Aylin Kırcı Duman Haberleri

Aylin Kırcı Duman haber, Aylin Kırcı Duman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aylin Kırcı Duman 27.3.2015
Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunları Tartışıldı
Şanlıurfa’da, Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sağlığını Geliştirme Programı kapsamında düzenlenen iki günlük yönetici toplantısına katılan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman ile kaymakamlar arasında ilginç ‘taltif’ diyalogu yaşandı.
Aylin Kırcı Duman: Konuşmalar İyi Ama Netice?Aylin Kırcı Duman 27.3.2015
Aylin Kırcı Duman 24.2.2015
Vali Küçük, Çadır Kenti Ziyaret Etti
Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yapılan 35 bin kişi kapasiteli Suruç Konaklama Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. Tesislerin son durumu hakkında Kaymakam Abdullah Çiftçi'den bilgi alan Vali İzzettin Küçük, kamptaki sosyal donatı alanlarında yapılan çalışmaları yerinde gördü. Tesislerde yer alan hastaneyi ziyaret eden Vali Küçük, çadır kentte doğan çocuklarla yakından ilgilendi. Hastanedeki Suriyelilerle de görüşen Vali İzzettin Küçük, kendisine sorunlarını anlatan Suriyelileri dinleyerek çözümü için gerekli talimatları verdi. Market, eğitim, çocuk oyun ve diğer sosyal donatı alanlarını da gezen Vali Küçük, kamp yetkililerine de teşekkür etti. Çadır kent gezisine Vali Küçük ve Kaymakam Çiftçi'nin yanı sıra Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Afet ve Acil Durum Müdürü Mahmut Sönmez ve tesis yetkilileri de eşlik etti.
Aylin Kırcı Duman: Mevsimlik Tarım İşçilerinin Kaydı Yok!Aylin Kırcı Duman 18.11.2014
Aylin Kırcı Duman: Şanlıurfa'dan Kısa KısaAylin Kırcı Duman 30.12.2013
Aylin Kırcı Duman 10.11.2013
Büyük Önder Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 75. Yılı
  Halfeti   Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Garnizon komutanı Yüzbaşı Tolga Çetin, Belediye Başkanı Mahmut Özdemir, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Aylin Kırcı Duman 31.10.2013
Suruç'ta Öğrencilere Yardım
Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Sarayaltı Mahallesi'nde Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nun bahçesinde gerçekleştirilen dağıtımda yaptığı konuşmada,  eğitime katkılarından dolayı Rönesans Yönetim A.
Aylin Kırcı Duman: El Emeği Göz Nuru Eserler Beğeni TopladıAylin Kırcı Duman 10.10.2013
Aylin Kırcı Duman: Şanlıurfa'da 70 Kadın Ortak Sergi AçtıAylin Kırcı Duman 9.10.2013
Aylin Kırcı Duman: Amatör Kulüplere Büyük DestekAylin Kırcı Duman 3.10.2013
Aylin Kırcı Duman: Gsim'den Amatör Spor Haftası EtkinliğiAylin Kırcı Duman 1.10.2013
Aylin Kırcı Duman: Urfalı Tirit Ziyafetinde BuluştuAylin Kırcı Duman 26.9.2013
Aylin Kırcı Duman 23.8.2013
"Ekonomiye Kadın Gücü" Projesi
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, kentteki kadınları bu tarz projelere yönlendirdiklerini kaydetti.
Aylin Kırcı Duman: Meslek Öğrenen Hükümlülere SertifikaAylin Kırcı Duman 4.7.2013
Aylin Kırcı Duman: Suriyeli Sığınmacılardan SergiAylin Kırcı Duman 2.7.2013
Aylin Kırcı Duman 10.6.2013
AB Türkiye Delegasyon Başkanı Ripert Şanlıurfa'da
Alandaki eserlere ilişkin kazı başkanı Prof. Dr. Klaus Schmidt'den bilgi alan Ripert ve Pohl'e ziyaretlerinde, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman eşlik etti.
