ATİLLA GÖKÇE HABERLERİ

Atilla Gökçe haber, Atilla Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atilla Gökçe

Atilla Gökçe

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1945

Atilla Gökçe Kimdir ?

Atilla Gökçe, 1945 İzmir doğumlu, gazeteciliğe polis muhabiri olarak başladı. Daha sonra spor servisine geçti. Uzun yıllar Tercüman Gazetesi'nde spor müdürlüğü yaptı .İki dönem TSYD Başkanlğı’nda bulundu. Atilla Gökçe halen Milliyet gazetesinde spor yazarlığını sürdürüyor. Bir süre İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ne devam etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Atilla Gökçe - 03.09.2019
TFF ve A Milli Takım, sponsorlarıyla buluştu
P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ise şunları söyledi: "Gillette adına hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 3 yıllık bir beraberliğimiz var. İkinci üç yıla imzamızı da yeni yönetim kurulunun ilk icraatı olarak haziran sonunda attık. Önümüzeki 3 yılda önemli turnuvalarda beraber olcağımızı düşünüyorum. Türkiye'nin yanı sıra Brezilya Milli Takımı'nın da sponsoruyuz. Türkiye'nin sponsoru olarak Gillete markası büyük bir gururla bu yolculuğa çıktı. Markanın ay-yıldızla süslenmesinin Gillette'e değer kattığının farkındayız. Gillette markası üzerine Türk yıldızı basmış durumdayız. Etkisi o kadar büyük ki... Ay-yıldız baskılı ürünlerimiz Özbekistan'da satışa sunulmuş. Ay-yıldızlı olanlar daha çok satıyor dediler. Türkiye'nin başarıları sadece Türkiye'de değil tüm Türk dünyasında büyük bir heyecanla takip ediliyor. Önümüzdeki Avrupa Şampiyonası'nda olcağımıza inanıyoruz. Üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz." Etkinlikte konuşan spor yazarı Atilla Gökçe, "Şenol Güneş'i saygıyla alkışlamanızı isterim.
Atilla Gökçe - 18.07.2019
Türk Basın Konseyi Yüksek İstişare Kurulu, Ayvalık'ta toplandı
Ayvalık'ta Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç'in öncülüğünde gerçekleşen toplantıda, TBMM eski Başkanı ve Okuyucu Temsilcisi Hüsamettin Cindoruk'un yanı sıra konsey üyeleri, Yaman Törüner, Tufan Türenç, Kenan Akın, Atilla Gökçe, Doğan Satmış, Ayşe Okşan Atasoy, Ali Ayaroğlu, Mustafa Eşmen, Namık Tan, Taner Atabarut, Başer Yaltı ve Misket Dikmen hazır bulundu.
Atilla Gökçe - 12.07.2017
Bakan Kılıç, Spor Gündemini Değerlendirdi
NTV Spor Genel Yayın Yönetmeni Fuat Akdağ, Milliyet Gazetesi Spor Yazarı Atilla Gökçe, Vatan Gazetesi Spor Yazarı Lütfü Özel ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan'ın sorularını yanıtlayan Kılıç, "Kulüplerimizin ekonomik durumları güzel değil, daha iyi olmalı.
Atilla Gökçe - 04.05.2017
İstanbul'a 14 Yılda 18 Milyon 900 Bin Ağaç Fidanı
Kuzey Çevre Yolu Riva Viyadük 23'ün altında gerçekleştirilen ağaç dikim törenine, ICA Genel Müdürü Atilla Gökçe, İstanbul Orman İşletmeleri Bölge Müdürü Recep Ateş ve öğrenciler katıldı.
Atilla Gökçe - 04.05.2017
ICA 3,7 milyon ağaç ve bitkiyi İstanbul'un doğasına kazandırdı
4 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen ve ICA Genel Müdürü Atilla Gökçe'nin ev sahipliği yaptığı ağaçlandırma etkinliğine; İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, Beykoz Mahmut Şevket Paşa Köyü Ortaokulu öğrencileri ve ICA çalışanları katıldı.
Atilla Gökçe - 04.05.2017
Kuzey Marmara Otoyolu'na 6 Bin Fidan Dikildi
ICA Genel Müdürü Atilla Gökçe'nin evsahipliğinde gerçekleşen ağaçlandırma etkinliğine İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş ile Beykoz Mahmut Şevket Paşa Köyü ortaokulu öğrencileri ve ICA çalışanları katıldı.
Atilla Gökçe - 04.05.2017
Dha İstanbul - Kuzey Marmara Otoyolu'na 6 Bin Fidan Dikildi
ICA Genel Müdürü Atilla Gökçe: " (Kuzey Çevre Otoyolu ağaçlandırma projesi) Bazı ağaçların kuruduğu gözlemleniyor.
Atilla Gökçe - 15.11.2016
İstanbul'da, 6 Bin 500 Hektarlık Alan Ağaçlandırılacak
Hedef 5 milyon 100 bin ağaç ve bitki Burada konuşan ICA Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Yatırım ve İşletme AŞ Genel Müdürü Atilla Gökçe, Orman ve Su İşleri ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarıyla imzaladıkları protokol çerçevesinde ağaçlandırma çalışmalarının, İstanbul ve çevresiyle, Kuzey Çevre Otoyolu güzergahında devam ettiğini belirtti.
Atilla Gökçe - 15.11.2016
Dha İstanbul Bülteni - 3
"BÖLGENİN EKOLOJİSİNE UYGUN AĞAÇLAR DİKİYORUZ" Ağaçlandırma çalışmalarını Orman Genel Müdürlüğü ile birlikte sürdürdüklerini belirten ICA Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Yatırım ve İşletme Genel Müdürü Atilla Gökçe, "Amacımız köprü çevresi ile otoyol güzergahına 5 milyon 100 bin bitki ve ağaç dikmek.
Atilla Gökçe - 04.11.2016
Tgc Burhan Felek Basın Hizmet Ödülleri Sahiplerin Buldu
MESLEKTE 50 YILI TAMAMLADILAR Turgay Olcayto, Orhan Erinç, Engin Başçı, Esat Yılmaer, Kamil Masaracı, Niyazi Dalyancı, Nuray Özger, Rahmi Turan ve Sibel Güneş'ten oluşan seçici kurulun yaptığı oylama sonucunda, Ali Baransel, Atilla Gökçe, Ayhan Fırıldak, Ayşegül Dora, Deniz Banoğlu, Ergun Çağatay, Erkut Can, Erol Nural, Ertuğrul Akbay, Feyza Algan, Garbis Keşişoğlu, Güven Taner, İsmet Tongo, Kurtar Çakın, Metin Özyıldırım, Nahit Duru, Seçkin Türesay, Selim Esen, Seraceddin Zıddıoğlu, Şekip Gümüşkanatlı ve Şükran Soner TGC Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü'ne layık görüldüler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Atilla Gökçe Haberleri | Atilla Gökçe Kimdir - Haberler - Atilla Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atilla Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. GAZETECİ SAMİ KOHEN İÇİN DEMİRÖREN MEDYA CENTER'DA TÖREN.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 09:36:13. #1.16#

title