ARİF YOLDAŞ ALTIOK HABERLERİ

Arif Yoldaş Altıok haber, Arif Yoldaş Altıok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arif Yoldaş Altıok

Arif Yoldaş Altıok

Arif Yoldaş Altıok Kimdir ?

Arif Yoldaş Altıok, CHP İlçe Başkanlığı yaptı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde Yerel Yönetimler bölümünü okudu. Arif Yoldaş Altıok, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’nin Nevşehir Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Arif Yoldaş Altıok - 21.08.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri'nde konuştu Açıklaması
Kılıçdaroğlu, Türkiye'de mültecilere ve sığınmacılara karşı ırkçılık yapmadan yaklaşılması gerektiğini vurgulayarak şunları kaydetti: "Çabalarımız, sığınmacıların ülkelerinden ayrılmalarına neden olan koşulları ortadan kaldırmaya dönük olmalıdır. Onları davullarla, zurnalarla ülkelerine uğurlayacağımız günleri hep birlikte kurmalı ve inşa etmeliyiz. İnanın bunu mutlaka ama mutlaka başaracağız. Bugün Irak'ta, Suriye'de, Afganistan'da, Yemen'de, Libya'da İslam adına ve 'Allah Allah' diyerek birbirini öldürenler Müslümanlardır. Yerinden yurdundan edilen, ülkelerinden göç etmek zorunda kalan yine Müslümandır. Üzülerek söylüyorum ki istatistiklere göre savaş ve açlık nedeniyle acı çeken çocukların büyük bir bölümü Müslüman çocuklarıdır. Demokrasi, insan hakları, eğitim, sağlık, toplumsal eşitlik, adalet gibi temel alanlarda Müslüman ülkeler perişanlığı yaşıyor. Bu perişanlığı, adaletsizliği, liyakatli yöneticiler akılcı politikalarla giderebilirler. Bunun yolu da Hacı Bektaş Veli öğretisinden feyz almaktır." "Aklını kullanmayan insan, insanlık görevini yerine getirmeyendir" Hacı Bektaş Veli'ye göre aklın Allah'ın yeryüzündeki terazisi olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, şöyle dedi: "Allah'ın yeryüzündeki terazisi olan akıl sayesinde kişi, iyiyle kötüyü, doğruyla yanlışı ayırt etmek zorundadır. Aklını kullanmayan insan, insanlık görevini yerine getirmeyendir. Bu gerçekten hareketle, adaletli, hakkaniyetli, vicdanlı ve ahlaklı yöneticilerin peşinden gitmek tüm insanların ortak görevi olmalıdır. İhtiyacımız olan, hünkarın aslanla ceylanı kucağında buluşturan huzur, güven ve kardeşlik duygusudur. Mutlulukla söylemeliyim ki ülkemiz bunu bugün büyük ölçüde başardı. Yakın döneme kadar birbiriyle düşman kardeşler olarak kabul edilen toplumsal yapılar, sosyolojik, siyasi ve kültürel katmanlar, ülkemizin temel sorunlarının çözümü doğrultusunda bir araya geliyor, birbirlerinin fikrine değer veriyor, birbirlerinin düşüncelerine kulak kabartıyor. Bu ülkemiz için yeni bir dönemdir." Bu yıl ilk kez verilen Hacı Bektaş Veli Hizmet Ödülü'ne, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu layık görüldü. Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok'tan ödülünü alan İmamoğlu, bu ödüle layık görülmesinden dolayı onur duyduğunu belirtti.
Arif Yoldaş Altıok - 05.08.2021
Belediye Başkanı Savran Hacı Bektaş Veli'nin Vefatının 750. Yıl Dönümü Anma Etkinliklerinde Konuştu
Belediye Başkanı Savran Hacı Bektaş Veli'nin Vefatının 750. Yıl Dönümü Anma Etkinliklerinde Konuştu Anadolu irfanının sönmeyen ışığı Hünkar Hacı Bektaş Veli, vefatının750. Yıldönümü Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen törenle anıldı. Cumhurbaşkanlığı ve UNESCO tarafından 2021 yılının 'Hacı Bektaş Veli Yılı' ilan edilmesi dolayısıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 'İnsanlığın özü sevgi, barış ve kardeşlik' sloganı ile Hacı Bektaş Veli Müzesi önünde etkinlik düzenlendi. Programda, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof.
Arif Yoldaş Altıok - 22.06.2021
Hacıbektaş Kaymakamlığı Belediye Başkanı Altıok'a saldırı ile ilgili açıklama yaptı
