Ayhan Özkan Haberleri

Ayhan Özkan haber, Ayhan Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayhan Özkan - 01.10.2019
Devlet Tiyatroları perdelerini açtı
Özer Tunca'nın yönettiği oyunu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Ankara Vali yardımcıları Ali Sözen, Mustafa Erkayıran, İsmail Küreci, Ayhan Özkan ile Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt da izledi.
Ayhan Özkan - 26.06.2019
Kara Harp Okulu darbe davasında karar (2)
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Kara Harp Okulu'ndaki eylemlere ilişkin 307 sanığın yargılandığı davada karar açıklandı.
Ayhan Özkan - 02.02.2019
Mut Ziraat Odası Başkanı Hıdır Kar Güven Tazeledi
Yapılan seçimlerde meclis üyeliklerine Hıdır Kar, Sabit Kaya, Yaşar Ataş, Halil Işık, Fettah Ündar, Veysel Şah, Mustafa Aslan, Adem Tunç, Mehmet Şahin, Tuncay Örs, Ali Turhan, Selim Melleç, Ahmet Çetin, Hüseyin Bıçkı, Yakup Ceylan, Ayhan Özkan, Abdullah Kurt, Kadir Ay, Mustafa Ertuğrul, Turgay Ata ve Abdullah Özdil seçildi.
Ayhan Özkan - 12.12.2018
Beypazarı'nda Gübre Bayileri Bilgilendirme Toplantısı
Ticaret Odası Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Ali Yalçın, İlçe Tarım Orman Müdürü Yavuz Ekici, Emniyet Müdürü Selçuk Yıldız, Jandarma Komutanı Şeref Kutu, gübre takip sistemi sorumlusu Sinan Atasagun, İl Jandarma Kriminal Şube Müdürü Yaşar Dülger, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden bomba imha uzmanı başkomiser Ahmet Haktar ve yaklaşık 40 gübre bayi sorumlusu katıldı.
Ayhan Özkan - 27.06.2018
AB Toplantısına Geç Gelen Memurlara Vali Yardımcısından Tepki
Valilik tarafından Turgut Özal İş Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantının sabah saat 08.30'da başlayacağı bildirildi. Toplantının yapılacağı salona Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan ve 11 katılımcı tam zamanında geldi.
Ayhan Özkan - 19.06.2018
İmar Barışı" Anlatıldı
Bunların dışında üçüncü kişilere ait mülkiyete konu taşınmazlarda bulunan yapıların, Hazine'ye ait sosyal donatı için tahsisli araziler üzerinde bulunan yapıların ve 3194 Sayılı İmar Kanunu'nun geçici 16. maddesinde belirtilen istisnai alanlarda bulunan yapıların ise "imar barışı" kapsamına girmediğini dile getiren Bal, şu bilgileri aktardı: "İmar barışı başvuruları e-devlet üzerinden yapılmaktadır. Yapılan başvuru sırasında sistem tarafından, yapıya ait ve arsaya ait metrekare büyüklükleri, arsanın emlak vergi birim değeri gibi bilgilerin yanı sıra ruhsatsız yapıya ait bir veya en fazla iki adet fotoğraf istenilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde başvuruyu yapan şahsa ücrete ilişkin bilgi SMS'i gelmektedir. Ücretin yatırılmasının ardından e-devlet sisteminde görüntülenebilecek şekilde yapı kayıt belgesi düzenlenmektedir. Yapı kayıt belgesi yapının yeniden yapılmasına veya kentsel dönüşüm uygulamasına kadar geçerli olmakta ve bu belge ile vatandaş ilgili kurumlara giderek elektrik su ve doğalgaz aboneliği yaptırabilmektedir." Programı, Vali Yardımcısı Ayhan Özkan ile Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Ahmet Tekin de takip etti.
Ayhan Özkan - 08.06.2018
19 Bin Sağlık İşçisi ve 12 Bin Doktor Alacağız"
Bakan Demircan, konuşmasının ardından Çorum Vali Vekili Ayhan Özkan, AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve diğer protokol üyeleriyle birlikte hizmet binasının açılışını yaptı.
