumluluk projemize verdiğimiz desteğin her geçen yıl gelişerek daha uzun yıllar devam edeceğini bilmenizi isterim. Sevgili kızlarımız, azminiz ve başarılarınız ile gurur duyuyoruz. Gelecekte topluma önemli katkılarınız olacak. Biz buna inanıyoruz. Sizlerin de kendinize güvenmenizi, zorluklarla mücadele etmenizi ve toplumda hak ettiğiniz yere gelebilmenizi diliyoruz. Mercedes-Benz Türk olarak, yetişmenizde az da olsa bir katkımız oluyorsa ne mutlu bize..." "Bir kızı eğitmek iki aileyi eğitmeye eş değerdir" ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel de "Her Kızımız Bir Yıldız"ın, eğitimde fırsat eşitliğinden yararlanamayan kız çocuklarının eğitimi için geliştirilen çok anlamlı bir proje olduğunu belirterek, "Biz pozitif ayrımcılık yapıyoruz.
Aysel Çelikel - 25.07.2017
Kağıttan Bin Turna Kuşu, Barış İçin Hiroşima'ya Gönderilecek
Projeye katılan çocuklar ve dernek temsilcileri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin genel merkezinde düzenlenen programda Genel Başkan Aysel Çelikel'e, origamiyle hazırlanan turna kuşlarını teslim etti.
Aysel Çelikel - 20.06.2017
Dha İstanbul - Maçka Parkı'ndaki "Adalet Nöbeti" Nde 6. Gün
CHP Fatih, Çatalca ve Ümraniye ilçe örgütlerinden temsilciler, sabah erken saatlerde parka gelerek nöbete başladı. Nöbete Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel ile dernek üyeleri de destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aysel Çelikel Haberleri | Aysel Çelikel Kimdir - Haberler - Aysel Çelikel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aysel Çelikel kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu,  iş insanı, siyasetçi Murtaza Çelikel'in cenazesine katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 23:16:09. #1.15#

title