Arif V 216 Haberleri

Arif V 216 haber, Arif V 216 son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arif V 216 - 07.10.2020
Türk yapımlarını izleyenler, Türk tarihine ilgi duyuyor
Netflix'in içerik kütüphanesinde, yabancı yapımların yanı sıra çok sayıda Türkçe içerik yer alıyor. Bu yapımlar arasında Hakan: Muhafız, Atiye, Aşk 101, Rise of Empires: Ottoman, Yarına Tek Bilet ve Exatlon Türkiye gibi çeşitli formatlardaki Netflix orijinal yapımlarına ek olarak Organize İşler: Sazan Sarmalı, Ezel, Leyla ile Mecnun, 7. Koğuştaki Mucize, Ayla, Diriliş: Ertuğrul, Arif v 216, Masum gibi sayısız lisanslı yapım da bulunuyor.
Arif V 216 - 08.06.2020
Son dakika haberi: Tivibu'da gişe rekortmeni filmler izleyicilerle buluşacak
Tüm içeriklere Tivibu ve Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından erişilebiliyor. "Kırmızı Halı" kuşağı Açıklamaya göre, son dönem yapımların yer aldığı Tivibu'nun "Kırmızı Halı" klasöründe yayınlanan filmler, izleyicinin beğenisini kazanan yapımlardan oluşuyor. 28 Haziran'da platforma yüklenecek olan "Shaft" filminde John Shaft, oğlunun en yakın arkadaşını öldürenlerin peşine düşünce Harlem'in tekinsiz sokaklarında kovalamaca başlıyor. Ben Affleck'in başrolünde oynadığı "Dönüş Yolu'nda (The Way Back)", eşini kaybeden ve bağımlılıkla mücadele eden eski bir basketbol yıldızının mezun olduğu lisenin basketbol takımına koçluk yapma öyküsü anlatılıyor. Filmi anında izleme seçeneği Tivibu'nun "Seç İzle" klasöründeki filmler anında izlenebiliyor. Klasörde yer alan "Overlord Operasyonu'nda (Overlord)", 2. Dünya Savaşı yıllarında bir grup müttefik askeri, düşman hattına sızıyor. Ancak Nazilerin işgal ettiği köyde zombiler ortaya çıkınca aksiyon başlıyor. 27 Haziran'da platforma yüklenecek "Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı'nda (Asterix: The Secret Of The Magic Potion)" Büyüfix, sihirli iksirin formülünü paylaşacağı büyücüyü seçmek isteyince Asterix ve Oburix'le beraber yola koyuluyor. Ayrıca haziran ayında "Bir Kadın Zaferi (The Conductor)", "Kayıp Aranıyor (Searching)", "Cesur Araba (Wheely)", "Kan Bağı (Blood Father)", "Yakalandın (Tag)" ve "Arif v 216" filmleri de izleyicilerle buluşacak.
Arif V 216 - 13.05.2020
Bengisu, şu sıralar bütün dünya gibi evinde oturuyor ama müzikle dünyayı fethetmeye hazır
TÜRKİYE SESİNİ REKLAM VE DİZİ MÜZİKLERİNDEN TANIYOR 15 Mayıs'ta 'Bir Dost Bulamadım' ile Türk dinleyicileri ile buluşacak Bengisu, halen ekranda ve radyolarda dönen pek çok reklam şarkısını seslendirmiş bir isim. Genç şarkıcının sesini, sinemaseverler de yakından tanıyor. 'Arif V 216', 'Kocan Kadar Konuş' ile 'Ali Baba ve 7 Cüceler' film müziklerinde vokalleri Bengisu üstlenmişti.