Ayhan Özkan - 28.05.2018
Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimine Doğru
İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Edirne milletvekili adayları Ali Demirkıran, Ayhan Özkan, Mansur İriş ve Recai Taşkın da yer aldığı belirtildi.
Ayhan Özkan - 28.05.2018
Açık Kapı Projesi
Çorum Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, 81 ilde hayata geçirilen Açık Kapı Projesinin devletle vatandaş arasında iletişimi ve karşılıklı güveni daha da artıracağını söyledi.
Ayhan Özkan - 23.05.2018
Saadet Partisi'nin Baraj Sorunu Kalmadı"
Konuşmanın ardından, Saadet Partisi 27. Dönem Edirne Milletvekili adayları basına tanıtıldı. 4 adayın yer aldığı listede birinci sırada Ali Demirkıran, ikinci sırada Ayhan Özkan, üçüncü sırada Mansur İriş, dördüncü sırada ise Recai Taşkın yer aldı.
Ayhan Özkan - 11.05.2018
Görüntülü) Engelli Gencin Elini Öptü, 'Sizlerle Gurur Duyuyoruz' Dedi
ÇORUM'da 5 bedensel ve zihinsel engelli genç, kışlada 1 günlük eğitimin ardından askerlik yemini etti. Çocuklarının mutlu gününe ortak olan aileler, sevinç gözyaşı döktü. Vali Yardımcısı Ayhan Özkan görme ve bedensel engelli Aykut Erdal'a (25) terhis belgesini verdikten sonra önce elini sonra yanaklarını öperek, "Sizlerle gurur duyuyoruz" dedi.
Ayhan Özkan - 11.05.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Engellilere bir süre temsili askerlik eğitimi verildikten sonra Çorum İl Garnizon Komutanlığında yemin töreni düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının okunmasıyla başlayan törende 5 engelli, ellerini Türk bayrağı ve silahların üstüne koyarak yemin etti. Engelli askerlerin terhis belgelerini Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Garnizon Komutanı Albay Çetin Öcal, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, ile diğer protokol üyeleri tarafından verildi.
Ayhan Özkan - 11.05.2018
Engelli Gencin Elini Öptü, 'Sizlerle Gurur Duyuyoruz' Dedi
ÇORUM'da 5 bedensel ve zihinsel engelli genç, kışlada 1 günlük eğitimin ardından askerlik yemini etti. Çocuklarının mutlu gününe ortak olan aileler, sevinç gözyaşı döktü. Vali Yardımcısı Ayhan Özkan görme ve bedensel engelli Aykut Erdal'a (25) terhis belgesini verdikten sonra önce elini sonra yanaklarını öperek, "Sizlerle gurur duyuyoruz" dedi.
Ayhan Özkan - 09.05.2018
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası
Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Halil Doğanay, Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan ve Alper Zahir ile Şahin'i ziyaret etti.
Ayhan Özkan - 08.05.2018
Alkolün Etkisi "Alkol Gözlüğü" ile Anlatıldı
Çorum'da, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, alkolün etkisini göstermek amacıyla katılımcılara özel bir gözlükle penaltı atışı yaptırıldı. Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ ile vatandaşlar, Hürriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte, 100 promil alkollü hissi veren gözlüğü takarak penaltı atışı yapmaya çalıştı.
Ayhan Özkan - 02.05.2018
Ortaokul Öğrencileri Güneş Enerjisiyle Çalışan Araç Yaptı
Öğretmen ve öğrencilerin birlikte çalışarak tasarladıkları aracın test sürüşünü Vali Yardımcısı Ayhan Özkan ve Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük yaptı.
