Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu!

Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Enver fotoğrafa, "2000-2019... pilav günü" notunu ekledi.

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Aslı Enver sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını paylaştı.

MELİSA SÖZEN İLE OKUL ARKADAŞI ÇIKTI

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Enver lise arkadaşlarıyla buluştu. Sosyal medya sayfalarından bu fotoğrafları paylaşan grup altına "2000-2019... Pilav günü" notunu ekledi. Oyuncu Aslı Enver ve meslektaşı Melisa Sözen'in aynı lisede okuduğu ortaya çıktı.

"KEYİFLER YERİNDE TABİ"

Aslı Enver'in takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Enver'in bir takipçisi paylaşıma, "Ne kadar güzel bir arkadaşlık." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi, "Murat Boz ile de barıştın keyifler yerinde tabi." yorumunu yaptı.

Aslı Enver, 19 Yıl Önceki Fotoğrafını Takipçilerinin Beğenisine Sundu!
Haber Yorumları (14)
BETSI: BEN ASLI ENVERI SENELERDIR IZLERIM DOGAL GUZELLIGININ YANINDA HANIMEFENDILIGINI HIC BOZMAMIS AKSINE YILLARIN VERDIGI BIRIKIMLE OLGUNLASMIS VE ASALETINDE HICBIRSEY EKSILMEMISTIR OKUDUGUM CIRKIN YORUMLAR INSANLARIN NE KADAR SEVGIDEN UZAK OLDUKLARINU BANA ANLATTI KALBI GIBI YÜZÜ GUZEL OYUNCUNUN KARIYERINDEKI BASARISINI DILERIM SEVGILISI MURAT BOZ ILE EVLENIP SONSUZ MUTLU OLMASIDIR SEVGIYLE KALIN KALPLERINIZI KIRLILIKTEN ARINDIRIN UNUTMAYIN!!!! YAPTIGINIZ SÖYLEDIGINIZ HER KÖTÜ SÖZ SIZE KAT VE KAT GERI DÖNER BU ALBERT EINTEIN TARAFINDAN YILLAR ÖNCESINDEN SÖYLENEN VE KANITLANAN BÎR SÖZDÜR.......
HİÇ DEĞİŞMEMİŞ: Aynı tas aynı hamam
ATMACA: keşke benim olsa
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title