Arif V 216 - 20.02.2020
Netflix'ten Türk yapımlarını 190 ülkeye tanıtacak yeni özellik
Web arayüzündeki navigasyon menüsüne "Türk dizileri" ve "Türk filmleri" seçeneklerini de ekleyen Netflix'in içerik kütüphanesinde, "Hakan: Muhafız", "Atiye" ve "Rise of Empires: Ottoman" gibi Netflix orijinal yapımlarına ek olarak "Organize İşler: Sazan Sarmalı", "Ezel", "Leyla ile Mecnun", "Ayla", "Diriliş: Ertuğrul", "Arif v 216" ve "Masum" gibi birçok yapım bulunuyor.
Arif V 216 - 19.10.2019
"Karakomik Filmler"in oyuncu ekibi seyirciyle buluştu
"Arif v 216", "G.O.R.A.", "A.R.O.G." ve "Hokkabaz" gibi filmlerle sinemaseverler tarafından beğeni kazanan Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği "Karakomik Filmler"in oyuncu ekibi hayranlarıyla bir araya geldi.
Arif V 216 - 15.10.2019
"Karakomik Filmler"in galası yapıldı
"Arif v 216", "G.O.R.A.", "A.R.O.G." ve "Hokkabaz" gibi filmlerle sinemaseverler tarafından beğeni kazanan Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği "Karakomik Filmler"in galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Arif V 216 - 27.07.2019
İzmir Uluslararası Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
  ÖDÜL ALANLAR   Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü Meral Çetinkaya ve Süleyman Turan, Filme Değer Katan Usta Ödülü'nü Ayşenil Şamlıoğlu, En İyi Belgesel Ödülü'nü Yaylacı belgeseli ile Fatih Ertekin, Yabancı Dilde En İyi Belgesel Ödülü'nü Blue Butterfly belgeseli ile Okan Erünsal, En İyi Kısa Film Ödülü'nü İki Elin Arasında filmi ile Osman Yazıcı, En İyi Yabancı Kısa Film Ödülü'nü Skin filmi ile Guy Nattiv, En İyi Kısa Animasyon Film Ödülü'nü Avarya filmi ile Gökalp Gönen, Anadolu Sinema ve Televizyoncular Meslek Birliği Özel Film Ödülü'nü Azraille Dans filmi, Vizyonda Gözden Kaçmayan Ödülü'nü Arada Filmi ile mu Tunç, Umut Vaat Eden Oyuncu Ödülü'nü Bahar Şahin ve Hayat Van Eck, En İyi Senaryo Ödülü'nü Müslüm filmi ile Gürhan Özçiftçi ve Hakan Günday, En İyi Kurgu Ödülü'nü Müslüm filmi ile Mustafa Preşava, En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü'nü Deliler filmi ile İbrahim İldem, En İyi Kostüm Tasarımı Ödülü'nü Deliler filmi ile Makbule Mercan, En İyi Görsel Efekt Ödülü'nü Arif V 216 ile Merih Öztaylan, En İyi Film Müziği Ödülünü Deliler Filmi ile İlker Yurtcan ve Tamer Süerdem, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü'nü Müslüm filmi ile Martin Szecsanov, En İyi Animasyon Filmi Ödülü'nü Kral Şakir, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Ayça Bingöl, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Erkan Can, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Cem Uçan, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Zerrin Tekindor, En İyi Yönetmen Ödülü'nü Müslüm filmi ile Can Ulkay ile Keche, En İyi Film Ödülü'nü Müslüm filmi aldı.
