Apostrof Haberleri

Apostrof haber, Apostrof son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Apostrof - 13.2.2017
Kırımoğlu: Putin, Bana İşbirliği Teklif Etti
Kırım Tatarları'nın manevi lideri ve Kırım Tatar Milli Meclisi eski Başkanı Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, Rusya'nın bundan yaklaşık üç yıl önce Ukrayna'nın Kırım Yarımadası'nı ilhak etmesinden kısa bir süre önce Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin'le yaptığı telefon konuşmasında Putin'in kendisine, Rusya yönetimiyle işbirliği teklifinde bulunduğunu söyledi. Kırımoğlu, Ukrayna'daki Apostrof dergisine verdiği demeçte, Rusya'nın Kırım'ı ilhak etmesinden kısa bir süre önce Putin'le yaptığı telefon konuşmasında Putin'in kendisine, Rusya yönetiminin Kırım Tatarları'nın hayatını iyileştirme ve ulusal kültürlerini koruma konusunda Ukrayna yönetiminin 23 yıldır yapmadıklarını birkaç günde yapacağını vaadettiğini belirtti.
Apostrof - 15.12.2015
Kırımoğlu: Eşim, Kırım Tatarları'na Örnek Oluyor
Kırım Tatarları'nın lideri olarak kabul edilen Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, eşinin Rusya'nın ilhak ettiği Kırım'ı terk etmediğini, böylelikle örnek bir davranış sergilediğini söyledi. Rusya'nın geçen yılın Mart ayında Ukrayna'nın Kırım Yarımadası'nı ele geçirip ilhak etmesinden kısa bir süre sonra Rus makamları tarafından Kırım'a girişi yasaklanan Kırım Tatar Milli Meclisi Eski Başkanı ve Ukrayna Parlamentosu Milletvekili Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, eşi Safinar Cemilova'nın bütün olumsuz şartlara rağmen Kırım'ı terk etmediğini belirtti. Ukrayna'daki Apostrof adlı yayın organına demeç veren Kırımoğlu, "Biz, soydaşlarımıza Kırım'ı terk etmemeleri çağrısında bulunuyoruz.
Apostrof - 12.12.2015
Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko'nun Kırım Tatarlarından Sorumlu Yetkilisi Kırımoğlu Açıklaması
Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko'nun Kırım Tatarlarından sorumlu yetkilisi, Ukrayna Milletvekili Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, Türkiye'den Rusya ve Kırım'a giden gıda maddelerine ambargo koyma kararını "Putin'in en büyük saçmalığı" olarak nitelendirdi.  Kırımoğlu, Apostrof isimli bir haber sitesine verdiği röportajda, Kırımlı Tatar aktivistlerin yaptıkları eylemlerin sonuçlarını anlattı ve Rusya'yı eleştirdi.
Apostrof - 19.3.2015
Vıaland, Yeni Sezonda Ziyaretçilerini Bekliyor
3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan Roller Coaster "Nefes kesen" ve 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, "Fatih'in Rüyası" gibi 30'un üzerinde ünitesi bulunan VIALAND, kendi oluşturduğu Kaptan Gaga, Vega ve Apostrof gibi karakterleriyle de eğlence severleri davet ediyor.
Apostrof - 25.2.2015
Vialand", Dünya Markası Olma Yolunda
Perakende dünyasından tekstile, gıdadan son teknolojiyle donatılmış eğlenceye, sergi alanlarından Türk ve dünya mutfağına kadar ziyaretçilerine birçok alternatif sunan 3 katlı alışveriş caddelerinin, klasik alışveriş merkezi konseptinden farklı olarak alışveriş caddeleri anlayışını sergilediğini aktaran Alişoğlu, 170 bin metrekarelik kapalı ve 30 bin metrekarelik açık alan olmak üzere toplam 200 bin metrekarelik alana sahip Vialand'da 200'ü aşkın mağazanın yer aldığını söyledi.   Alişoğlu, 120 bin metrekarelik alanda konumlandırılan Vialand Tema Park'ın, 17 milyon dolarlık, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan dünyanın en iyi 4. Roller Coaster'ı (Nefes kesen), 20 milyon dolarlık yatırımla özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan "Fatih'in Rüyası" ve "Viking" gibi 30'u aşkın ünitesiyle misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ettiğini belirtti.  Tolga Alişoğlu, "Kaptan Gaga, Vega, Apostrof gibi kendi yarattığı karakterleri masal kitaplarına, hediyelik eşyalara konu oluyor.
Apostrof - 23.5.2011
Kadıköy'de Dev Kutlama!
Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen dev organizasyonda şampiyonluğu kutluyor.
Apostrof - 23.5.2011
"Apostrofu Bulmaya Geldim"
ABD Başkanı Barack Obama, pek çok İrlandalının soy isminden kesme işaretiyle ayrılan "O" ön ekine atfen, "Yolun bir yerinde kaybettiğimiz apostrofu bulmaya geldim" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Apostrof Haberleri | Apostrof Haber - Haberler - Apostrof haberleri, son dakika apostrof haber ve gelişmeleri burada. Vialand Emitt 2018'de Yerini Alıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 03:43:46. #1.15#
title