Ayhan Özkan - 26.04.2018
Çorum'da Sivil Toplum Günleri Başladı
Sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerinin artırılmasına yönelik birçok projenin desteklendiğini aktaran Türköz, şunları dile getirdi: "Sivil toplumun kapasitesinin artırılması, sosyal, beşeri ve kamusal alanda daha etkin roller üstlenmesi bu vesileyle sağlanmış oluyor. Ancak kamunun bu alanda bir eksiği olduğu düşünüldü. Kamu-STK iş birliği konusunda kamunun kapasitesinin artırılmasına ihtiyaç duyulduğu görüldü. İki taraf arasında daha önce ciddi bir organik bağ kurulamadığı düşünüldü ve bu proje gerçekleştirildi. Umarım bu projenin sonunda kamunun bu anlamdaki kapasitesini de artırarak güçlü bir diyalog kurulmuş olur." Çorum Vali Yardımcısı Ayhan Özkan da geçmişte yüzyıllar alan değişimlerin günümüzde çok hızlı gerçekleştiğini ve kontrol edilebilirlikten çıktığını ifade etti.
Ayhan Özkan - 21.03.2018
Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları" Konulu Resim Yarışması
Törene Vali Yardımcısı Ayhan Özkan ile Tüketici Hakları Hakem Heyeti yöneticileri ve öğrencilerin velileri katıldı.
Ayhan Özkan - 15.01.2018
Kırıkkale'de Şiir Dinletisi
Programa, Vali Yardımcısı Ayhan Özkan, Ticaret İl Müdürü Seyfettin Çetiner ve çok sayıda davetli katıldı.
Ayhan Özkan - 26.12.2017
Edirne'den Kısa Kısa
Kongreye, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Merkez ilçe Başkanı Şaban Kaya, Saadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ayhan Özkan, il yönetim kurulu üyeleri ile Enez delegeleri ve üyeler katıldı.
Ayhan Özkan - 16.11.2017
Vali Yardımcısının Odasında Ayakkabılarını Çıkaran Hüsne Ninenin Kömürü Teslim Edildi
KIRIKKALE'de, kömür yardımı için gittiği Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makamında 'halı kirlenmesin' diye ayakkabılarını çıkaran 82 yaşındaki Hüsne Keser'in talebi yerine getirildi.
Ayhan Özkan - 16.11.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Vali yardımcısının odasında ayakkabılarını çıkaran Hüsne ninenin kömürü teslim edildiKIRIKKALE'de, kömür yardımı için gittiği Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makamında 'halı kirlenmesin' diye ayakkabılarını çıkaran Hüsne Keser'in (82) talebi yerine getirildi.
Ayhan Özkan - 16.11.2017
Hüsne Nineye Kömür Yardımı Yapıldı
Kırıkkale Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makam odasına "Halı kirlenmesin" diyerek ayakkabılarını çıkararak giren 83 yaşındaki Hüsne Kevser'e, talep ettiği kömür yardımı yapıldı.
Ayhan Özkan - 15.11.2017
Vali Yardımcısının Odasında 'Halı Kirlenmesin' Diye Ayakkabılarını Çıkardı
KIRIKKALE'de, Hüsne Keser (82), kömür yardımı talebini iletmek için girdiği Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makamında, 'halı kirlenmesin' diye ayakkabılarını odaya girişte çıkardı.
Ayhan Özkan - 15.11.2017
Dha Yurt Bülteni-11
GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ  Haber-Kamera: Ramazan SARIKAYALI- Suat SÖĞÜT/KUMLUCA, FİNİKE (Antalya), ====================================== Vali yardımcısının odasında 'halı kirlenmesin' diye ayakkılarını çıkardı   KIRIKKALE'de, Hüsne Keser (82), kömür yardımı talebini iletmek için girdiği Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makamında, 'halı kirlenmesin' diye ayakkabılarını odaya girişte çıkardı.
Ayhan Özkan - 15.11.2017
Dha Yurt - Vali Yardımcısının Odasında 'Halı Kirlenmesin' Diye Ayakkılarını Çıkardı
KIRIKKALE'de, Hüsne Keser (82), kömür yardımı talebini iletmek için girdiği Vali Yardımcısı Ayhan Özkan'ın makamında, 'halı kirlenmesin' diye ayakkabılarını odaya girişte çıkardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ayhan Özkan Haberleri | Ayhan Özkan Kimdir - Haberler - Ayhan Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayhan Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Yardımcısı Özkan, Çubuk'ta incelemelerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 23:08:40. #1.15#

title