Arif V 216 - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
--- KUTU --- ÖDÜL ALANLAR Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü Meral Çetinkaya ve Süleyman Turan, Filme Değer Katan Usta Ödülü'nü Ayşenil Şamlıoğlu, En İyi Belgesel Ödülü'nü Yaylacı belgeseli ile Fatih Ertekin, Yabancı Dilde En İyi Belgesel Ödülü'nü Blue Butterfly belgeseli ile Okan Erünsal, En İyi Kısa Film Ödülü'nü İki Elin Arasında filmi ile Osman Yazıcı, En İyi Yabancı Kısa Film Ödülü'nü Skin filmi ile Guy Nattiv, En İyi Kısa Animasyon Film Ödülü'nü Avarya filmi ile Gökalp Gönen, Anadolu Sinema ve Televizyoncular Meslek Birliği Özel Film Ödülü'nü Azraille Dans filmi, Vizyonda Gözden Kaçmayan Ödülü'nü Arada Filmi ile mu Tunç, Umut Vaat Eden Oyuncu Ödülü'nü Bahar Şahin ve Hayat Van Eck, En İyi Senaryo Ödülü'nü Müslüm filmi ile Gürhan Özçiftçi ve Hakan Günday, En İyi Kurgu Ödülü'nü Müslüm filmi ile Mustafa Preşava, En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü'nü Deliler filmi ile İbrahim İldem, En İyi Kostüm Tasarımı Ödülü'nü Deliler filmi ile Makbule Mercan, En İyi Görsel Efekt Ödülü'nü Arif V 216 ile Merih Öztaylan, En İyi Film Müziği Ödülünü Deliler Filmi ile İlker Yurtcan ve Tamer Süerdem, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü'nü Müslüm filmi ile Martin Szecsanov, En İyi Animasyon Filmi Ödülü'nü Kral Şakir, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Ayça Bingöl, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Erkan Can, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Cem Uçan, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Zerrin Tekindor, En İyi Yönetmen Ödülü'nü Müslüm filmi ile Can Ulkay ile Keche, En İyi Film Ödülü'nü Müslüm filmi aldı.
Arif V 216 - 09.11.2018
Kötü Örnekleri Filmin İçinde Tartmamız Gerekiyor"
Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve başrollerini Ozan Güven, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz ve Özkan Uğur ile paylaştığı "Arif V 216" adlı film, festivalin "Komedi Kuşağı" kapsamında, bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda gösterildi.
Arif V 216 - 07.11.2018
Bu Yıl 3 Önemli Filistin Filmi Göstereceğiz"
Köçer, konuşmasını şöyle tamamladı: "Korku Tüneli bölümünde filmler, gece yarısı seanslarında gösterilecek. Üç filmimiz var, Ejderha Uyanıyor, Dışarıda ve Siccin 5. İkisi yabancı, birisi yerli. Ayrıca 'Komedi Vitrini' bölümümüz olacak. İkisi yabancı, biri yerli 3 film var. Arif V 216 filminin gösterimi olacak.
Arif V 216 - 21.10.2018
Cem Yılmaz ve İskender Paydaş Hayranlarıyla Buluştu
Kanyon D&R mağazasında düzenlenen etkinlikte, iki sanatçı bu yıl vizyona giren senaristliğini ve başrolünü Yılmaz'ın üstlendiği "Arif V 216" filminin şarkılarından oluşan aynı adlı albümü sevenleri için imzaladı.
Arif V 216 - 10.10.2018
Malatya Film Festivali'nde Yarışacak Filmler Belli Oldu
"Korku Tüneli" bölümünde yerli ve yabancı korku filmlerinin gösteriminin yapılacağı, "Komedi Vitrini" bölümünde "Arif V 216" filmiyle Cem Yılmaz'ın konuk olacağı festivalde Cengiz Aytmatov ve Tevfik İsmailov için anma etkinlikleri gerçekleştirilecek.
Arif V 216 - 09.10.2018
Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl?" Belgeselinin Basın Toplantısı Yapıldı
Oyuncu, senaryo yazarı ve yönetmen Cem Yılmaz, Arif V 216 filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan, "Yapmışlar Ama Nasıl?" belgeseline ilişkin, "Belgesel yönetmeni Öner Biberkökü'nün dahil olmasıyla zaten başından itibaren sıradan bir kamera arkası değil, bir belgesel yapmaya niyetlenmiştik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arif V 216 Haberleri | Arif V 216 Haber - Haberler - Arif V 216 haberleri, son dakika arif v 216 haber ve gelişmeleri burada. 17 Ocak 2021 Tv8 Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 09:10:07. #1.16#
title