Şehre inen domuzlar, motosiklete çarptı! Olay anı kamerada

Şehre inen domuzlar, motosiklete çarptı! Olay anı kamerada

Artvin'de gecenin karanlığında yola atlayan domuzlar, motosiklete çarptı. Olay karşısında büyük korku yaşayan motosiklet sürücüsü, "Yavruları olan anne domuz bizi tehdit algıladığından saldırgan bir şekilde motorumuza çarptı" dedi.

Şehre inen domuzlar, motosiklete çarptı! Olay anı kamerada

Artvin Atatepe mevkide ormanlık alandan bir anda yola atlayan domuz sürüsü motosiklete çarptı. Sürücü ve oğlu kazada yaralanırken o anlar ise cep telefonuna kaydedildi.

BİR ANDA YOLA ATLADILAR

Artvin'de Barış Yazganoğlu isimli vatandaş, oğlu Berat Şahan Yazganoğlu ile birlikte motosikletleriyle evlerine giderken ormanlık alandan bir anda yola atlayan domuz sürüsü motosikletlerine çarptı.

MOTOSİKLETTE HASAR MEYDANA GELDİ

Çarpmanın etkisiyle devrilen motosiklet üzerinde bulunan Barış Yazganoğlu ve oğlu Berat Şahan Yazganoğlu hafif şekilde yaralandı. Motosiklete çarpan domuz ise yaralanmadan yoluna devam ederken motosiklette ise küçük çaplı hasar meydana geldi.

"BİZİM İÇİN İLGİNÇ BİR ANI OLDU"

Olayı anlatan motosiklet sürücüsü Barış Yazganoğlu, "Eve giderken o bölgede birkaç kez daha domuz sürüsüne rastlamıştım. O günde oğluma domuz çıkabilir diyerek telefonuyla video çekmesini istedim. Tam o sırada domuz sürüsü yolumuza çıktı. Yavruları olan anne domuz bizi tehdit algıladığından saldırgan bir şekilde motorumuza çarptı. Şükür bende ve oğlumda bir şey yok. Domuzda yaralanmadı. Bizim için ilginç bir anı oldu" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.