Hacıbektaş Kaymakamlığı tarafından Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok'a yapılan saldırı ile ilgili açıklama yapıldı.
Arif Yoldaş Altıok - 22.12.2020
Atatürk'ün Hacıbektaş'a gelişinin 101. yılı
Programa, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ve daire amirleri katıldı.
Arif Yoldaş Altıok - 10.08.2020
THKP-C'li teröristin adı Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde bir sokağa verildi
Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde belediye meclisinin aldığı kararla, 1972'de güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülen terör örgütü THKP-C üyesi Ulaş Bardakçı'nın ismi bir sokağa verildi. Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hacıbektaş Belediye Meclisinin aldığı kararla Ulaş Bardakçı, Mehmet Taşdemir, Hürcan Gürses ve Halil Tunç'un isimlerinin ilçedeki park ve sokaklarda yaşatılacağını belirtti.
Arif Yoldaş Altıok - 16.06.2020
Hacı Bektaş Veli Dergahı pazartesi günleri ziyarete kapatıldı
Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde bulunan Hacı Bektaş Veli Dergahı'nın ikinci bir genelgeye kadar pazartesi günleri ziyarete kapatıldığı duyuruldu. Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hacı Bektaş Veli Dergahı'nın ikinci bir genelgeye kadar pazartesi günleri kapatıldığını duyurdu.
Arif Yoldaş Altıok - 28.12.2019
Batur: ilk kreşimizi Roman mahallesinde açıyorum
Düzenlenen törende Batı Balkan Ülkeleri ve Türkiye Sıfır Ayrımcılık Derneği tarafından Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'a 'En Roman Dostu Belediye Başkanı', Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok'a da 'Ayrımcılıkla Mücadelede En Kararlı Belediye Başkanı' ödülü takdim edildi.
Arif Yoldaş Altıok - 28.09.2019
"Kendine menfaat sağlayan şebekelerle mücadele edeceğiz"
Yetkililerden külliyeyle ilgili bilgi alan Erbaş, Hacı Bektaş Veli'nin türbesinde dua okudu, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ile sohbet etti.
Arif Yoldaş Altıok - 16.09.2019
Dha yurt bülteni - 17
Ceyhan Cemevi'nde düzenlenen etkinliğe; Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, Ceyhan İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Ersin Ağçe, İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Arif Yoldaş Altıok - 17.08.2019
Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri
Etkinliklerin sonunda, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından konuk sanatçılara, mermerden yapılmış beyaz güvercin hediye edildi.
Arif Yoldaş Altıok - 16.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Hacıbektaş'ta, 56'ncı ulusal 30'uncu uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli'yi anma, kültür ve sanat etkinlikleri düzenlendi. Etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vali İlhami Aktaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ve çok sayıda kişi katıldı.
Arif Yoldaş Altıok - 16.08.2019
Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri
Kılıçdaroğlu ve Ersoy, birlikte girdikleri salonda vatandaşları selamladı. Tören öncesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok'a gönderdiği mesaj okundu.
Arif Yoldaş Altıok - 16.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Öğrencilerin yaptığı, 15 Temmuz hain darbe girişimini konu alan resimlerinin yer aldığı serginin açılışına Hacıbektaş Kaymakamı Yaşar Yiğit Demirer, Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, NEVÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arif Yoldaş Altıok Haberleri | Arif Yoldaş Altıok Kimdir - Haberler - Arif Yoldaş Altıok haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arif Yoldaş Altıok kimdir, hayatı ve biyografisi. Nevşehir'de Hacı Bektaş Veli Anma Töreni gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 18:56:19. #1.13#

title