Aylin Kırcı Duman: Şanlıurfa'dan Kısa KısaAylin Kırcı Duman 8.6.2013
Aylin Kırcı Duman: Baro ve İHD Heyeti Çadır KentteAylin Kırcı Duman 7.6.2013
Aylin Kırcı Duman 25.5.2013
Çelikhan'da Kan Bağışına İlgi
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi'nde Kızılay Kan Merkezi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Aylin Kırcı Duman 25.5.2013
Suriyeli Misafirlere Hizmet Binaları Açıldı
Açılışın ardından Vali Güvenç, iç donanımları UNICEF tarafından sağlanan merkezi gezerek hazırlanan eğitim setlerini Suriyeli çocuklara dağıttı. Açılışta Vali Celalettin Güvenç'e Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, UNİCEF Türkiye Başkanı Dr.
Aylin Kırcı Duman 24.5.2013
Suriye'de İç Savaş
Törene, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, daire amirleri ve Suriyeli vatandaşlar katıldı.
Aylin Kırcı Duman 23.5.2013
İl İstihdam Kurulu Toplandı
Toplantıya Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Şanlıurfa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Sabri Ertekin, TKDK Şanlıurfa İl Koordinatörü Mehmet Ekinci, İl İstihdam Kurulu Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri katıldı.
Aylin Kırcı Duman 20.5.2013
Gençlik Haftası Çoşkuyla Kutlandı
2 BİN 500 ÖĞRENCİ İLE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ Yıldız, 15 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle 2 bin 500 öğrenci ile birlikte gençlik yürüyüşünü gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Sayın Valimiz Celalettin Güvenç, Harran Üniversitesi Rektörü İbrahim Halil Mutlu, Emniyet Müdürümüz Mehmet Likoğlu, Vali yardımcımız Aylin Kırcı Duman, diğer kurum müdürlerimiz ve 2 bin 500 öğrencimiz ile halkımızın katılımıyla gençlik yürüyüşünü düzenledik.
Aylin Kırcı Duman 8.5.2013
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Etkinliğe Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, resmi kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Aylin Kırcı Duman 4.5.2013
Aşiretlerin Hanım Ağaları Barış İçin Buluştu
Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, açılış konuşmasında Peygamber sevgisinin barış sürecine katkısına değindi.
Aylin Kırcı Duman 3.5.2013
Güneydoğu Kadınının Güçlendirilmesinde Yenilikler Toplantısı
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman'ın da katıldığı toplantı da bir konuşma yapan GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, "Temel hedefi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi halkının gelir düzeyi ve hayat standardını yükselterek, bu bölge ile diğer bölgeler arasındaki gelişmişlik farkını ortadan kaldırmak, kırsal alandaki verimliliği ve istihdam imkanlarını artırarak, sosyal istikrar, ekonomik büyüme gibi milli kalkınma hedeflerine katkıda bulunmak olan GAP, çok sektörlü, entegre ve sürdürülebilir bir kalkınma anlayışı ile ele alınan bir bölgesel kalkınma projesidir"dedi.
Aylin Kırcı Duman 3.5.2013
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Urfa City AVM'deki serginin açılışına Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Türk Telekom İl Müdürü Hüseyin Genç, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatiboğlu ile davetliler katıldı.
Aylin Kırcı Duman 3.5.2013
Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı'nın Fotoğraf Sergisi Şanlıurfa'da
Türk Telekom açıklamasına göre, şirketin Şanlıurfa İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen açılış törenine Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürü Hüseyin Genç, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Genel Müdürü İlhan Hatiboğlu ile kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri katıldı.
Aylin Kırcı Duman 2.5.2013
Şanlıurfa'da Moda Rüzgarı
Sema Şimşek, Burcu Kutluk, Selda Car, Selda Aksoy, Beril Kayar ve Bilge Kara'nın gönüllü model olarak podyumda yürüdüğü defileyi, aralarında GAP BKİ Başkanı Sadrettin Karahocagil, Şanlıurfa Vali Vekili Aylin Kırcı Duman ile çok sayıda moda tasarımcısı ve vatandaş izledi.
Aylin Kırcı Duman 12.4.2013
Sanayicinin Elektirik Sorunu Masaya Yatırıldı
KOSGEB binasında gerçekleştirilen toplantıya Vali Celalettin Güvenç'in yanı sıra, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Şutso Başkanı Sabri Ertekin, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı,...
Aylin Kırcı Duman 3.4.2013
Şanlıurfa'da "Seyyah Bizim İller Projesi"
Yemeğe Vali Celalettin Güvenç'in yanı sıra, Vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman, DSİ 15.
Aylin Kırcı Duman 2.4.2013
Diksiyon Kursunu Tamamlayan 70 Kişiye Sertifika
Yenişehir Halk Eğitim Merkezi'nde İş-Kur ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen 'Diksiyon Kursu'nda başarılı olanlar için sertifika töreni düzenlendi. Gençlik Merkezi'nde düzenlenen törene; Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, İş-Kur İl Müdürü Necdet Karasevda, bürokratlar ile kursiyerler katıldı.
Aylin Kırcı Duman 2.4.2013
Kurslar İstihdamı Artırıyor
Törene Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, Karacadağ Kalkınma Ajansı Sekreteri İlhan Karakoyun, İŞ-Kur İl Müdürü Necdet Karasevda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız sektör temsilcileri ve kursiyerler katıldı.
Aylin Kırcı Duman 22.3.2013
Şanlıurfa'da "Ev Tekstilinde Açan Çiçekler Projesi"
Açılışa Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ve beraberindeki heyet katıldı.
Aylin Kırcı Duman 9.3.2013
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Yaklaşık bir saat süren konferansa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, hastanenin çalışanları ve çok sayıda kadın katıldı.
Aylin Kırcı Duman 6.3.2013
Yeşilay Haftası Etkinlikleri
Yeşilay Cemiyeti İl Temsilcisi Muharrem Çelik ve üyelerden oluşan bir grup, Yeşilay Haftası dolayısıyla Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman'ı makamında ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Aylin Kırcı Duman 6.3.2013
Şanlıurfa'da Yeşilay Haftası Kutlamaları
Yeşilay Derneği Şanlıurfa Temsilciliği tarafından Şanlıurfa Valiliği'ne, kartondan yapılmış tabut ile giden dernek üyeleri, burada Şanlıurfa Vali Yardımcı Aylin Kırcı Duman tarafından karşılandı.
Aylin Kırcı Duman 6.3.2013
"Gönül Elçileri" Projesi
Söz konusu projenin hayata geçirilmesinde kadınlara büyük iş düştüğünü aktaran Güvenç, şunları kaydetti: "Koruyucu aile olmak isteyenlere ön ayak olmalıyız. Bu uzun bir süreç. Türkiye'de yaşayan 25-65 yaş arasındaki vatandaşlarımızda bu bilinci uyandırmalıyız. Bu konuda projeye dahil olmak isteyen ailelere yönelik eğitim programlarımız olacak. Aileler korunmaya muhtaç çocuklarla tanıştırılacaklar. Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz tarafından 'Koruyucu Aile' olmak isteyen kişilerin incelemesi yapılacak ve uygunluğu araştırılacaktır. Bu konuda herkesin titizlikle çalışması gerekiyor." Toplantıya Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sait Mızraklıdağ ile vali yardımcıları ve kaymakam eşleri katıldı.
Şu an buradasınız: Aylin Kırcı Duman Haberleri | Aylin Kırcı Duman Kimdir - Haberler - Aylin Kırcı Duman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aylin Kırcı Duman kimdir, hayatı ve biyografisi. Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunları Tartışıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2020 03:36:49. #1.14#
title